Spełniam moje marzenie i Ciebie też do niego zapraszam. Marzenie o spotkaniu się w kręgu z czułością, życzliwością i bez oceny, w którym jako kobiety będziemy mogły z serca, z brzucha, z joni, z macicy, z trzewi i bez pruderii wypowiedzieć swoją często niewypowiedzianą i niepoznaną seksualność. Dotąd robiłam takie spotkania tylko twarzą w twarz. Więc to będzie mój pierwszy raz. Pierwszy raz poza portalem i Sekretnikiem, który jest inną formą spotkania.

Przeczytałaś/eś już Sekretnik?

Jeśli nie, to możesz go pobrać tutaj. Ale nie musisz. 🙂 Chociaż jeśli go znasz – to super, dziękuję! Pisałam z serca (i z drugiego serca też). Jeśli poczułaś klimat kobiecego kręgu i masz ochotę wejść w niego bardziej realnie niż tylko czytając, zapraszam Cię na przedpremierowe spotkanie online kręgu JoniSekretnik * siestrzeń w sieci, w którym będziesz mogła mocno poczuć i zobaczyć inne kobiety i ich seksualność oraz wyrazić siebie. Koniec z siedzeniem w szafie. Koniec z upychaniem swojej seksualności po kątach. Koniec z mówieniem, że nie mam czasu, to nie ważne, później… To tylko godzina online, możesz uczestniczyć z każdego miejsca na tym globie, gdzie tylko będziesz miała internet.

Ponieważ spotkanie jest przedpremierowe i pierwsze – taka wersja demo – jest też całkowicie bezpłatne. Więc niczym nie ryzykujesz, przychodząc.

Ja otworzę krąg i powiem kilka słów od siebie i o sobie, tak abyś poczuła, że to otwarta, bezpieczna przestrzeń. A potem będziemy miały czas na dzielenie się, opowiadanie historii, zadawanie pytań i rozwijanie seksualnej pewności siebie!

Jesteś zainteresowana dołączeniem do kręgu?

Chcesz rozgościć i rozsmakować się we własnej seksualności?

Interesuje Cię taki krąg co tydzień albo co miesiąc?

Pierwsze spotkanie w czwartek 25.10.2018 o g. 10.00. Powtórka w poniedziałek 29.10.2018 o g. 19.00.
Temat przewodni spotkania: Sekrety Łona. Zapisy wg zasady kto pierwszy ten lepszy. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenie wyślij na @ v.ilnicka@seksualnosc-kobiet.pl i zaznacz, czy interesuje Cię czwartek rano, czy wolisz poniedziałek wieczór, a dostaniesz link do spotkania (o ile zostaną miejsca). 

Drugie spotkanie 24.01.2019 g. 20.00, temat: Seks moich marzeń! Zapisy na listę: https://docs.google.com/forms/d/1ry47nIqY4zgp6K4NebZ9JAbPYl7bAT1Uwjo5bm4zJ24/

Ach… jestem taka podekscytowana, właśnie spełniam moje marzenie o spotkaniu się w kręgu celebracji seksualności z kobietami z całego świata.

Dlaczego Joni?

Joni to sanskryckie słowo na kobiece genitalia. Owszem, mamy w języku przeróżne określenia, mniej i bardziej swojskie, takie jak cipka, wagina czy oko bogini, ale ja tylko w słowie joni, które oznacza świętą przestrzeń, źródło i początek, odnajduję wszystkie aspekty kobiecej seksualności, które odczuwam.

Dlaczego Sekretnik?

Bo nasz krąg objęty jest dyskrecją, tak abyś mogła powiedzieć i zapytać o wszystko, co tylko chcesz. Bo kobieca seksualność wciąż jest sekretem. Bo miłość to tajemnica.

Dlaczego siestrzeń?

Siestrzeń to nazwa wsi gdzieś w Polsce. Regularnie jeżdżąc do Warszawy, raz po raz widziałam tabliczkę z napisem „Siestrzeń”. To było ponad dziesięć lat temu. Odtąd tę nazwę trzymam w sercu jaką taką, która może opisywać siostrzaną przestrzeń, w której nie ma oceny i rywalizacji między kobietami, a za to jest czułość, życzliwość i wsparcie. I do takiej przestrzeni Cię zapraszam. Do przestrzeni bliskości, otwartej kobiecości, seksualności bez pruderii.
Więc…

spotykamy się w gronie kobiet, na półtorej godziny, na zoomie, żeby móc spojrzeć sobie w oczy i złapać kontakt. Możesz zabrać głos, możesz milczeć. Możesz włączyć lub wyłączyć swoją kamerkę. Możesz pozostać całkiem anonimowa. Możesz nie odezwać się ani słowem. I tak możesz uczestniczyć w tym kręgu. Jeśli Ty będziesz milczeć – ja będę gadać za dwie. Bo chcę, aby było Ci wesoło i abyś czuła, że tutaj możesz poruszyć każdy temat, który w „normalnym świecie” nie przechodzi Ci przez usta. Ja podzielę się moim doświadczeniem a Ty odważ się! Ja jestem specjalistką od tworzenia luźnej, a nawet rozwiązłej atmosfery. 😀.

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.