Da się. Sposób jest prosty i ujawniam go w filmiku. Po prostu obejrzyj i zastosuj!

I uwaga – miej intencje, aby nie krytykować, ale nie wymagaj od siebie radykalnej i trwałej zmiany w 10 minut. Rób to przez miesiąc, aż Ci się utrwali. Powodzenia!

mozesz-taka-byc.jpg

Cała jestem w Kursie akceptacji ciała. Ostatnio moja grupa kobiet orzekła po zajęciach, że się zjonizowała. 😀 Bardzo chcę się z Tobą dzielić praktykami, które robimy, żebyś i Ty mogła zmienić swoje życie – także seksualne.
W prezencie przedświątecznym praktyka, która wycisza głos wewnętrznego krytyka, która zdejmuje oceny z Ciebie i ludzi wokół. Chcę, abyś poczuła już przed świętami i Nowym Rokiem, że jesteś wolna od ocen, że nie krytykujesz siebie, że kochasz i akceptujesz Twoje ciało! Tego Ci życzę na święta: totalnej radości z bycia sobą!
Piszę w rodzaju żeńskim, ale robić mogą ją też mężczyźni.
https://www.youtube.com/watch?v=zuOd4EIvmXg&feature=youtu.be

Tę praktykę mogę nazwać Rytuałem Siostrzeństwa. Obejrzyj i zastosuj i obserwuj zmiany w Tobie. 🙂

A jeśli chcesz sobie zrobić prezent lub szukasz czegoś dla siostry lub przyjaciółki – to mam taką propozycję – kliknij. 🙂

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.