Dawid Kwaśniewski

Dzisiejszy wibrator czy jakikolwiek inny gadżet z powodzeniem można przechowywać na domowym stoliku bądź regale bez obawy, że będzie budził zgorszenie wśród naszych gości.

Element estetyczny jest po prostu w branży erotycznej na tyle istotny, że dzieli gadżety na te, które nadal pozostają schowane na dnie głębokiej szuflady, jak i takie, które zostały stworzone z wdziękiem, pozwalającym idealnie komponować się z innymi domowymi przedmiotami.

Od wielu lat gadżety erotyczne były sprzedawane przez wiele sex shopów powstałych w odległych już latach, by w późniejszym okresie trafić do coraz liczniej powstających sklepów internetowych. Niemniej dawniej o wibratorach mówiło się rzadko albo zupełnie unikało dyskusji a słowo wibrator wywoływało skojarzenia z blaszanymi sklepami o słabej reputacji, które oferowały niskiej jakości akcesoria erotyczne. Oczywiście wiemy już, że w dzisiejszych czasach nasz rynek gadżetów erotycznych uległ znacznej poprawie, pojawiły się w sprzedaży gadżety znanych i cenionych na świecie producentów, z ekranów telewizyjnych przebijają się coraz bardziej odważne reklamy jak choćby te przygotowane przez firmę Durex a ilość publikacji na temat wibratorów rośnie w coraz szybszym tempie. Jednym słowem otwieramy się coraz bardziej na szczere rozmowy o seksualności i wykorzystaniu gadżetów erotycznych w naszych sypialniach i jest to prosta droga, aby skonstatować, iż akcesoria erotyczne, przechodząc poważną rewolucję, przenoszą się nieubłaganie do mainstreamu. Pomagają w tym procesie coraz liczniejsze sklepy oferujące coraz atrakcyjniej podaną erotykę, jak choćby JollyMolly.pl. Fakt ten jest bardzo pocieszający, ponieważ jest to kolejny krok w ewolucji wibratorów jako kolejnego produktu konsumenckiego, nieobciążonego dużym ładunkiem wstydu przed czerpaniem z niego przyjemności. Mimo iż w naszej pop-kulturze nie doczekaliśmy się takiego hitu jak choćby „Seks w wielkim mieście”, który w ostatnich dekadach spowodował eksplozję zainteresowania wibratorami, to mniejszymi ale pewnymi krokami zbliżamy się do coraz większego zainteresowania produktami erotycznymi.

Dzisiejszy wibrator czy jakikolwiek inny gadżet z powodzeniem można przechowywać na domowym stoliku bądź regale bez obawy, że będzie budził zgorszenie wśród naszych gości. Element estetyczny jest po prostu w branży erotycznej na tyle istotny, że dzieli gadżety na te, które nadal pozostają schowane na dnie głębokiej szuflady, jak i takie, które zostały stworzone z wdziękiem, pozwalającym idealnie komponować się z innymi domowymi przedmiotami. Te drugie stały się takimi dopiero wtedy, gdy trafiły w ręce projektantów zatrudnianych przez firmy takie jak Lelo, JimmyJane, Fun Factory, Je Joue, Zini. Bez wątpienia wymienione marki wprowadziły na rynek nową jakość. W atmosferę nieco mrocznych, blaszanych sex shopów z niskiej jakości produktami wdarł się powiew zmysłowości i wyrafinowania. Dotychczasowa konwencja tanich produktów intymnych została zastąpiona zupełnie nową wizją w podejściu do produkcji gadżetów. W efekcie wejścia na rynek nowych, designerskich producentów zabawek erotycznych powstały takie sklepy jak JollyMolly.pl, gdzie znaleźć można modne wibratory i inne gadżety, będące mieszanką nowoczesności, klasy i stylu. Przede wszystkim znajdują się tam takie produkty, które są stworzone z myślą o kobietach i ich potrzebach.

W nowoczesnym sklepie Jollymolly.pl znaleźć można całą gamę produktów popularnych producentów, urzeczywistniając tym samym ideę nowoczesnego spojrzenia na erotykę. Kilka z tych gadżetów zostało specjalnie przez zespół JollyMolly.pl sfotografowanych w technologii 360, aby wyeksponować szczegóły i detale produktu. Zbierając opinie od naszych Klientek i Klientów, a także śledząc szczególne zainteresowanie wybranymi modelami, w niniejszym artykule publikujemy te gadżety erotyczne, które otrzymały wyjątkowo ciepłe słowa uznania a także te, które idąc z duchem czasu, wyróżniają się pozytywnie pod względem innowacyjności i pomysłowości ich wykonania.

Ami_Purple pack2.jpegNa początek długo oczekiwany przez rynek polski produkt londyńskiej marki Je Joue, która niebawem zagości w sex shopach takich jak JollyMolly.pl. Je Joue Ami – bo tym konkretnie gadżecie mowa – to ekskluzywny zestaw trzech kulek gejszy w wyjątkowo pięknym wydaniu. Fenomen tych finezyjnie podanych kulek polega na zestawie progresywnym dostosowanym do ćwiczeń mięśni Kegla. Wraz ze zmniejszającą się średnicą kulek zwiększa się ich masa.  Pojedyncza kulka o najmniejszej masie, ale największej średnicy, jest dla początkujących, ponieważ jest najłatwiej obejmowana mięśniami. Średnia jest już podwójna (trochę ułatwia chwyt i zwiększa zasięg mięśni, który jest ćwiczony), ale ma większą masę i mniejszą średnicę. Dlatego jej uchwyt wymaga większego wysiłku i wyćwiczenia mięśni.  Po prostu ćwiczymy po większym obciążeniem.  Ostatnie, najmniejsze kulki mają naprawdę małą średnicę i są wyraźnie najcięższe.  Utrzymanie ich wewnątrz wymaga zdecydowanie największej wprawy i siły. Jest to zdecydowanie najbardziej innowacyjna premiera tego roku, warto więc sprawić sobie bądź drugiej osobie na prezent taki właśnie gadżet. Jest to ekskluzywna propozycja dla wszystkich Kobiet, które chcą świadomie zwiększyć odczuwanie własnej przyjemności.

lelo_-_luna_beads_noir_-_kulki_gejszy_w_czerni.jpgMówiąc o pięknych gadżetach erotycznych, które w ostatnim czasie bardzo szybko zyskały na popularności nie sposób nie wspomnieć o kulkach gejszy w klimacie Noir czyli Lelo Luna Beads Noir. Produkt ten przeznaczony jest do ćwiczeń mięśni Kegla, które spełniają wiele ważnych funkcji w organizmie kobiety, zachwyca swoją elegancją wyrażoną kolorem czarnym. Lelo stanęło jak zwykle na wysokości zadania, wprowadzając na rynek te nowe i niezwykle oryginalne kulki gejszy, podane w bardzo atrakcyjnym opakowaniu, będą więc tym samym idealnym pomysłem na prezent. Połączenie funkcji, jakie ta zabawka dla dorosłych ma spełniać, z estetyką i pięknem wykonania wpisuje się w dotychczasowy nurt, jakim stale podąża szwedzka marka Lelo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia i sprawdzenia oferty JollyMolly.pl.

lyla_black.jpgMówiąc o innowacyjności, bez wahania recenzujemy gadżet produkcji Lelo o nazwie Lyla. Lelo Lyla jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zabawek erotycznych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Będąc znudzonym standardowymi gadżetami erotycznymi, warto spróbować czegoś zupełnie innego. Ten przyjazny dla środowiska produkt, stworzony z najwyższej jakości silikonu, pieczołowicie wykonany z dbałością o każdy element po prostu szokuje elegancją. Aktualnie nowa wersja Lyla 2 zbiera coraz lepsze recenzje i oferuje sprawdzony już i doceniany system o nazwie SenseMotion – (który pozwala kontrolować wibracje przez partnera czy partnerkę). Mimo iż jest to nadal nowe rozwiązanie na rynku zabawek erotycznych, bezsprzecznie intryguje swoimi możliwościami. Lyla ma wiele opcji prędkości, które mogą być sterowane za pomocą przycisków umieszczonych na bezprzewodowym pilocie. Można również skorzystać z systemu SenseMotion. Wibracje dostosowują się do ruchów wyznaczonych przez pilota (przyspieszają bądź spowalniają). Doświadczenia z Lelo Lyla są absolutnie pozytywne, pozwalają przecież na innowacyjną formę stymulacji, jakiej do tej pory zabawki erotyczne nie zapewniały. Eleganckie jajeczko może od tej chwili zmienić wyobrażenie o tym, czym powinien być gadżet – w tym przypadku Twój partner może kontrolować wibracje lub możesz zrobić to na własną rękę, Lelo Lyla daję więc dodatkowy element interakcyjny. Dodatkowo Lyla może być używana w taki sposób, aby stymulacja punktu G odbywała się za pomocą jajeczka natomiast wibrujący pilot może być wykorzystany do stymulacji łechtaczki. W przeciwieństwie do wielu gadżetów do podwójnej stymulacji, Lelo Lyla i pilot są całkowicie oddzielone, dzięki czemu można dostosować ustawienie. Propozycja dla każdego miłośnika innowacji i piękna – zapraszamy do produktu na stronie JollyMolly.pl.

Dla zwolenników podwójnej dozy przyjemności Lelo przygotowało specjalny wibrator o nazwie Ina – w ekskluzywnej formie gadżet ten pokaże swe podwójne oblicze – stymulacja odbywa się zewnętrznie i dogłębnie… wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów jakościowo-estetycznych. Dla lepszego zobrazowania zapraszamy do prezentacji 360.

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.