„Jej orgazm najpierw” to książka, która pomoże każdej kobiecie… o ile kobieta podsunie ją swojemu mężczyźnie (lub swojej dziewczynie).


kup w Kinky Winky

Jej orgazm najpierw– najlepszy poradnik o seksie oralnym! Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie: jak zrobić ‚minetkę’?! 🙂

„Jej orgazm najpierw” to książka, która pomoże każdej kobiecie… o ile kobieta podsunie ją swojemu mężczyźnie (lub swojej dziewczynie). Czy kobieta musi chodzić niezadowolona, bo jej kochanek się nie spisał? Czy trzeba cierpieć na ból szczęki i języka? Czy seks to tylko penis+pochwa? Oraz: jak zrobić najlepszą minetkę?

Fantastyczny przewodnik po seksie oralnym. Dla tych, którym brak inwencji – autor zamieścił scenariusze. Jest to jakby „instrukcja obsługi” kobiety za pomocą języka;) Gdzie dotknąć, co polizać, gdzie przycisnąć i ile razy.

Polecam wszystkim niedoświadczonym kochankom oraz tym, którzy twierdzą, że oni już wszystko o seksie wiedzą. Bardzo ułatwia życie. Koniec frustracji i tego, że „to tyle trwa, a ona nic”. Książka pisana w rodzaju męskim i niby dla mężczyzn, ale i lesbijki skorzystają na jej lekturze! Na wszelki wypadek prywatny egzemplarz można trzymać pod łóżkiem:) Polecjacie książkę wszystkim znajomym, jest tego warta!

Czytaj fragmenty książki „Jej orgazm najpierw”:

Jak zrobić minetkę? Scenariusz seksu oralnego

Jej oralny pierwszy raz

Jej oralny pierwszy raz cz. 2

Seks oralny i budowa łechtaczki

Anatomia seksualna kobiety

Udostępnij ten post: