Masaż tantryczny to droga, która może wyzwolić kobiety i doprowadzić je do „ziemi obiecanej” w ich życiu seksualnym. Odważ się na odkrycie zupełnie nowych horyzontów seksualnych, które wcześniej istniały tylko w snach!

masaz-tantryczny--waski.jpg

Tantra to starożytna nauka o energii. Wiele wieków temu, starożytne mistrzynie i mistrzowie tantryczni wykorzystywały/li zaawansowane formy medytacji, kontrolując energię i odkryły/li, co z nią robić. Ta nauka pozostała. Tantryczki i tantrycy kontynuują tę tradycję, korzystając z energii, która przekształca życie codzienne i pozwala na rozwój duchowy.

Energia, która czyni cuda. W Twoim życiu

Energia seksualna ma potencjał do tworzenia życia, a tym samym wspiera i otwiera naszą najskrytszą moc do tworzenia. Wykorzystanie energii seksualnej w tantrze otwiera wiele drzwi, aby pięknie rozwinąć swoje zdolności i potencjał seksualny i orgazmiczny.

Niestety, w dzisiejszych czasach, tantra jest w dużej mierze niezrozumiana. Niektórzy uważają, że jest to podejście do seksu, które opiera się na zmysłowej namiętności, „perwersyjnych” pozycjach seksualnych, że jest to lekarstwo na wysychające życie seksualne par, które czują, że ich związek toczy się po równi pochyłej. Niektórzy twierdzą, że jest to kult seksu. Podczas gdy tantra jest sztuką zmysłowości, która może znacznie poprawić relacje, jest też czymś znacznie większym. Obejmuje ona nauki duchowe na temat medytacji, wibracji, mantr, wizualizacji, leczenia blokad energetycznych ciała, hatha jogi, i wiele, wiele więcej.

Siedem rodzajów orgazmu – który wybierasz dla siebie? 🙂

Tantra mówi o wykorzystywaniu energii seksualnej na wiele sposobów, tak, żeby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Pokazuje niesamowitą i niepowtarzalną okazję dla kobiet – w rzeczywistości jest to jeden z jej szczególnych darów. Nowoczesna seksuologia przyznaje, że wiele kobiet boryka się z problemami w codziennym życiu seksualnym, często z brakiem orgazmów. W wyniku słabej edukacji, zarówno mężczyźni, jak i kobiety zbliżają się do siebie w seksie w niewłaściwy sposób, co często prowadzi do rozczarowania i frustracji seksualnej, zwłaszcza dla kobiet. W wyniku takich doświadczeń kobiety często zamykają się na dalszą eksplorację tematu, bądź załamane myślą o zmianie partnera.

Poprzez tantryczne nauki seksualne kobiety odkrywają, że seks możne wyglądać zupełnie inaczej, można go uprawiać w sposób, który może przynieść ogromne i pozytywne zmiany. Nowoczesna seksuologia mówi nam, że tylko osiemdziesiąt procent kobiet na całym świecie ma orgazmy, tantra pokazuje, że dla stu procent jest to możliwe. Tantra naucza, że istnieje nie jeden, a siedem różnych rodzajów orgazmu, które kobieta może osiągnąć!

Podczas kursów tantrycznych kobieta może nauczyć się korzystania z wszystkich jej orgazmów i osiągnąć orgazm całego ciała, ale dla takiego sukcesu, konieczne jest, aby usunąć wszelkie blokady seksualne, które, niestety, większość ludzi ma. Te blokady są czasami fizyczne, czasami energetyczne lub emocjonalne, w wielu przypadkach są one psychosomatyczne i związane z ostatnimi urazami.

twarz-masaz-tantryczny.jpg

Rozpuszczanie barier w masażu tantrycznym i orgazm aż do serca

To prowadzi nas do tematu masażu tantrycznego. Ponieważ w czasach starożytnych masaż nie był częścią tradycyjnych nauk tantrycznych, nowocześni nauczyciele tantry – bardzo świadomi blokad energetycznych u współczesnych mężczyzn i kobiet, wywołanych tempem życia – rozwinęli niezwykłe podejście do masażu tantrycznego.

Masaż tantryczny jest niesamowitym sposobem na usunięcie wspomnianych blokad, które są uwalniane delikatnie, ale bardzo skutecznie dzięki zastosowaniu specjalnie skierowanego dotyku połączonego z energią, podczas którego kobiety stają się świadome, ruchu i kontrolowania swojej energii seksualnej w ciele. Dzięki temu kobiety stają się multiorgazmiczne (to samo dotyczy mężczyzn), mają pełen dostęp do orgazmu i do jego potencjału. Po wprowadzeniu technik tantrycznego masażu wiele kobiet doświadcza takiego szczęścia, otwarcia i uniesienia na poziomie duchowym, że powoduje to kobiecy rozkwit, a życie seksualne przekształca się.

Z siedmiu tantrycznych orgazmów, orgazm z punktu G (strefy G) i szyjkowo-maciczny to orgazmy, które są najbardziej znane i potężne. Te orgazmy mogą przynieść kobiecie poczucie przyjemności szczególnego rodzaju, ogromne doznania w całym ciele, bo orgazm rozbrzmiewa aż do serca, a nawet przenosi ją do naturalnych stanów medytacyjnych i wznoszenia się kundalini. Jest to dar, który może zmienić życie seksualne – a w konsekwencji i życie duchowe na zawsze.

Masaż tantryczny to droga, która może doprowadzić kobiety do „ziemi obiecanej”!

W masażu tantrycznym kobieta może nauczyć się uaktywniania jej punktu G (strefy G) – sama lub z partnerem i doświadczyć orgazmu szyjkowo-macicznego. Kobieta dowiaduje się, jak zwiększyć poziom przyjemności z każdego masażu, a nawet dotrzeć do różnych form uzdrawiania czułym dotykiem, który ma wpływ nie tylko na ciało, ale także na emocje.

Większość kobiet pragnie kochać i być kochaną, chce być szczęśliwa i prowadzić szczęśliwe życie seksualne. To głębokie pragnienie związane jest z wyzwoleniem i bycie wolną od wszelkich uwarunkowań, społecznych norm: co wolno, czego nie wolno i od wstydu.

Jedno jest pewne, masaż tantryczny pomoże w odkryciu świadomości własnego ciała, jego pełnego potencjału seksualnego. Nigdy więcej nie będziesz już rozczarowana, przed lub w czasie seksu nie będziesz odczuwać „odrętwienia” , a Twoje ciało nauczy się i zacznie odpowiadać na stymulację seksualną. Nawet oziębłość można wyleczyć w rekordowym czasie, gdy pozwolimy zmysłowości na manifestację czułym, kochającym dotykiem.

Nasze wieloletnie własne doświadczenie – zarówno osób, które praktykują oraz osób, które nauczają masażu tantrycznego – potwierdza ponad wszelką wątpliwość, że masaż tantryczny to droga, która może wyzwolić kobiety i doprowadzić je do „ziemi obiecanej” w ich życiu seksualnym. Odważ się na odkrycie zupełnie nowych horyzontów seksualnych, które wcześniej istniały tylko w snach!

Najbliższy kurs masażu tantrycznego prowadzonego przez światową szkołę Somananda.org w Polsce już w dniach 27-31.01.2016

Somananda.jpg

Opis warsztatów THE ART OF TOUCH – masaż tantryczny SZTUKA DOTYKU

„The Art of Touch – Sztuka Dotyku” – Masaż Tantryczny

Prowadzenie: SOMANANDA org. Somananda i Liisa Maimon.

Czy jesteś otwarta na 5 dni warsztatów przyjemności w malowniczym Ośrodku „Tu i Teraz” na Mazurach?

Na wprowadzenie do głębszego poziomu intymności z samą sobą oraz z Twoim partnerem/partnerką?

Jakby to było, gdybyś ofiarowała sobie noworoczny prezent?

Jest to niezwykle inspirujący początek, proponowany dla każdego, kto zaczyna przygodę z masażem tantrycznym i tantrą.

To nie jest zwykła technika. To dobrze zorganizowany program nauki sztuki dotyku, który był wielokrotnie pokazywany i doceniany nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Od stycznia dostępny będzie również w Polsce.

„The Art of Touch – Sztuka Dotyku” poszerzy horyzonty Twojej seksualności, Twojej relacji i Twojej percepcji.

Z jednej strony odkryjesz w sobie Kochankę, która dzięki zmysłowemu masażowi tantrycznemu doświadczy nieskończenie wielu barw przyjemności, zmysłowości i relaksu na fali orgazmicznych stanów.

Z drugiej strony odkryjesz Uzdrowicielkę, dzięki inspirującej naturze dotyku, przy wsparciu wybitnej, praktycznej metodologii, jasnych wytycznych i osobistych instrukcji od prowadzących.

Odkryjesz błogość, lekkość i radość, którą możesz ofiarować ukochanej osobie.

Czego się nauczysz i doświadczysz?

– Jak przezwyciężyć nieśmiałość i ograniczenia oparte na strachu.

– Jak rozwijać sztukę dotyku erotycznego.

– Jak doświadczać tantrycznego orgazmu całego ciała.

– Technik wspomagających przepływy energii seksualnej za pomocą dotyku, ale również bez jego udziału.

– Zapoznasz się z kolejnymi krokami masażu tantrycznego joni i lingama.

– W jaki sposób doprowadzić kobietę do różnych orgazmów za pomocą dotyku.

– W jaki sposób doprowadzić do orgazmu mężczyznę, jednocześnie pomagając mu zachować kontrolę energetyczną i uniknąć przedwczesnych finałów.

– Wyjaśnienie i praktyka Kalas – kobiecej ejakulacji.

– Ayurvedic i nauka marmas – punktów energetycznych wraz praktyką masażu Marma w podejściu tantrycznym.

Podczas warsztatów dowiesz się również o uzdrawiającej roli bliskości, dotyku i masażu.

O możliwości dotarcia i zwolnienia blokad energetycznych w Twoim ciele, które do tej pory mogły być nawet nieuświadomione.

Zapraszam na transformacyjny „The Art of Touch – Sztukę Dotyku” do krainy szczęśliwości i oceanicznej błogości. 🙂

Liisa-Maimon.jpg

Na zdjęciu Liisa Maimon i Somananda – nauczyciele masażu tantrycznego i tantry

Kiedy:

27-31 stycznia 2016 (przyjazd 27.01.2016 ok. godz. 16:00, podsumowanie 31.01.2016 ok. godz. 14:00)

Gdzie: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” Nowe Kawkowo 52A, gmina Jonkowo 11-042

Opłata promocyjna: 395 euro – pokrywa koszty kursu, wyżywienia i pobytu w ośrodku (wpłata do 16.01.2016)

Cena regularna: 455€

Podczas zakupów w okno KUPON KODE podaj hasło: tantra-for-women

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę i zapłacić za kurs jedynie 395 euro, BARDZO PROSZĘ O wpisanie kodu promocyjnego, a w aplikacji lub mejlu potwierdzającym hasło Seksualność Kobiet

60 euro zniżki – KOD PROMO: tantra-for-women

W aplikacji zgłoszeniowej albo w mailu potwierdzającym wpisz: Seksualność Kobiet

Opłaty (ticket)

Można ich dokonać bezpośrednio z linku;

http://somananda.org/upcoming-courses/tantric-massage-the-art-of-touch-residential-retreat-poland-january-2016/

Następnie zostanie do Ciebie wysłana Aplikacja, którą należy wypełnić.

Aplikacja:

Ilość miejsc max<40. Na warsztat zapraszamy KOBIETY.
Lista rekrutacyjna dla mężczyzn została już zamknięta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warsztaty zawierają nagość?

Tak, te warsztaty zawierają elementy nagości i dotyku intymnego. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby osoby decydujące się na warsztat miały to na uwadze, dojrzały do decyzji przed wysłaniem aplikacji. Oczywiście wszystko odbywa się z ogromnym szacunkiem i poszanowaniem każdego z uczestników.

Czy te warsztaty są tylko dla par?

Warsztat jest otwarty zarówno dla par, jak i singli. Istnieje zasada, że jest tyle samo mężczyzn, jak i kobiet.

Czy mogę pracować tylko z moim partnerem?

Pary (także les) mogą pracować tylko i wyłącznie ze sobą, nikt nie będzie nakłaniany do zmiany. Jednakże jeśli pary będą otwarte na pracę z innymi partnerami, to również będzie to możliwe i nawet jest zalecane. Jeśli jesteście otwarci na pracę z różnymi osobami, na poszerzenie swojej strefy komfortu, to jak najbardziej tak.

Czy będę w parze z osobą o tej samej płci?

Na tych warsztatach praktyczne sesje będą tylko partner-partnerka.

FILMY relacje uczestników;

Co dały mi warsztaty Art of Touch?

W jaki sposób Tantra pracuje w związkach?

Czy człowiek może stać się multiorgazmiczny?

https://www.youtube.com/watch?v=zXHtPBMkYfs&index=19&list=PL1WjhTM3zGTPOQvrEprXAQ-W3MOLsC6U3

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.