Portal Seksualność Kobiet dziś, czyli 9 marca 2016 roku kończy 6 lat. Dziękujemy, że jesteście razem z nami. 🙂

fajerwerki1.jpg

Takiego dnia z takiej okazji wypadałoby napisać jakieś podsumowanie. Zamiast tego zapraszam do przeczytania artykułu z „Sensu”, który jest do przeczytania na portalu Zwierciadła :

http://zwierciadlo.pl/seks/porozmawiajmy-o-waginie – to praca w tzw. realu, cudowne spotkania z kobietami, bardzo często wiernymi Czytelniczkami portalu. Fantastycznie jest Was wszystkie spotkać!

porozmawiajmy.jpg

Artykuł traktuje o warsztatach dla kobiet, które prowadzę i na które zapraszam!

300.jpg
Tort jeszcze nie został do końca zjedzony, więc chętni którzy się zgłoszą, kawałek spakowany zipem dostaną drogą mejlową. Smacznego! 🙂

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.