Z okazji przesilenia zimowego, które w Polsce ma miejsce 21.12.2020 około g. 11 w południe – oraz wszystkich pokrewnych świąt takich jak: gwiazdka, szczodre gody, jul, sol invictus, sabat itp. – do sklepu trafia wyczekiwany przez niektórych od wielu już miesięcy ebook Uniesienie spódnicy – obecnie z promocyjnej cenie przesileniowej, prawie 30% niższej niż regularna. Ebook jest w dwóch formatach: mobi i epub, płatności polskie i paypal. Mam nadzieję, że wielu z Was umili on ten zimowy świąteczny czas i że doleci do Was na koniec świata! Do USA i na Bali, na Islandię, na Sri Lankę i do Zimbabwe. Do tej pory książka była zamawiana do takich krajów jak Niemcy, Francja, Irlandia, Wielka Brytania, Szwecja, Szwajcaria czy Singapur, teraz nawet jeśli jesteś w Australii lub Nowej Zelandii możesz ją kupić jednym kliknięciem, co bardzo mnie cieszy. Długo na to czekałam. 🙂 Mam nadzieję, że zaspokajam też apetyty wszystkich Was, które się domagały ebooka do Meksyku, Portugalii i w miejsca, w których aktualnie się znajdujecie. W Polsce akurat ciemno i zima, więc miło poczytać, popijając kakao z cynamonem, ale sądzę, że na plażach i w tropikach będzie równie miło. Kochane i kochani, oddaję Wam cyfrowe Uniesienie spódnicy, i jestem ciekawa Waszych wrażeń z lektury. Dajcie znać, jak Wam się czyta, oraz czy i co świętujecie.

No i – wspaniałego przesilenia! Niech wszystkie Wasze marzenia i fantazje erotyczne się spełnią. 🙂Książka w wersji elektronicznej w zasadzie jest taka sama, jak papierowa, tylko że ta papierowa pachnie, ma słodką tasiemeczkę-zakładkę i sporo kolorowych ilustracji oraz kartki z kolorowankami dla dzieci. Ebook został odchudzony o część ilustracji i za nic w świecie nie pachnie farbą drukarską, ale tak to już jest z ebookami. Za to ich wielką zaletą jest to, że błyskawicznie pojawiają się na czytnikach – bez względu na kraj, w którym przebywasz. Jedne z moich najfajniejszych świąt to gwiazdka w 2016 roku, kiedy na mój czytnik trafiła książka Starhawk City of refuge, więc wiem, co mówię. 🙂 Schowałam się w pokoju i nie zorientowałam, że oto Sylwester nadchodzi wielkimi krokami. 🙂

No i chyba tyle wystarczy tego pisania, bo to, co naprawdę chcę Ci powiedzieć, jest w książce. 🙂 Ebook kupisz tutaj a książkę papierową tu.

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.