Gdy jesteś na randce i ktoś Ci wkłada ręce w spodnie, a Ty NIE chcesz, to jednak godzisz się na to, bo jesteś na randce? 


Jeśli raz godzisz się z daną osobą na seks, to jest to zgoda ”na zawsze”?
Czy lubisz, gdy druga strona sama DOMYŚLA SIĘ, czego Ty chcesz?:)
Jak mówić TAK i NIE i jak przedkładać oferty w seksie, tak aby wyrazić siebie, swoje potrzeby i fantazje i uzyskać PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ? 🙂

aserwytnowsc-w-seksie660.jpg

Zapraszamy na warsztat!
Tu zobaczysz, jakie są Twoje granice w seksie i intymnych sytuacjach. Poczujesz, jak to jest mówić TAK, NIE oraz przedkładać własne propozycje. Wzmocnisz seksualną pewność siebie.
Prowadzi Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób).
Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Zwierciadle” , Tok FM.
Gdzie? Wrocław, Centrum Praw Kobiet, ul. Ruska 46b
Kiedy? 25 września 2017, g. 18.00-20.30
Wstęp wolny
Zapisy: b.ilnicka@gmail.com
PS. Bez względu na to, co odpowiadasz na pozstawione powyżej pytania, jesteś Dobrym Człowiekiem i możesz myśleć o sobie dobrze. 🙂 Jeśli nie pasują Ci Twoje odpowiedzi, to zawsze możesz udoskonalać swoje zachowanie. 🙂
Serdeczności!
Voca Ilnicka
seksualnosc-kobiet.pl

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.