dział: tożsamości

Czy ma być do lizania, czy gryzienia? Gastroseksualna

Gaja
dodano: 2017.01.17
Czy gotowanie dla kobiety to obowiązek i codzienność, a dla faceta to rytuał uwodzenia?
Nie zgadzam się! Kocham gotować i jestem gastroseksualna.


jedzenie-seks.jpg

Przeglądam internet i mam wrażenie że znów oddałyśmy piękne czynności i kreślenia mężczyznom. Czy wg polskiego internetu kobieta nie może być gastroseksualna?

Czy gotowanie dla kobiety to obowiązek i codzienność, a dla faceta to rytuał uwodzenia?
Nie zgadzam się! Kocham gotować i jestem gastroseksualna.

Chcę uwodzić smakiem i zapachem, chcę to robić sama dla siebie, ale też z nim.
Chyba zamieszczę ogłoszenie na portalu randkowym:

„Piękna gastroseksualna, wzrost 170, biust słodki i niewielki jak rodzynki, zapozna twardego, jak dorodna marchewka i słodkiego jak banan Pana, z którym wybierze się w podróż po smaku skóry i soku ananasowego.
Zapozna Pana, z którego będzie zjadać ciepłą czekoladę - wprost z jego karku.
Zapozna Pana, któremu pozwoli zjadać oliwki z przestrzeni między palcami swoich stóp.
Zapozna Pana, któremu pozwoli gotować w swojej kuchni, i będzie bywać w jego kuchni, siedząc i bujając zalotnie stopą, kiedy ten będzie czarował dla nich dania.”

jedzenie.jpg

Tak zdecydowanie jestem gastroseksualna, więcej, jestem gastroseksualną czarownicą, która odprawia rytuał prawie przy każdej czynności w kuchni.
Nawet zwykła kanapka nie jest już taka zwykła. Bo kiedy czując miękkość pieczywa w dłoni, nakładam świeże soczyste warzywa, czerwień pomidora, miesza się z zielenią pietruszki, zapachy unoszą się i mieszają. To, co spotyka się na języku, jest jak orgazm, kulminacja wszystkich poprzednich czynności.

W głowie pojawił mi się teraz obraz jakby cofanych scen z filmu. Przygoda się zaczyna w sklepie, kiedy krążę między półkami i w wyobraźni, z wielu wariantów wybieram ten, za którym pójdę. Co dziś zjem? Czym ma pachnieć, jaką ma mieć strukturę? Czy ma być do lizania, czy gryzienia? Czy da się to zjeść palcami, czy użyję łyżki. Albo widelca ?

Medytować można na różnie sposoby, czerpać przyjemność również..
A co jeśli medytacja i przyjemność spotykają się przy posiłku?
Przy tym talerzu ustawionym na moich udach, kiedy naga, wygodnie rozsiadam się w moim łóżku i palcami, kawałek po kawałku, kęs po kęsie rozkoszuję się tym co z miłością i ciekawością sobie przygotowałam?

Tekst ukazał się w ramach Zabawy w ujawnianie sekretów. Zrób to z nami!
 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
We właśnie Wrocławiu rozpoczyna się już szósta edycja popularnego cyklu spotkań-warsztatów dla mężczyzn i kobiet.
 
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
Heteroseksualni mężczyźni powinni sobie zadać pytanie: „czy chcę mieć za żonę Boginię czy jędzę?” Bo fizjologia nie przewiduje dla kobiet stanów pośrednich.
 
Wakacyjna Misja na Marsa z Vocą, seks klubami i Świątynią Miłości
Posłuchaj mnie w Misji na Marsa. Z dwoma szalonymi marsjańskimi prowadzącymi rozmawiamy o seksie, skokach w bok i wycofywaniu się z seks-propozycji :)
 

najnowsze artykuły

Kurs Akceptacji Ciała. 5-tyg. podróż do serca samoakceptacji
seksualność kobiet » wiadomości
Kurs Akceptacji Ciała. 5-tyg. podróż do serca samoakceptacji
Chcesz się poczuć dobrze w swoim ciele? Rozgościć się w sobie i cieszyć się sobą? Nabrać większej pewności siebie w życiu i sypialni? Zapisz się na Kurs Akceptacji Ciała – to 5-tygodniowa przygoda pełna miłości.
 
Sekretnik kobiecej waginy. Przeczytaj mój ebook!
seksualność kobiet » artykuły
Sekretnik kobiecej waginy. Przeczytaj mój ebook!
Sekretnik Kobiecej Waginy to zupełnie inny przewodnik po życiu seksualnym dla mężczyzn i kobiet. Nie znajdziesz takiego w sklepach. Studiuję seksualność od jest strony praktycznej i wiem, co Was najczęściej interesuje. O tym piszę. Bez ogródek. Bez owijania w bawełnę. Konkretnie i prosto. I prosto z serca.
 
Poronienie
seksualność kobiet » macierzyństwo
Poronienie
Gdyby nie te dzieci, nie dowiedziałabym się o sobie tylu rzeczy. O swoim związku. O przyjaciołach. O najstarszym dziecku. O rodzinie. O świecie.Jestem silną kobietą. Jestem najwłaściwsza mamą dla moich dzieci. Jestem wrażliwym, czułym i troskliwym człowiekiem. Jestem mądra.
 
„Świadomość seksualna - na co mi to?” - nasz matronat
seksualność kobiet » wiadomości
„Świadomość seksualna - na co mi to?” - nasz matronat
Dlaczego kwestia świadomości seksualnej wywołuje tyle emocji, a nawet frustracji? Jak można podnieść poziom własnej świadomości seksualnej?
 
Kubeczki menstruacyjne dla diablic, czyli zestaw Fun Cup
seksualność kobiet » miesiączka
Kubeczki menstruacyjne dla diablic, czyli zestaw Fun Cup
O kubeczkach już pisałam kilka razy, ale o kubeczkach dla diablic jeszcze ani razu. Właśnie dostałam do recenzji kubeczki firmy Fun Factory, które przypominają diabelskie rogi, więc jest okazja przypomnieć, że kubeczek menstruacyjny to wygoda, a w wersji Fun Factory także trochę zabawka (Wasze dzieci je pokochają!). W każdym razie dla mnie (tak, miałam niezły ubaw, gdy pierwszy raz próbowałam go wyciągnąć.)
 zobacz też

„Kobiety mnie przyjęły” - ceremonia pierwszej miesiączki

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter