ilustracja Jocelyn Runice

Do nowego projektu potrzebuję zdjęć kobiecych włosów łonowych!
Będę robiła kolaż składający się ze zdjęć przeróżnych ‚fryzur’ włosów łonowych! W związku z tym potrzebuję zdjęć Waszych łon – żadnych twarzy, żadnych innych części ciała – tylko łona! Mogę zdjęcia zrobić ja albo możesz je zrobić sama i przesłać do projektu!
Projekt jest częścią wystawy „Decydentki” celebrującej 100-lecie nadania praw wyborczych kobietom. Tematem wystawy jest ‚Wolność’ rozumiana w bardzo szerokim kontekście. U mnie będzie związana z wolnością przyrostu (lub też jego braku) na łonie – takiego, który pokazywałby możliwości, różnorodność, wielopostaciowość a przede wszystkim wybór dla siebie, swojego ciała, swoich włosów na łonie – w jakiej mają być formie, kolorze, długości.

Bardzo liczę na Wasz (współ)udział.

Iza Moczarna-Pasiek www.moczarna-pasiek.com.pl
Wszelkie informacje praktyczne : impasiek@gmail.com tel: 605105822

 

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.