Sekretnik Kobiecej Waginy to zupełnie inny przewodnik po życiu seksualnym dla mężczyzn i kobiet. Nie znajdziesz takiego w sklepach.

Studiuję seksualność od jest strony praktycznej i wiem, co Was najczęściej interesuje. O tym piszę. Bez ogródek. Bez owijania w bawełnę. Konkretnie i prosto. I prosto z serca. 


Ten sam ebook w dwóch wersjach – dla niej i dla niego. Po który sięgniesz?

Co w nim znajdziesz?

Same smakołyki!
M.in.:
Jak wygląda seks według kobiet? Co kobietom daje orgazmy i prawdziwą rozkosz?
Jak to jest z tymi orgazmami? Dlaczego Freud i Kinsey tak bardzo się mylili, pisząc o „niedojrzałości” orgazmu łechtaczkowego?
Co nam daje masturbacja i do czego jest potrzebna kobietom?
Poznaj ją!
O seksualności nie uczymy się w szkole, uważana jest za zbyt prywatną, żeby o niej mówić. Obrosła wieloma stereotypami, które zatruwają nam życie. Pobierz mój wypieszczony ebook-cukiereczek Sekretnik kobiecej waginy w wersji dla mężczyzn lub dla kobiet i odkryj nową jakość życia! http://vocailnicka.pl/do-pobrania/

sekretnik-pobierz.jpg

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.