dział: tożsamości

Czy ma być do lizania, czy gryzienia? Gastroseksualna

Gaja
dodano: 2017.01.17
Czy gotowanie dla kobiety to obowiązek i codzienność, a dla faceta to rytuał uwodzenia?
Nie zgadzam się! Kocham gotować i jestem gastroseksualna.


jedzenie-seks.jpg

Przeglądam internet i mam wrażenie że znów oddałyśmy piękne czynności i kreślenia mężczyznom. Czy wg polskiego internetu kobieta nie może być gastroseksualna?

Czy gotowanie dla kobiety to obowiązek i codzienność, a dla faceta to rytuał uwodzenia?
Nie zgadzam się! Kocham gotować i jestem gastroseksualna.

Chcę uwodzić smakiem i zapachem, chcę to robić sama dla siebie, ale też z nim.
Chyba zamieszczę ogłoszenie na portalu randkowym:

„Piękna gastroseksualna, wzrost 170, biust słodki i niewielki jak rodzynki, zapozna twardego, jak dorodna marchewka i słodkiego jak banan Pana, z którym wybierze się w podróż po smaku skóry i soku ananasowego.
Zapozna Pana, z którego będzie zjadać ciepłą czekoladę - wprost z jego karku.
Zapozna Pana, któremu pozwoli zjadać oliwki z przestrzeni między palcami swoich stóp.
Zapozna Pana, któremu pozwoli gotować w swojej kuchni, i będzie bywać w jego kuchni, siedząc i bujając zalotnie stopą, kiedy ten będzie czarował dla nich dania.”

jedzenie.jpg

Tak zdecydowanie jestem gastroseksualna, więcej, jestem gastroseksualną czarownicą, która odprawia rytuał prawie przy każdej czynności w kuchni.
Nawet zwykła kanapka nie jest już taka zwykła. Bo kiedy czując miękkość pieczywa w dłoni, nakładam świeże soczyste warzywa, czerwień pomidora, miesza się z zielenią pietruszki, zapachy unoszą się i mieszają. To, co spotyka się na języku, jest jak orgazm, kulminacja wszystkich poprzednich czynności.

W głowie pojawił mi się teraz obraz jakby cofanych scen z filmu. Przygoda się zaczyna w sklepie, kiedy krążę między półkami i w wyobraźni, z wielu wariantów wybieram ten, za którym pójdę. Co dziś zjem? Czym ma pachnieć, jaką ma mieć strukturę? Czy ma być do lizania, czy gryzienia? Czy da się to zjeść palcami, czy użyję łyżki. Albo widelca ?

Medytować można na różnie sposoby, czerpać przyjemność również..
A co jeśli medytacja i przyjemność spotykają się przy posiłku?
Przy tym talerzu ustawionym na moich udach, kiedy naga, wygodnie rozsiadam się w moim łóżku i palcami, kawałek po kawałku, kęs po kęsie rozkoszuję się tym co z miłością i ciekawością sobie przygotowałam?

Tekst ukazał się w ramach Zabawy w ujawnianie sekretów. Zrób to z nami!
 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
Heteroseksualni mężczyźni powinni sobie zadać pytanie: „czy chcę mieć za żonę Boginię czy jędzę?”
Bo fizjologia nie przewiduje dla kobiet stanów pośrednich.
 
Wakacyjna Misja na Marsa z Vocą, seks klubami i Świątynią Miłości
Posłuchaj mnie w Misji na Marsa. Z dwoma szalonymi marsjańskimi prowadzącymi rozmawiamy o seksie, skokach w bok i wycofywaniu się z seks-propozycji :)
 
Jak wrócić do satysfakcjonującego życia seksualnego po porodzie?
Powrót do satysfakcjonującego życia seksualnego po narodzinach dziecka może być bułką z masłem, ale może również okazać się nie lada wyzwaniem.
 
Seks bez prezerwatywy. Bliskość czy szaleństwo?
Bliskość, jedność, połączenie, oddanie! Niektórzy czują, że da się to osiągnąć jedynie w seksie bez prezerwatywy i w ogóle bez antykoncepcji.
 

najnowsze artykuły

O po-rodzie, czyli co do Twojego porodu ma Twoja babcia?
seksualność kobiet » macierzyństwo
O po-rodzie, czyli co do Twojego porodu ma Twoja babcia?
Co robiłam wczoraj w nocy? Wczoraj w nocy oglądałam wywiad o tym jak na poród wpływa Twój ród, rodzina. To, jaki jest Twój poród, według Anny Brzozowskiej jest powiązane z tym, jakie rzeczy działy się w przeszłości kobietom i mężczyznom z rodów dziecka; czy mamie, babci łatwo było urodzić?
 
Każdy wymiar macierzyństwa
seksualność kobiet » macierzyństwo
Każdy wymiar macierzyństwa
Macierzyństwo okiem fotografki to wniknięcie do wyjątkowego świata. Pierwsze miesiące macierzyństwa to mocne przeżycie emocjonalne, ale i – a może przede wszystkim – starcie ze swoją fizycznością.
 
Czy łysa kobieta może być atrakcyjna?
seksualność kobiet » kultura
Czy łysa kobieta może być atrakcyjna?
komentarze (4)
Przeprowadzając wywiad do książki, usłyszałam od dziewczyny, która straciła włosy i od jakiegoś czasu nosi perukę, że kobieta łysa w żaden sposób nie jest atrakcyjna.
 
Głaskanki-przytulanki we Wrocławiu 12 sierpnia
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki we Wrocławiu 12 sierpnia
Ukoj nerwy, zrelaksuj się, zawrzyj nowe znajomości – przytul się z nami i przekonaj, że dotyk to magia! Przytulanie wzmacnia odporność, zmniejsza stres i sprawia, że robi nam się bardzo przyjemnie! Zapisz się na Głaskanki-Przytulanki już dziś!
 
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
seksualność kobiet » mówię: nie!
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
komentarze (1)
Zaburzenia erekcji są aż nazbyt często oznaką poważniejszych schorzeń, o czym się zapomina, traktując także mężczyzn przedmiotowo.
 


zobacz też

”Kwartet” w Teatrze Nowym - recenzja

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter