Zosia i Dawid Rzepecki robią medytacje online i to jest zaproszenie na taką medytację. Jeszcze nie byłam z nimi na medytacji online, za to byłam w różnych innych miejscach – Świątyni Tantry, na szkoleniach, na ich tantrycznych warsztatach i mogę powiedzieć, że niezwykle bliskie mojemu sercu jest to, co robią, w jaki sposób robią, jak jest to łagodne i dobre, przepełnione miłością i współczuciem. Teraz możesz/możecie do tego dołączyć z każdego miejsca na świecie – przez internet. Poniżej znajduje się zaproszenie od nich dla Ciebie/dla Was.

Witajcie. Tu Zosia i Dawid Rzepeccy.
Naszą misją jest dbanie o relacje partnerskie. A to teraz wydaje nam się arcyważne. Tym co możemy wnieść w świat jest równowaga pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Od 7 lat praktykujemy Medytację Miłości – IntentLove. Nasza „flagowa” praktyka, której uczymy na zaawansowanych warsztatach dla par.

Od września 2019, powołaliśmy kameralną grupę testową dla tej medytacji. Spotykamy się ONLINE raz w tygodniu w niedzielę przed godziną 22.00. Naszym celem jest stała praktyka, podtrzymująca bliskość miłość i komunikację na codzień, a nie tylko na warsztatach lub od innego święta 🙂

Dlaczego w niedzielę o tej porze? Ponieważ wielu z Was (podobnie jak i my) ma dzieci… Trzeba je położyć spać… Poza tym w niedzielę większość z nas jest o tej godzinie w domu. A także fajnie jest zamknąć w ten sposób cały tydzień, a rano następnego dnia być pełnym energii.

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się, żeby podzielić się tą medytacją z wszystkimi. Pracujemy nad nową stroną internetową www.intentlove.com, gdzie w postaci streaming’ów live, będziemy regularnie, właśnie w niedzielę, spotykać się na wspólnej praktyce.

Jednak jak wszyscy wiemy sytuacja się zmieniła. Mimo iż nie jesteśmy jeszcze w pełni gotowi z technikaliami, od dawna gotowi jesteśmy z przekazem i treścią. Teraz jest czas na wsparcie wspólnoty dla każdego z nas. Dziś jet czas na podnoszenie wibracji i zadbania o siebie.

Stąd nasze hasło na teraz: Chcesz podnieść wibracje, zadbaj o relację!
(Do niedawna mieliśmy hasło brzmiące odwrotnie: Chcesz mieć relację, dbaj o wibrację :))

Najpierw jest krótkie wprowadzenie, medytacja gruntująca i Medytacja IntentLove. Oczywiście na samą medytację rozłączamy audio i video, a my punktualnie o 22.00 zaczynamy nadawać muzykę, specjalnie przez nas stworzoną w celu prowadzenia samej medytacji.

Tak więc dołączcie do nas! W każdą niedzielę trochę wcześniej niż do tej pory, czyli o 21.00 zapraszamy was na spotkanie na żywo ONLINE – Live!
Korzystamy z ZOOM’a, platformy streamingowej.

Czyli w NIEDZIELĘ o odpowiedniej porze kliknij ten link:
https://zoom.us/j/308731544…
Jeśli system poprosi Cię o meeting ID lub password podaj:
Meeting ID: 308-731-544
Password: 742380

Prosimy bądźcie na czas, czyli 20.55 bo zawsze mogą wystąpić jakieś problemy techniczne.

Samo spotkanie zaczniemy punktualnie o 21.00.

Pojawiające się pytania:
Poniżej kilka odpowiedzi:

  1. Poznanie i wzięcie udziału we wspólnej praktyce Medytacji IntentLove jest bezpłatne.
  2. Można wziąć udział w pojedynkę.
  3. Medytować mogą również pary jednopłciowe.
  4. Nie trzeba wcześniej mieć doświadczenia w medytacji.
  5. Najlepiej w niedzielę wieczorem tuż przed 20.59 wejdź na stronę www.intentlove.com i kliknij w „przycisk” przekierowujący na platformę ZOOM.

Jeśli nie byliście nigdy na warsztatach, nie przejmujcie się. Wszystko Wam wytłumaczymy!
Zapraszamy i czekamy na Was!
Medycyna Miłości, tego potrzebujemy w dzisiejszych czasach. Bądźmy razem!

Dawid i Zosia, http://www.intentlove.com/

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.