Co nas naprawdę podnieca i czy seks to tylko stosunek? Posłuchaj audycji z radia Tok FM – Anka Grzywacz rozmawia z Vocą Ilnicką.

dobry-seks-voca-ilnicka.jpg

Co nas podnieca?

Jak się kochamy?
Czy wszyscy wolą stosunek od innych form seksu?
Czy seks dla dorosłych i nastolatków jest inny?
Czy seks da się zdefiniować?
Posłuchaj tej audycji i zastanów się, kto definiuje i określa Twój seks!

Rozmawiają prowadząca audycję Anka Grzywacz i Voca Ilnicka.

VI.jpg

Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Regularnie prowadzi  warsztaty tylko dla kobiet, zajęcia spotkaniowo-przytulankowe dla wszystkich, kursy samoświadomości seksualnej dla kobiet i mężczyzn. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). Na jej kanale You Tube można znaleźć wiele krótkich, bezpruderyjnych filmików ukazujących seksualność jako część życia i doświadczenia kobiet.
Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle”, „Zwierciadle” .
Kontakt: v.ilnicka [at] seksualnosc-kobiet.pl
Odsłuchaj też inne dobre audycje!

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.