Chcesz się poczuć dobrze w swoim ciele? Rozgościć się w sobie i cieszyć się sobą? Nabrać większej pewności siebie w życiu i sypialni? Zapisz się na Kurs Akceptacji Ciała – to 5-tygodniowa przygoda pełna miłości.

kurs.jpg
Spełnij marzenie o zaakceptowaniu siebie!
O patrzeniu w lustro z radością.
O czuciu się CUDOWNIE we własnym ciele. Zróbmy to razem – a przed Walentynkami będziesz jak nowa!

 
Zapisz się na Kurs już dziś a dostaniesz pierwszą praktykę do zrobienia – tak właśnie zaczynamy wspólną podróż do serca samoakceptacji. <3
 
Kurs to spotkanie kobiet – w życzliwości, szczerości i bez oceny. To docenienie tego, co mamy. To dogadanie się z wewnętrznym krytykiem, swoimi emocjami i światem wokół.
 
Tematy, które poruszymy to: 
– Realny wizerunek ciała a medialny konstrukt kobiety perfekcyjnej,
– Moje ciało: samoakceptacja jako sztuka uprawiana na co dzień,
– Boskie ciało – jak odkleić od niego wstyd, gniew i lęk?
– Części intymne i nagość a stereotypy kulturowe i nasze emocje,
– Kobiecy sojusz na rzecz Ciała W Pełni Zaakceptowanego!
Co otrzymujesz?
– nowe, korzystne dla Ciebie spojrzenie na własne ciało i kobiecość,
– wiedzę i praktykę, która pomoże Ci zaakceptować siebie (sprawdziłam na sobie, czy to działa),
– moje wsparcie mejlowe i telefoniczne podczas trwania Kursu (+tajna grupa na FB),
– 15 godzin warsztatowych,
– praktyki do samodzielnego wykonywania w domu…

kupuje.png

oraz BARDZO DUŻO POZYTYWNYCH EMOCJI. 🙂
Ponieważ to kurs, który trwa ponad miesiąc, na co dzień wcielasz nowe nawyki w życie. Podczas tych 5 tygodni masz wsparcie moje i innych Uczestniczek naszej wspólnego podróży do serca samoakceptacji. Zmieniasz się krok po kroku – ale skutecznie i stabilnie. Unikasz efektu „wszystko pięknie, ale w zwykłym życiu to nie działa”, którego możesz doświadczyć po jednorazowym warsztacie. Odkryj siłę siostrzeństwa – razem możemy więcej! 🙂

Opinie o kursie:

„Kurs akceptacji ciała polecam każdej kobiecie niezależnie od tego w jakim stopniu zażyłości jest obecnie ze swoim ciałem. Zajęcia pogłębiają intymność, którą w codzienności trudno utrzymać na zadowalającym poziomie.Każda praktyka zbliżała mnie do umiłowania kolejnych centymetrów mojego ciała. Od wewnątrz i od zewnątrz.
Krok po kroku. W moim tempie.
Zaczęłam kurs jako dziewczynka, skończyłam jako dorosła kobieta.
Zmiany, które zadziewałam w sobie miały ogromne odbicie w mojej codzienności i relacji z moim mężem.
Byłam przygotowana na ostry i ciężki czas procesowania, a było to jedno z przyjemniejszych, lekkich zadziewań w moim dorosłym życiu.
Teraz czuję się jak obsypana złotym brokatem, czysta, święta, niewinna i pełna mocy.
Prowadzenie zajęć przez Vokę było jednym z lepszych doświadczeń, bardzo jestem wdzięczna za postawione granice i ustalenie wspólnego kontraktu na pierwszym spotkaniu.
Czułam się widziana, słyszana… było mi bezpiecznie.
Idealna przestrzeń do transformacji błędnych przekonań na temat swojego ciała.”

– Agnieszka

„To było magiczne spotkanie, wspaniała podróż i opowieść kobiet o kobietach i dla kobiet. Warsztaty prowadzone boską mocą za pośrednictwem Voki to mistyczne spotkanie z samą sobą. Życzę każdej kobiecie, aby miała okazję tego doświadczyć na własnym kobiecym ciele i duszy. Nie tylko polecam, ale i szczerze dziękuję.”
– Izabela, kobieta lat 32

„Dzięki warsztatom z akceptacji ciała odzyskałam Siebie. Nic nie muszę. Mogę być Taką, Jaką Jestem.
Serdecznie Polecam Vokę jako Prowadzącą i Tą Przestrzeń, pełną Szacunku i Miłości, którą otwiera na warsztatach.”
– Natalia

Zaczynamy 25 stycznia 2018. Przed Walentynkami będziesz jak nowa!
5 tygodni, 3h, g. 18.00-21.00
czwartki
Wrocław, ul. Chełmońskiego

kupuje.png

Kurs Akceptacji Ciała 2018 – zapisz się na listę oczekujących. Poinformujemy Cię o wszystkich terminach i opcjach w bieżącym czasie.
Wierzę, że ciało do siedziba Duszy. I że Twoje ciało to Ciało Bogini. Piękna, poświęć swojemu ciału kilka wieczorów, tak, aby stało się Twoim domem i Twoją świątynią, i żebyś poczuła, że jesteś Boginią. To działanie przełoży się na nie tylko na lepsze samopoczucie, pewność siebie, ale i na poznanie swoich fizycznych granic i na większą lekkość w ich zaznaczaniu.
Prezent świąteczny od Voki – rytuał siostrzeństwa

 
Prowadzi Voca Ilnicka

VI.jpg

Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Regularnie prowadzi  warsztaty tylko dla kobiet, zajęcia spotkaniowo-przytulankowe dla wszystkich, kursy samoświadomości seksualnej dla kobiet i mężczyzn. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). Na jej kanale You Tube można znaleźć wiele krótkich, bezpruderyjnych filmików ukazujących seksualność jako część życia i doświadczenia kobiet.
Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle”, „Zwierciadle” , TVP2, TVP3, Tok FM, Radio RAM.
v.ilnicka [at] seksualnosc-kobiet.pl
Inwestycja w siebie: 400 zł; 
Dla Uczestniczek Kursu samoświadomości seksualnej lub innych dłuższych warsztatów -25% od pełnej ceny. W tej sprawie skontaktuj się z Vocą esemesem na nr 792667769 a dostaniesz jednorazowy kod do wykorzystania przy zakupach. 

kupuje.png

W razie pytań pisz lub dzwoń – 792667769. 🙂

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.