”Znów jestem spóźniona”. Znacie to zdanie? Z czym Wam się kojarzy? Z seksem w tle to jest tylko jedna okoliczność. Dziś jednak nie o nią chodzi, ale o dzień spóźnione rozstrzygnięcie naszej zabawy. Ale lepiej późno niż wcale. Dziękuję za Waszą cierpliwość!

lelo.jpg

Więc dziękuję za wszystkie artykuły, mejle, zwierzenia i sekrety.

Po raz kolejny powtórzę, że sądzę, że warto się dzielić sekretami i doświadczeniami. Szczególnie, że w naszym kraju sekretem, a raczej wstydliwą tajemnicą, jest to ktoś lubi seks sam ze sobą lub że ma okres.
Czy o tym wypada opowiadać?
A jak się czujesz, będąc sama ze sobą i swoim „sekretem”?
Pisałyście o tym! O samotności, wstydzie, złości i chęci życia w nowy, inny sposób. Między ludźmi, otwarcie, z radością i lekkością z seksu i seksualności.
Dziękuję za wszystkie artykuły, za wszystkie ujawnione sekrety! 🙂
Przypomnę, że w konkursie wystartowało 12 artykułów. W kolejności publikowania to były:
Przypomnę też, że nie wybieramy „najlepszego artykułu”, bo wszystkie są świetne!
W każdym razie zabawka z tej zabawy, czyli Alibi, trafia do Brzozy, autorki artykułu Pierwsze nietypowe orgazmy . Gratulujemy! Brzozo, zgłoś się do nas jak najszybciej, podając swoje dane kontaktowe. 🙂 Napisz na: v.ilnicka [at] seksualnosc-kobiet.pl

lelo-alibi.jpg

A co to jest Alibi? To zestaw prezentowy Lelo, w środku znajduje się wibrator do łechtaczki udający szminkę, czarne, małe, ciężki kulki gejszy i lubrykant. Tutaj, na stronie www Lelo, można to wszystko dokładnie obejrzeć. Powiemy tylko, że w tym zestawie są jedne z naszych ulubionych kulek i przepiękny, malutki, słodki gadżecik do pieszczot. 🙂
Wibrator-szminka… a może to tusz do rzęs?
Mia.jpg

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.