Da się. Sposób jest prosty i ujawniam go w filmiku. Po prostu obejrzyj i zastosuj!

I uwaga – miej intencje, aby nie krytykować, ale nie wymagaj od siebie radykalnej i trwałej zmiany w 10 minut. Rób to przez miesiąc, aż Ci się utrwali. Powodzenia!

mozesz-taka-byc.jpg

Cała jestem w Kursie akceptacji ciała. Ostatnio moja grupa kobiet orzekła po zajęciach, że się zjonizowała. 😀 Bardzo chcę się z Tobą dzielić praktykami, które robimy, żebyś i Ty mogła zmienić swoje życie – także seksualne.
W prezencie przedświątecznym praktyka, która wycisza głos wewnętrznego krytyka, która zdejmuje oceny z Ciebie i ludzi wokół. Chcę, abyś poczuła już przed świętami i Nowym Rokiem, że jesteś wolna od ocen, że nie krytykujesz siebie, że kochasz i akceptujesz Twoje ciało! Tego Ci życzę na święta: totalnej radości z bycia sobą!
Piszę w rodzaju żeńskim, ale robić mogą ją też mężczyźni.
https://www.youtube.com/watch?v=zuOd4EIvmXg&feature=youtu.be

Tę praktykę mogę nazwać Rytuałem Siostrzeństwa. Obejrzyj i zastosuj i obserwuj zmiany w Tobie. 🙂

A jeśli chcesz sobie zrobić prezent lub szukasz czegoś dla siostry lub przyjaciółki – to mam taką propozycję – kliknij. 🙂

Voca Ilnicka
edukatorka seksualna, trenerka, twórczyni serwisu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” (2010) i współautorka „Weź kąpiel w płatkach róż. Jak polubićmiesiączkę” (2010). Warsztaty dotyczące płci i seksualności prowadzi od roku 2007, a warsztaty tylko dla kobiet od 2011 roku. Prowadzi także zajęcia spotkaniowo-przytulankowe dla wszystkich, kursy samoświadomości seksualnej, sporadycznie rozmaite warsztaty, spotkania i wykłady. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). Na jej kanale You Tube można znaleźć wiele krótkich, bezpruderyjnych filmików ukazujących seksualność jako część życia i doświadczenia kobiet. Tematykę seksualności zgłębia od lat, ucząc się od kobiet takich, jak: dr Betty Dodson, dr Shakti Mari Malan, Nancy Friday, Catherine Blackledge, Deborah Sundahl, Pema Gitama, Natalia Miłuńska, Luna Mierzewicz, Karo Akabal i wielu innych kobiet i mężczyzn. Uczestniczy w warsztatach i kursach edukacji seksualnej, rozwoju osobistego, edukacji dorosłych, tantry, świętej i świadomej seksualności. Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle”, „Zwierciadle” itp.
Udostępnij ten post: