Wraz z końcem lata we Wrocławiu rozpoczyna się już szósta edycja popularnego cyklu spotkań-warsztatów dla mężczyzn i kobiet.

 
* Tęsknisz za dzikością i spontanicznością w sobie?  

* Chcesz doświadczać przyjemności w łóżku i w życiu ze 
swobodą i bez poczucia winy?

* A może po prostu jesteś zmęczony/-a rutyną w seksie? 
 
Zapraszam Cię na mój program
SPOTKANIE BOGA I BOGINI
5-tygodniowy Kurs samoświadomości seksualnej dla kobiet i mężczyzn
Z jakimi tematami będziemy pracować? Zajęcia w poszczególnych modułach:
MODUŁ 1: BOSKIE GENITALIA
 
* Nauczysz się bez skrępowania rozmawiać o swoich genitaliach.
 
* Na nowo odkryjesz własne genitalia i znajdziesz dla nich piękną nazwę. 
 
* Uwolnisz się od wstydu związanego z posiadaniem narządów płciowych. 
 
MODUŁ 2: SEKS MOICH MARZEŃ
 
* Nawiążesz kontakt ze swoimi pragnieniami. 
 
* Nauczysz się komunikować pragnienia (swojemu partnerowi/partnerce).
 
* Dasz sobie pełne przyzwolenie na fantazje seksualne i autentyczne wyrażanie siebie!
 
 
MODUŁ 3: SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI
 
* Możesz zadać najskrytsze i najbardziej wstydliwe pytania.
 
* Możesz porozmawiać o tym, co Cię najbardziej trapi lub fascynuje.
 
* Możesz odkryć, że nie jesteś sam/-a, możesz odkryć, że inni też mają swoje pragnienia, tęsknoty i fascynacje. I że to jest w porządku, żeby je mieć. 
 

Warsztaty z Vocą dały mi dużo radości, inspiracji i zapoczątkowały zmianę podejścia do trudnych w naszym społeczeństwie tematów jak seks, miesiączka, narządy intymne. Voca ma niesamowity dar tworzenia przestrzeni, w której każdy może się poczuć bezpiecznie i otworzyć przed innymi, a jednocześnie jest przy tym dużo śmiechu, zabawy i przyjemności. – Ela

 
***
 

Na tych warsztatach poczułem się naprawdę mężczyzną. Silnym, niezależnym i dzikim. – Andrzej

***

Dzięki warsztatom uświadomiłem sobie wiele aspektów mojego życia seksualnego. Mogę teraz się poddać próbie zmiany w naturalny sposób. – Piotr

 
MODUŁ 4: TAJEMNICE KOBIECOŚCI
 
* Poznasz moc kobiecego cyklu i odrzuconą moc kobiet.
 
* Wyjdziesz poza tabu związane z krwią menstruacyjną i nakazem ukrywania.
 
* Podarujesz Twojej Kobiecie-Bogini szacunek i miłość, a Twój Mężczyzna-Bóg zostanie pięknie uhonorowany. 
 
 
MODUŁ 5: MOC ORGAZMU!
 
* Poznasz 3 główne mity dotyczące kobiecego orgazmu.
 
* Dowiesz się, dlaczego niektóre osoby udają orgazm i jak tego uniknąć.
 
* Pozwolisz swojemu ciału przeżywać orgazm, tak jak chce.
 
Pokochałam moje ciało, poczułam pierwszy raz w życiu z wielką stanowczością, że moje ciało jest piękną świątynią, że tylko ja decyduję o tym, kto, kiedy i czy w ogóle z zewnątrz ma prawo do tego, by się nim zajmować i mieć do niego dostęp. Zaczęłam uczyć  się patrzeć na siebie, na swoją piękną Joni i na całe swoje ciało z miłością. I w końcu spotkałam siebie! – Ewa
***
 

Jestem wdzięczny za pełne wyczucia, akceptacji, delikatności i humoru wyciąganie na światło dzienne trudnych tematów związanych z seksualnością. – P.

Zajęcia wyzwalają cudownie pozytywną energię, chciałabym przeżyć coś takiego z partnerem. Ale obojętnie czy razem, czy osobno, bardzo polecam. – Halszka
 
ZAPISZ SIĘ TERAZ I ZGARNIJ WSZYSTKIE BONUSY! 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zapisy: tel: 792667769, b.ilnicka@gmail.com
 
 
To już siódma edycja Kursu! Uczestnicy Spotkań cenią sobie atmosferę bezpieczeństwa i otwartości, w której to co trudne okazuje się łatwe, a to, co wstydliwe i skryte może być jawne i radosne! Doświadczają tego, za czym tęsknią – zrozumienia, akceptacji, ulgi i wsparcia, radości i ekscytacji z tego, że są seksualnymi i mogą sięgać po więcej!
Po zajęciach często słyszę: „Nigdy bym nie pomyślała, że mogę to zrobić”, „Czuję ulgę, że komuś to w końcu powiedziałem, czego ja się wcześniej obawiałem?”, „Teraz mam odwagę, aby powiedzieć to wprost mojemu partnerowi (partnerce)”. Tutaj rośniemy w odwagę. Eksperymentujemy. Bawimy się.
 
Kultura patriarchalna wrogo nastawia do siebie płcie. I to odbija się na naszym życiu (seksualnym). Uprzedzenia i stereotypy ograniczają naszą radość i szczęście. Na tym kursie może po raz pierwszy usłyszysz szczere, nieocenzurowane relacje na temat życia seksualnego innych osób. Może po raz pierwszy usłyszysz, jak jawnie na temat seksu wypowiada się inna kobieta lub mężczyzna. W ten sposób znajdziesz punkt odniesienia dla siebie i przestaniesz czuć osamotnienie i zawieszenie w próżni.
Kurs – to spotkanie Kobiety i Mężczyzny, Boga i Bogini – wewnętrznej kobiecości i męskości w każdym z nas i także spotkanie w świecie zewnętrznym – z innymi realnymi Kobietami i Mężczyznami. Tutaj często tworzą się przyjaźnie oparte na szczerości i zaufaniu.
 
Co zyskasz, dzięki kursowi?
 
* Konkretny know-how dotyczący kobiecej i męskiej seksualności.
* Wiedzę i doświadczenie na temat Twojego ciała.
* Ulgę, że wraz ze swoją seksualnością jesteś OK.
* Szacunek i akceptację dla własnej seksualności, ciała i samej/-go siebie.
*Doświadczysz, jak to jest mówić „tak” i „nie” w relacji damsko-męskiej (w bezpiecznych warunkach, w życzliwym towarzystwie),
 
…i poczujesz rzeczy, o których nie śniło się nawet filozofom! 😀
 
Co otrzymasz:
* Pięć 3-godzinnych warsztatów na żywo,
* Materiały do kursu,
* Zestaw zadań domowych,
* Moje wsparcie mejlowe/telefoniczne w trakcie kursu,
* Pracę w kameralnej grupie do 12 osób.
 
 
BONUS 1
60-minutowa indywidualna konsultacja do wykorzystania w trakcie trwania kursu – o wartości 120 zł
BONUS 2
SEKRETNIK KOBIECEJ WAGINY DLA KOBIET I 
SEKRETNIK KOBIECEJ WAGINY DLA MĘŻCZYZN o wartości 100 zł
 
WARTOŚĆ 5-TYGODNIOWEGO PROGRAMU JEST BEZCENNA,

ale do 31.12. 2017 oferuję Ci go razem z wszystkimi bonusami za jedyne

 
490 zł! 
 
ZAPISUJĘ SIĘ I ZGARNIAM BONUSY!

Liczba miejsc ograniczona
. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zapisy: tel. 792667769, b.ilnicka@gmail.com
 

Uświadomiłam sobie, jak wiele przekonań i blokad  siedzi we mnie i nie pozwala mi radośnie czerpać z tego, co mam, nie pozwala mi na szczerość i autentyczność ze sobą i z partnerem. Wiem teraz, że chcę eksplorować i szukać nowego, wychodzić z utartych schematów miłosnych i seksualnych, aby znaleźć siebie. Autentyczną Mnie– Beata

Pomimo długiego stażu związku odkryliśmy nowe obszary relacji. Polecamy pójść w parze.;)
– Malwina & Tomek

Kurs był dla mnie bardzo ważny. Jednocześnie było mi bardzo trudno się zdecydować i dojść na zajęcia. Wiedziałam z roku na rok, że szkoda już czasu chować temat mojej seksualności pod dywan. Chciałam zatroszczyć się o ten obszar w moim życiu. Wybrałam kurs samoświadomości seksualnej Voki, bo jej ufam i wiedziałam jak prowadzi warsztaty.  Już na samym początku było moje duże zdziwienie, bo idę a tu na kursie obecni mężczyźni. W głowie od razu pojawiała się myśl: czy już uciekać? Jak to? Przecież ja mam męża i z kimś obcym mam rozmawiać o „takich rzeczach”? Dobrze, że się zatrzymałam bo już potem zaczęło ciśnienie spadać. Okazało się, że super, że byli mężczyźni, bo dzięki temu mogłam wyjść ze swoich wyobrażeń i poznać, jak to jest po drugiej stronie. Jak może mężczyzna myśleć, czuć, przeżywać. Dzięki temu mogłam sama skonfrontować się z tym, co we mnie. Działo się tak, dzięki temu, że Voka stworzyła bardzo bezpieczną, intymną atmosferę. Czułam się bardzo dobrze  i wiedziałam, że jestem tu dla siebie i uczestniczę tak jak chcę, kiedy chcę i wtedy kiedy mam na to zgodę. Były szczere rozmowy, wymiana doświadczeń, ćwiczenia. W naszej grupie uczestniczyli wspaniali ludzie, z którymi do tej pory utrzymujemy relacje. Kurs był podzielony na konkretne tematy na dany tydzień, choć moglibyśmy też wybierać swój temat. Voka była dostępna dla nas i bardzo wspierająca. To było dla mnie bardzo piękne doświadczenie, kiedy mogłam poczuć, że wszystko ze mną jest ok. I zaakceptowałam moją seksualność w moim życiu. Zobaczyłam, jak każdy z nas ma inaczej a zarazem podobnie. To wszystko działo się dzięki tej przestrzeni, pełnej akceptacji, bliskości, uważności i bycia wysłuchaną.  Dziękuję. Cieszę się bardzo, że na nowo zobaczyłam swoją seksualność w moim życiu, w sobie. 

– Anita

Prowadzi Voca Ilnicka
VI.jpg
Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Regularnie prowadzi  warsztaty tylko dla kobiet, zajęcia spotkaniowo-przytulankowe dla wszystkich, kursy samoświadomości seksualnej dla kobiet i mężczyzn. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). Na jej kanale You Tube można znaleźć wiele krótkich, bezpruderyjnych filmików ukazujących seksualność jako część życia i doświadczenia kobiet.
Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle”, „Zwierciadle” , TVP2, TVP3, Tok FM, Radio RAM.
v.ilnicka [at] seksualnosc-kobiet.pl

referencje.jpg

Zaczynamy 30.01.2018.
W g. 18.00.-21.00.
Wrocław
Cena 490 zł wraz z bonusami – przy zapisie do końca 2017 r.
Po tym terminie bonusy znikają.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zapisy: tel: 792667769, b.ilnicka@gmail.com
Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń: 792667769. Lub napisz: b.ilnicka@gmail.com

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.