W związku z tym, że 2 dni temu ruszyła przedsprzedaż książki „Uniesienie spódnicy”, czasu mam prawie zero, ale zostałam zaproszona przez Dolnośląski Kongres Kobiet, abyśmy w kobiecym gronie poświętowały 8 marca, więc zapraszam Cię na 19.00 na spotkanie na Rydygiegra 25a we Wrocławiu na wieczór pt. „Odzyskać Boginię – wycieczka po kobiecej seksualności”, którego jestem główną gościnią! Spotkanie jest całkiem bezpłatne i bardzo na luzie. I przyniosę ze sobą próbny egzemplarz książki.

Organizatorki piszą tak: >>Porozmawiajmy w kobiecym kręgu o seksualności jako źródle mocy. Arcydzieło z epoki dynastii Ming zatytułowane „Kwiat śliwy w złotym wazonie” zaspokojoną kobiecą seksualność uważa za siłę utrzymującą wszechświat w harmonii. Gdyby nasza kultura miała tyle szacunku dla kobiecej seksualności, kobiety czułyby swoją moc. Gdyby myślały o swoich waginach jako o drogocennych skarbach, nie miałyby problemów z poczuciem własnej wartości i akceptacją siebie.
Wydarzenie tylko dla Pań.
Zapisy przez email: info@sdkk.pl <<

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.