dział: moje ciało

Nasz darmowy e-book: Seksualność kobiet

dodano: 2010.08.17
E-book dla wszystkich kobiet, które chcą lepiej poznać swoją seksualność.

O kobiecej seksualności nie uczymy się w szkole, nie rozmawiamy z koleżankami, ta sfera wciąż uważana jest za zbyt prywatną, żeby o niej mówić. Obrosła wieloma mitami i stereotypami, które zatruwają nam życie i powodują, że źle czujemy się we własnych ciałach. Czy wagina to miejsce brzydkie i „niedotykalne”? A może piękne i święte?

e-book: Seksualność kobiet
Darmowy e-book dla wszystkich, którzy zapisali się na nasz newsletter!
Z tego darmowego e-booka dowiesz się:
- dlaczego mylimy seks z miłością?
- czy kategoria „dziewica” ma rację bytu w dzisiejszych czasach?
- czym pachną pochwy
- co nam daje masturbacja?
- kto jest odpowiedzialny za Twój orgazm?
- jak wygląda seks według kobiet?
- dlaczego Freud i Kinsey tak bardzo się mylili, pisząc o „niedojrzałości” orgazmu łechtaczkowego?

Aby pobrać e-booka, zapisz się na nasz newsletter:

Dostęp do pliku będzie możliwy po zatwierdzeniu e-maila potwierdzającego subskrypcję.
Jeśli jesteś już zapisana(y), wpisz swój adres e-mail:


W razie problemów z pobieraniem e-booka
skontaktuj się z nami.


matronat


 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 27)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12010.08.16, 22:20

Iwona Demko
Jest to niezwykle interesujący e-book, poruszający wiele bardzo ważnych tematów w kręgu seksualności. Odkrywa ciekawostki, o których nie mamy zupełnie pojęcia, a które są niezwykle istotne. Ale przede wszystkim mówi śmiało i otwarcie o sprawach, które każdego z nas dotyczą, a o których wstydzimy się rozmawiać. Pokazuje nam, że warto, a nawet trzeba przerwać milczenie na temat naszej seksualności. Polecam gorąco!
# 22010.08.17, 07:05

Kasia
Z książki Voki Ilnickiej wyłania się odnowiony, bo przecież nie nowy, ale przez wieki spychany w niepamięć, obraz kobiety, kobiety jako istoty seksualnej. Kobiety, która jest świadoma swojego ciała, podniecenia, emocji. Kobiety, której istnienia często nie podejrzewamy, a przecież jest wewnątrz każdej z nas. A jej cechy (tak unikane) są nam wszystkim potrzebne, niezbędne. Nie tylko kobietom, ale również ich mężczyznom, córkom, synom. . . Książka warta polecenia każdej kobiecie, która pragnie się wyzbyć się kompleksów, zaakceptować swoją autonomię, seksualność i ciało. Książkę tę również polecam każdemu mężczyźnie, który nie rozumie świata kobiet, a chciałby ten świat odkryć, poznać, zaakceptować i cieszyć się nim.
# 32010.08.17, 08:06

Magda
Jak to czytałam, to myślałam o wszystkich bliskich mi kobietach a nawet i tylko znajomych, które muszą, ale to obowiązkowo, przeczytać tą księgę i wziąć razem z nami udział w tej REWOLUCJI!

Bosze jedyny, jeszcze nigdy nigdzie nie czytałam tak pięknej wypowiedzi na temat cipki!!!
Jestem zachwycona każdym rozdziałem. Genialnie wiedzieć, że kiedyś istniał kult waginy! - chciałabym wtedy żyć! Apeluje do kobiet: Czcijmy i my swoje waginy! AVE WAGINA :) Wspaniała archeologiczno-historyczna podróż do korzeni kultu waginy. Te zdjęcia ekshibicjonistki czy kobiety waginy są boskie; na pewno jedno z nich pojawi się na moim pulpicie jako tapeta. A co, trzeba brać przykład z naszych pra pra pra wzorów.

Rewelacyjny pomysł z zadaniami od razu je zastosowałam. Będę próbować wcielać w moje życie towarzyskie i społeczne to piękne słowo; Pochwa! Również po przeczytaniu e-booka z większą uwagą i delikatnością niż zwykle przeprowadziłam zabiegi higieniczne na mojej waginie. Bardzo trafna uwaga o tym, że poświęcamy jej zbyt mało czasu, uwagi i zainteresowania.

Dziewczyny pielęgnujmy nasze cipki! Pamiętajmy o nich, dbajmy jak o cudowny dar, który nie tylko pomaga nam się oczyścić, co miesiąc ze złogów, złych emocji, ale też potrafi przynieść wiele miłych doznań, których możemy sobie same dostarczyć - koniecznie spróbujcie!

Koniec rewolucji staników - teraz nadchodzi rewolucja cipki! To powinna być obowiązkowa lektura w szkole na lekcji wychowania seksualnego. Trzeba uświadamiać dziewczynki i dorosłe kobiety.
# 42010.08.17, 09:27

Ania K.
To bardzo ważne aby kobiety przestały się wstydzić nazywać części swojego ciała. Nie mamy nic przeciwko mówiąc noga, szyja czy ręka. . . To dlaczego wciąż omijamy nazwę tak przecież ważnej części ciała jaką jest pochwa. Ta publikacja pozwoliła mi spojrzeć na to z innej perspektywy, że to wcale nie musi być temat tabu, ze to jest ważne, istotne i można, a nawet trzeba nazywać rzeczy po imieniu :)
# 52010.08.17, 10:29

Mariusz
Bardzo ciekawy ebook, zwłaszcza dla mnie jako mężczyzny. Zaskoczył mnie w kilku kwestiach, i zwrócił uwagę na fakty, które zazwyczaj po prostu w rozmowach nie istnieją, nie są poruszane. Wielkie dzięki!
# 62010.08.19, 22:42

ala
Tekst rozczrowuje. Bardzo ogólnikowy i nie wnosi nic nowego. O tym jest wiele w książkach, co więcej w internecie. E-book wygląda jak zlepek informacji z różnych źródeł. Dziwi mnie przypis o wulwie, który stwarza wrażenie przypisu od autorki (Voci), a jest zaczerpnięty bodaj z książki "Nasze ciała, nasze życie". Sporo też tutaj błędów merytorycznych, wprowadzających czytelnika w błąd. Myślę, że to dopiero szkic, mogący stanowić podstawy do napisania prawdzwej książki. Proszę jednak przed publikacją o przygotowanie i właściwe opracowanie informacji. Autor ponosi odpowiedzialności za swoje słowa.
# 72010.08.19, 22:45

Voca
Pani Alu, dziękuję za krytykę. Muszę Panią rozczarować:) Żadnego przypisu przepisanego z danej książki tam nie ma. Jeśli chodzi o błędy merytoryczne, to serdecznie bym dziękowała, gdyby Pani mi podesłala rozpiskę na mejla, jest podany w e-booku, znajdzie go Pani z łatwością:) Zresztą, cała pierwsza strona tego e-booka jest zaproszeniem do zgłaszania swoich uwag. Wszystkie Czytelniczki, które wiedzą więcej, goroąco proszę o uwagi i refleksje:)

I bardzo się cieszę, że na tylu osobach zrobiło to pozytywne wrażenie:)
# 82010.08.30, 19:41

missTheMonka
Interesujący e-book, napisany fajnym językiem. Warto przeczytać, polecam wszystkim ;P
# 92010.08.31, 21:47

desu?
moją uwagę zwróciła ankieta. . . AŻ $%) OSÓB MA SIUSIAKA! coś w tym jest - zabieram się za czytanie - może to pomoże mi lepiej zrozumieć moją partnerkę;)
# 102010.09.01, 10:25

Kraina
Prosze niech ktos pomoze mi scianać ta ksiązke. zarejstowałąm sie i dalej wyświtla sie komunikat , ze użytkownik nie zarejstrowany
# 112010.09.01, 11:34

Voca
Karino, wysłałam Ci @ e-book. Każdy, kto ma problemy, niech zrobi tak, jak jest napisane przy rejestracji - skontaktuje się z nami mejlowo: kontakt[at]seksualnosc-kobiet. pl
# 122010.09.06, 05:49

job
lubisz to s. . . . . !
# 132010.09.07, 00:07

Gosia
Fajnie poczytać taką książkę ale żałuję, że nie trafiłam na coś podobnego jakieś 5-6 lat temu. Ubrała w słowa sporo rzeczy do których doszłam drogą intuicji, prób i błędów, oraz przedzierania się przez różnej jakości artykuły. (prasy kolorowej niestety też). Ale nie powiem że wszystko to już wiedziałam oj nie powiem:)
# 142010.09.11, 11:55

Aga S.
Trafiłam na e-book zupełnie przypadkiem, ściągnęłam, przeczytałam i jestem zachwycona. Staram się pracować nad swoim podejściem do seksualności, własnego ciała i ta książka bardzo mi pomogła, utwierdzając mnie w słuszności własnych przemyśleń i skłaniając do zastanowienia się nad nowymi kwestiami.
No i tyle określeń mojej absolutnie ulubionej części ciała. . . Wagina, cipka, wulwa, joni - razem z chłopakiem (który również przeczytał z entuzjazmem) rozsmakowujemy się w nich. Cipka to najpiękniejsze słowo świata. To najpiękniejsza rzecz na świecie, gloryfikujmy ją!
# 152010.09.11, 12:35

Kasia
Książka bardzo sympatyczna, dająca bodziec do przemyśleń. Mi jednak bardziej podobał się inny tytuł tutaj dostępny- "Weź kąpiel w płatkach róż".
# 162010.09.11, 14:52

Mile Zaskoczona
Bardzo fajny e-book. Natknęłam się przypadkowo i, przyznam szczerze, pierwsze co pomyślałam, to to, że oto mam przed sobą kolejną pozycję napisaną przez walczące feministki i głoszącą ucisk kobiet przez mężczyzn.

Jakże miłe było więc moje rozczarowanie kiedy po kilku stron lektury doszłam do wniosku, że kobieta, która to napisała - napisała to dla nas, innych kobiet i zrobiła to dobrze. Książka ta otworzyła mi oczy na parę spraw, poznałam kilka ciekawostek i wyciągnęłam wnioski. Zaraz po skończeniu lektury sięgnęłam po wasz drugi e-book, dotyczący menstruacji.

Polecam tą książkę innym, tak samo jak cały portal, który - mam nadzieję - będzie się prężnie rozwijał :)
# 172010.09.11, 18:23

farinella666
Genialna!! Mój osobisty bestseller !!!!!!! :)
# 182010.09.11, 21:15

Saxsony
Cudo! Jeśli można, poproszę o więcej w podobnym klimacie :)
# 192010.09.11, 22:04

Dominique
E-book jest rewelacyjny, zwłaszcza dla młodych wchodzących w życie kobiet. Jako nauczycielka, wychowawczyni gimnazjalistek z pewnością wykorzystam niektóre wątki do dyskusji na lekcjach wychowawczych, których tak przy okazji powinno być więcej niż 1 w tygodniu, bo młodzież potrzebuje rozmowy, a na przykład na lekcjach religii otrzymuje sprzeczne komunikaty z tym, co budzi się w ich ciele, umyśle. Jeszcze raz gratulacje. Proszę o więcej takich publikacji!
# 202010.09.16, 11:21

de99ial
Fajna sprawa, nie tylko dla kobiet.
# 212010.10.01, 09:29

an
jestes szczerze zaskoczona!
publikacja siwtna!
przeczytalam wszystkoe jednym tchem.
# 222010.10.13, 17:04

ella
:)
# 232011.08.07, 15:06

koteczek
przyznam, że trochę byłam zszokowana po tej książeczce; tak odważnym językiem pisana. . . bardzo pomaga mi w nauce akceptacji swojej cielesności i seksualności. . .
# 242011.08.07, 16:41

V.
@Koteczek - uznam to za komplement :) Odważny język, powiadasz. . . :)
# 252012.10.15, 19:51

Eunik
Książka super, JoeMonster mi pokazał, jednak nie zgadzam się z wieloma twierdzeniami zawartymi w niej, na przykład tego, że jesteśmy dzieleni płciowo przez kulturę. Polecam "Płeć mózgu". I jako przeciwniczka aborcji jako wyrazu wolności kobiety poczułam się niejako atakowana, że nie jestem wystarczająco kobieca, uważając, że aborcja w kształcie obecnym jest najlepszym rozwiązaniem.
# 262012.10.15, 20:08

Wilczyca
@Eunik Jak można decydować o czymkolwiek, skoro nie można decydować o czymś tak podstawowym jak własne ciało? Polecam książkę "Dlaczego Bóg nienawidzi kobiet?".
# 272012.10.15, 20:36

V
@Eunik - nie bardzo rozumiem, co napisałaś: " I jako przeciwniczka aborcji jako wyrazu wolności kobiety". Co właściwie masz na myśli?

najnowsze artykuły

Wyraz twarzy kobiety w trakcie orgazmu - chcesz zobaczyć? Teraz możesz!
seksualność kobiet » orgazm
Wyraz twarzy kobiety w trakcie orgazmu - chcesz zobaczyć? Teraz możesz!
komentarze (1)
Słyszałam to od niektórych kobiet: „och, jak ja wyglądam?”, „robię pewnie straszne miny”, „jeszcze go przestraszę!”. Ja jeszcze nie widziałam ”brzydkiego” wyrazu twarzy osoby przeżywającej orgazm. Wręcz przeciwnie - raczej mnie to zupełnie rozczula. Rozczulają mnie też kobiece twarze ze zdjęć Marcosa Albertiego.
 
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
seksualność kobiet » wiadomości
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
We właśnie Wrocławiu rozpoczyna się już szósta edycja popularnego cyklu spotkań-warsztatów dla mężczyzn i kobiet.
 
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
seksualność kobiet » wiadomości
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
Świat się zmienia, a kobiety stają się coraz bardziej odważne i solidarne.
 
Mit monogamicznej samicy
seksualność kobiet » artykuły
Mit monogamicznej samicy
Poliandria, praktyka kopulacji z licznymi samcami, jest [...] jedną z najbardziej rozpowszechnionych strategii rozrodczych samic. Aż dziw bierze, że dopiero w latach siedemdziesiątych XX wieku naukowcy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że normę u samic stanowi właśnie poliandria, a nie monogamia (dokonywanie rozrodu z jednym partnerem).
 
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
seksualność kobiet » artykuły
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
komentarze (1)
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 


zobacz też

”Sklepy cynamonowe” - Tłuja na śmietniku

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter