Wibratory, dilda, kulki waginalne i pierścienie miłości dają dużo przyjemności. Rozkoszy. Służą zabawie i satysfakcji. A jednak wiele kobiet wciąż sobie odmawia ich posiadania. Oczywiście, gadżety nie są żadnym „lekiem na całe zło”, nie ma obowiązku ich posiadania, ale… jest możliwość! 

Słuchając wypowiedzi różnych kobiet i mężczyzn, utwierdzam się w przekonaniu, że dla nas, polskich kobiet, fakt posiadania jakiegokolwiek gadżetu seksualnego służy nie tylko przyjemności, ale i emancypacji. Dlatego też pragnę wznowić jesienną akcję Mam wibrator i nie zawaham się go użyć.

Dziewczyny, wyjdźmy z szafy! Pokażmy się. 🙂 Niech inne wiedzą, że nie są dziwne, nienormalne, sfrustrowane – jak niesie wieść gminna – tylko dlatego, że w ich szafce spoczywa wibrator czy dildo. O kobietach, które mają zabawki erotyczne, istnieje wiele błędnych przekonań. A to, że wibrator zastępuje im faceta. A to, że nikt ich nie chce. A to, że nikt nie potrafi sprostać ich seksualnym apetytom.

A przecież odpowiedź jest prosta – mamy różne gadżety, bo lubimy się bawić. Bo jesteśmy otwarte na nowości. Bo jesteśmy ciekawe, jak to jest, gdy w łóżku pojawia się jakaś zabawka. A także dlatego, że te zabawki pozwalają nam odkrywać własne reakcje, realizować zachcianki. Powodów może być tysiąc i żadna z nas absolutnie nie musi się z tego tłumaczyć!

Jeśli i Ty masz jakiś gadżet i chcesz pokazać innym kobietom, że można mieć i można go z zadowoleniem prezentować go światu, bo jest to coś fajnego i zupełnie niewinnego, przyślij swoje zdjęcie razem z tym gadżetem, włącz się w tę emancypacyjną akcję!

Pokaż światu, że możesz mieć dildo, wibrator, kulki waginalne, strapon, pierścień miłości – jakikolwiek gadżet erotyczny… i nadal pozostajesz wartościową kobietą. 🙂

Pokaż, że masz dildo i pozwól innym kobietom odetchnąć ze spokojem. 🙂 Niech wiedzą, że nie są jedyne! 🙂

Zasady udziału w akcji:

Robisz sobie fotkę z ulubioną seksualną zabawką (zdjęcie o charakterze nieerotycznym, tylko emancypacyjnym!); tu możesz zobaczyć, jak wyglądały zdjęcia z poprzedniej odsłony akcji;

To musi być wyraźne zdjęcie, na którym widać Twoją twarz i gadżet – tym razem kolaży nie przyjmujemy.

Przysyłasz je na adres v.ilnicka@seksualnosc-kobiet.pl;

My je publikujemy na portalu.

I już.

Na zdjęcia czekamy do 20 marca 2012.

A wśród wszystkich wyemancypowanych kobiet (i mężczyzn – bo wiemy, że oni też mają swoje gadżety!) rozlosujemy nagrodę – oczywiście wibrator. Mały, śliczny i sprytny wibrator Nea firmy Lelo.

NEA.JPG

NEA – Piękny intymny masażer ozdobiony kwiatowym motywem

NEA to jeden z najśliczniejszych masażerów LELO – zawsze cieszy oko oraz rękę i ciało. Dyskretny i modny wygląd czyni z niego idealny dodatek w torebce, w której będzie się wyróżniać dzięki stylowemu motywowi kwiatowemu na bokach i górnej części. Mieszczący się w zagłębieniu dłoni użytkowniczki, dzięki podobnemu porcelanie wykończeniu jest wspaniały w dotyku. Dzięki ładowalnemu akumulatorowi i pięciu zróżnicowanym trybom stymulacji oferuje przeróżne możliwości – zarówno przeznaczone dla jednej osoby, jak i dla partnerów – potencjał zabawy już nigdy nie będzie taki sam.

stymulator-lelo-nea.jpg

nea lakier.JPG
21 marca, Pierwszego Dnia Wiosny, prezentujemy zdjęcia nadesłane w ramach akcji. Uwaga – konkurs się kończy, ale zdjęcia ciągle można przysyłać. 🙂

Bohaterkami zdjęć są: Alina, Dorota, Jola, Agnieszka i Martyna. Dziękujemy za ten ożywczy powiew emancypacji!

Alina_i_Emigi.jpg
domowo.JPG
wibrator i ja.jpg
Mam wibrator i nie zawaham si.jpeg
martyna.jpg  A Nea trafi do Joli, którą wylosowała nasza sierotka. Gratulacje!

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.