Felice Newman

Piersi mają do zaoferowania wiele różnych doznań.
Lubimy pieszczoty, pocałunki delikatne jak trzepot skrzydeł motyla, wilgotny dotyk ust na sutkach. Lubimy ściskanie, szczypanie, ugniatanie, klepanie i gryzienie.

Lubimy, kiedy nasze sutki są szarpane i gryzione, ciągnięte i wykręcane. Podoba nam się delikatny dotyk dookoła piersi.


kliknij – selkar.pl

Radość seksu lesbijskiego

Uwielbiamy uczucie, kiedy nasze piersi przytulają się do piersi partnerki. Z lubością oczekujemy kobiecych dłoni na mięśniach piersiowych. Rozkoszujemy się ponętnymi piersiami, które nie mieszczą się nam w dłoniach i uwielbiamy zadziorne cycuszki o sterczących sutkach, które drażnią wnętrze naszych dłoni. Zachwycamy się soczystymi, nabrzmiałymi jak po użądleniu pszczoły sutkami, które wypełniają nam usta. Uwielbiamy twarde, męskie klatki piersiowe dumnie stawiające opór naszemu kobiecemu ciału. Lubimy nawet zlizywać kroplę siary sutka partnerki.

Zabawa z piersiami nie jest zarezerwowana tylko dla seksu z partnerką. Możesz stymulować piersi w trakcie masturbacji. Niektóre kobiety w szafce nocnej mają parę zacisków do sutek właśnie w tym celu. Kobiety o dużych piersiach mogą nawet same ssać własne sutki podczas stymulacji łechtaczki.

Kobiety, które uwielbiają, gdy poświęca się uwagę ich piersiom, szczególnie lubią stymulację sutków. Ich piersi wydają się sterczeć na samą możliwość dotyku, a kiedy są pobudzone, doświadczają prądu doznań, który przebiega od sutków aż do łechtaczki. Niektóre kobiety potrafią osiągnąć orgazm tylko przez długą stymulację sutków.

Kiedy jesteś podniecona, twoje sutki doznają erekcji, a aureole nabrzmiewają i mogą ciemnieć. Piersi czasem nawet się powiększają. Tak jak łechtaczka, sutek w erekcji może być stymulowany bardzo długo. Zwykle, kiedy zbliżasz się do orgazmu, większą przyjemność sprawia ci intensywna stymulacja sutków. Niektóre kobiety muszą być bardzo mocno podniecone, żeby w ogóle lubić stymulację sutków.

„Moje sutki są niezmiernie wrażliwe. Nie mogę nosić ubrań, które mają szwy w miejscu sutków, a uderzenie o stół powoduje ból. Muszę więc być podniecona, zanim ktokolwiek może ich dotknąć, ale wtedy lubię wszystko, szczególnie ssanie, choć niezbyt silne.”

Różne kobiety lubią różny sposób stymulacji piersi. Nie chodzi tylko o to, czy ma być mocno, czy delikatnie, choć to też jest ważne. Możesz lubić bardzo szczególny rodzaj stymulacji. Być może chcesz, aby partnerka brała całą pierś w dłoń i pieściła, trzymając spodnią stronę piersi, a może w ogóle nie lubisz dotyku na spodniej stronie biustu. Doświadczone amatorki zabawy z piersiami są dość szczegółowe w wydawaniu instrukcji stymulacji sutków.

„Najbardziej lubię delikatny dotyk lub lizanie wokół sutków. Prawie (ale nie do końca) łaskotanie. To niesamowite uczucie! Uwielbiam to! Mmmm…”

Wrażliwość

„Czasami jestem bardzo wrażliwa, nawet delikatne głaskanie powoduje, że dostaję dreszczy lub podskakuję.”

Wrażliwość piersi zmienia się z dnia na dzień, w trakcie cyklu miesięcznego i w trakcie całego życia. Podczas miesiączki piersi osiągają największy rozmiar i krągłość, wyglądają dosyć soczyście. Przed miesiączką i w jej trakcie zwykle zwiększa się ich wrażliwość. Zarówno zespół napięcia przedmiesiączkowego, jak i ciąża mogą sprawić, że czujesz, jakby twoje piersi miały „wybuchnąć”.

Nowy piercing oczywiście sprawi, że sutki będą szczególnie delikatne. Włókniaki również powodują bolesność piersi. Jakakolwiek interwencja chirurgiczna, czy to zabieg zmniejszenia piersi, czy implanty, mogą spowodować bliznowatość, która wpływa na wrażliwość tkanki. Rak piersi wywiera różny wpływ u poszczególnych kobiet. Niektóre po terapii tracą wrażliwość, inne doświadczają bólu.

„Dwa lata po wycięciu guza piersi inni ludzie nie mogą dostrzec blizny, nawet kiedy im ją pokazuję. Straciłam wrażliwość w sutku na jakiś czas, ale teraz odczucia prawie nie różnią się od stanu sprzed operacji. Cierpię na nieregularny nerwoból w tkance piersi dookoła wyciętego guza. Bezpośredni nacisk na ten obszar piersi boli jak cholera, więc muszę uważać w niektórych pozycjach. Czasem, jeśli wspomnę o tym kochance czy kochankowi, przeraża ich to i unikają dotykania tej piersi. Rozumiem to, ale wolałabym, żeby postawili na bardziej ostrożny dotyk i włączyli tę pierś do gry miłosnej. Uwielbiałam moje piersi przedtem, a teraz cenię je jeszcze bardziej.”

Ucz swoją partnerkę

„Nigdy nie lubiłam stymulacji piersi, dopóki nie spotkałam mojej obecnej partnerki. Być może nikt nie miał odpowiednio delikatnego i czułego dotyku… lub po prostu nigdy nie pozwalałam sobie na czucie tego, co odczuwam przy niej.”

W zabawie piersiami bardzo się przydają dobre umiejętności komunikacyjne. Delikatny pocałunek na nadwrażliwym sutku może być przyjemny lub nieznośny, lub taki i taki. Zanim zaczniesz pieścić, szczypać, gryźć czy używać zacisków sutkowych lub innych zabawek, zapytaj. Jeśli lubisz delikatny, subtelny dotyk, me znaczy to, że ona również, może nawet go nie poczuć. Tym bardziej nie zakładaj, że jeśli ty lubisz, kiedy twoje piersi są maltretowane, ona również.

„Lubię, kiedy partnerka liże, ssie, a nawet gryzie moje sutki, ale najbardziej podoba mi się kiedy obejmuje piersi całą dłonią.”

Następnym razem, kiedy będziesz w nastroju zabawowym, pokaż partnerce dokładnie, co lubisz. Uwolnij swoją wewnętrzną ekshibicjonistkę. Dotykaj swoich piersi, dokładnie tak jak chcesz, żeby ona to robiła. Potem weź rękę partnerki i pokaż jej, czego chcesz.

„Lubię ostrą zabawę z sutkami. Chcę, żeby je ciągnęła, ssała, gryzła i wykręcała coraz mocniej.”

Równie ważne, jak pokazanie partnerce, co czują twoje piersi, jest opowiedzenie jej, co ty czujesz w stosunku do nich. Nie można przewidzieć preferencji dotyczących dotykania biustu na podstawie jego rozmiaru ani identyfikacji genderowej. To, co czujemy w stosunku do naszych piersi jako obiektu uwagi erotycznej, jest niezwykle osobiste. Nie wszystkie femme lubią kult piersi, tak samo nie wszystkie butch wzdrygają się na dotykanie ich biustu. Mogą lubić szczególny rodzaj dotyku.

„Wolę pocieranie klatki piersiowej niż zabawę z sutkami. Lubię, kiedy traktuje się ją jak męską klatę.”

Nie wszystkie kobiety mają erotyczny stosunek do własnych piersi. W wielu z tych, które doświadczyły przemocy seksualnej, odżywają wspomnienia, kiedy dotyka się ich piersi. Jest to zrozumiałe, jeśli to piersi były źródłem niechcianego, złego dotyku. Niektóre z tych kobiet w ogóle nie dopuszczają dotykania piersi, inne pokazują partnerkom, w jaki sposób można to robić.

Stymulacja piersi – jak to robić

Oto niektóre sprawdzone techniki:

-Liż klatkę piersiową i pachy partnerki, powoli zbliżając się do piersi.

-Eksperymentuj z bardzo różnymi wrażeniami, od niesamowicie delikatnego dotyku do bardzo mocnego.

-Liż i gryź wrażliwą część spodnią piersi.

-Wciskaj twarz między piersi.

-Weź piersi w dłonie, ściśnij je razem.

-Przyciskaj piersi do swojej klatki piersiowej.

-Poliż swoje palce i kreśl nimi zawijasy na jej sutkach. Możesz też użyć do tego celu kropli żelu nawilżającego, jadalnego płynu smakowego lub nawet jej własnych soków (o ile nie zamierzasz potem ponownie ssać jej sutków, chyba że jesteście w związku, w którym wymieniacie się płynami ustrojowymi).

-Głaszcz jej sutki delikatnie i szybko, a zaraz potem ostro szczyp.

-Dmuchaj na jej wilgotne sutki.

-Roluj sutek między palcami. Liż i ssij jego czubek, tak jak robisz to z łechtaczką.

-Ściśnij jej piersi i liż obydwa sutki jednocześnie.

-Szczyp i ściskaj sutki palcem wskazującym i kciukiem.

-Zapnij jej zaciski na sutki, a wolnych rąk użyj do innych celów.

-Pocieraj jej piersi twoim sromem lub pocieraj jej łechtaczkę swoim sutkiem zaraz po orgazmie.

-Przekształć cunnilingus w zabawę z piersiami. Po tym, jak ona ssała twojego przypinanego fiuta, wciśnij jej go między piersi i posuwaj ją nim, a ona w tym czasie może go ssać.

Piercing w sutkach

„Dzięki kolczykom moje sutki są jednym z moich głównych źródeł rozkoszy seksualnej. Potrafię mieć orgazm tylko dzięki stymulacji sutków.”

Przekłute sutki sprawiają, że stymulacja piersi staje się jeszcze bardziej erotyczna. Sztangi i kółka są nie tylko ładne i fajne do zabawy, ale| też wiele kobiet obserwuje, że po przekłuciu ich sutki stają się bardziej wrażliwe.

Przekłute sutki czasami goją się miesiącami. Świeże przekłucie może być raną do żywego mięsa i jest podatne na infekcje. Jeśli więc twoja partnerka ma piercing, spytaj, jak dawno przekłuła sutki. Dowiedź się również, jak wpłynęło to na jej wrażliwość. Niektóre kobiety uwielbiają wrażliwość sutków, która jest rezultatem tkanki bliznowatej powstałej w miejscu przekłucia.

Zabawki erotyczne

Normalnie pewnie nie uważasz ubrań za zabawki erotyczne, ale bielizna i ubrania fetyszystyczne są popularne w tej kategorii, szczególnie dla ekshibicjonistek. Delikatne koronki, które podkreślają kształt piersi, gorsety, które uwidaczniają rowek między piersiami, biustonosze z dziurkami, przez które wyglądają sutki, skórzane uprzęże i obroże z kolczugami – wszystkie one są tak zaprojektowane, aby przyciągać uwagę do twoich piersi.

Entuzjastki krępowania potrafią stworzyć z lin tak piękne i kuszące gorsety, jakich nie dostaniesz w sklepie. Krępowanie piersi jest szczególnie fajne z kobietami szczodrze obdarzonymi przez naturę. Owijaj każdą pierś grubą, miękką liną, a następnie połącz obie piersi, tworząc ósemkę. Należy zastosować wszystkie środki ostrożności, jak przy zwykłym krępowaniu: nie używać kabli ani sznurów, które mogą przeciąć skórę, nie krępować tak ciasno, aby odciąć krążenie krwi i trzymać w pogotowiu nożyczki, aby w razie nagłego wypadku móc szybko przeciąć sznur.

„Lubię, kiedy ona budzi mnie rano, ssąc moje sutki. Moja kochanka potrafi doprowadzić mnie do orgazmu, stymulując piersi.”

Do zmysłowej zabawy z piersiami możesz wykorzystać: boa z piór, futrzane rękawiczki, wibratory na baterie, miękkie bicze i delikatne packi do klapsów. Ciekawe są zabawki ssące – pompki do sutków i zestawy ratunkowe na wypadek ukąszenia przez węża. Wykorzystaj całą gamę doznań, zmieniając temperaturę skóry przy użyciu kostek lodu, mentolowych pastylek na kaszel, maści z tygrysa i gorącego wosku. Możesz spowodować ekstatyczne (lub nieznośne) doznania, wykorzystując pilniczek do paznokci, piórka, przyklejane pazury, a nawet młotek neurologiczny.

Najpopularniejszą zabawką, jeśli chodzi o piersi, są zaciski do sutków. Istnieje wiele ich różnych rodzajów, które różnią się między sobą stylem i intensywnością, od delikatnie obejmujących sutek po wgryzające się mocno i zostawiające ślady zębów.

Niektóre można regulować. Domowe zamienniki zacisków do sutków to klamerki do bielizny i biurowe spinacze.

Dokładnie obejrzyj i wypróbuj zapięcie i ząbki zacisków, niektóre są tak ostre, że ranią do krwi, wybierz więc zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zaciski można umieścić bezpośrednio na sutkach, co daje bardzo intensywne doznania. Możesz poeksperymentować na własnych piersiach, aby zbadać intensywność zacisku. Przypnij niewielką ilość skóry z boku piersi lub nawet aureolę, aby zbadać, jakie doznania lubisz.

„Lubię zaciski do sutków. Noszę je przez dziesięć minut dość ciasno zapięte, potem je zdejmuję, a moja kochanka pociera, liże i ssie moje sutki.”

Kiedy moja kochanka ssie i ciągnie moje piersi, lubię sobie wyobrażać, że jestem unieruchomiona specjalnym przyrządem, który ciągnie mnie za sutki, kiedy inni eksplorują moje ciało. Boże, uwielbiam to!”

Zaciski ograniczają przepływ krwi w tkankach. Po kilku chwilach uczucie szczypania zmniejsza się i okolica staje się nieczuła. Kiedy zdejmiesz zaciski, krew ponownie zaczyna krążyć, pobudzając nerwy Nic więc dziwnego, że bardziej boli zdjęcie zacisków niż ich założenie. Nie zostawiaj zacisków na sutkach dłużej niż 20-30 minut, aby nie uszkodzić tkanki piersi.

Wiele zabaw z piersiami można zintensyfikować (dla tych, które lubią prawdziwe tortury). Temperaturę stopionego wosku można kontrolować, zmniejszając odległość świecy od ciała. Przystawiając płonącą świecę kilka centymetrów od sutków partnerki, sprawisz, że kapiący wosk będzie parzył. Tymczasowy piercing sterylną igłą powoduje bardzo intensywne doznania. Niektóre piersi kobiece łatwo się siniaczą, co może być pożądane lub nie. Zapytaj, zanim zaczniesz chłostać trzcinką lub biczem. Więcej informacji w rozdziale 15. „Baw się grzecznie! (…bo zobaczysz)” i rozdziale 17. „Zabawki erotyczne i akcesoria”.

Tekst pochodzi z książki Radość seksu lesbijskiego, s. 199-206.

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.