Tantrycznych improwizacji ciąg dalszy, tym razem pod innym tytułem, gdyż nie wszyscy muszą mieć z tantrą do czynienia. Ostatnio było ciepło, blisko i energetycznie. Tym razem może być jeszcze goręcej! Zaczynamy wieczorem przytulankowym, będzie można uzupełnić deficyt przytulania za wszystkie czasy!

A po nim, gdy się już wyściskamy i wyprzytulamy – dowolne działania tantryczne, nietantryczne, ale ciepłe, bliskie i dobre! W każdym razie pozostaniemy w przestrzeni ciepła, bliskości, miłości i szacunku.

W tę sobotę będzie i czas, i miejsce i ludzie, z którymi będzie się można spotkać i poprzytulać w dobrej atmosferze. A przez resztę czasu będzie można robić, co tylko przyjdzie do głowy (duszy lub serca:P) – gdyż druga część spotkania jest całkowicie dowolna, improwizowana i każdy robi, co chce, z kim chce. 😀 Mogą to być przytulanki, pocałunki, masaże, medytacje, tantra, mantra a nawet jantra 🙂 albo po prostu rozmowy.
Jeśli chcesz przyjść na to spotkanie, zgłoś się do mnie przez e-mail jak najszybciej: b.ilnicka@gmail.com
Z kim przyjść? 
Po pierwsze weź ze sobą dobry humor i otwarte serce! Zależy nam, aby stworzyć piękną, przytulną przestrzeń, w której każdy poczuje się na miejscu, u siebie i naprawdę dobrze.
Możesz przyjść sam_a! Na pewno poznasz kogoś do towarzystwa. 🙂 Możesz też przyjść z każdą osobą lub grupą, która się odnajdzie się w tej przestrzeni i przytulaniu.
O g. 19.00 zamykamy salę i zaczynamy część integracyjno-zasadową.
Zrobimy kilka krótkich praktyk na przełamanie lodów i ustalimy zasady, które będą obowiązywały w czasie naszego spotkania. Zasady ustalamy po to, aby każda osoba czuła się bezpiecznie, wiedziała w jaki sposób zakomunikować swoje „tak”, swoje „nie”, swoje „nie wiem”.
Od g. 20 (+ -) każdy sam, z partnerem_tką, grupą znajomych itp. robi to, co na ma ochotę: patrzenie w oczy, wspólne oddychanie, medytowanie, masaż na 4 ręce i wiele innych możliwości. Sala jest dość duża, więc można się na niej swobodnie rozlokować. Możecie też zabrać swoje ulubione książki tantryczne czy opisy praktyk i je robić lub o nich pogadać. 🙂
Możecie się wspólnie zapraszać do różnych praktyk, przytulania, medytacji i aktywności, ale każda osoba bez podawania żadnego powodu może Wam odmówić – weźcie to pod uwagę.
Możecie także po prostu być, nic nie robiąc, siedząc i patrząc, medytując lub gapiąc się w sufit. 🙂 Każda osoba, bez względu na to, czy się aktywnie zaangażuje, czy nie, i tak tworzy to wyjątkowe spotkanie, wnosząc swoją energię.
Staramy się jednak, aby część improwizowana nie była zbyt głośna. Rozmowy ściszonym głosem będą jak najbardziej na miejscu, lecz krzyki mogą zakłócić przestrzeń innych osób – jednak i ten punkt będzie można przedyskutować w trakcie wstępnych ustaleń.
Następnego dnia jest wolna niedziela i nie trzeba wstawać do pracy. 🙂
Wejść można tylko do 19.00, za to wyjść w każdej chwili.
Podsumowując: robimy tantryczne improwizacje rozpoczęte wieczorem przytulania. Pierwsza część jest prowadzona, druga całkowicie spontaniczna. To nie jest warsztat! To jest spotkanie znajomych i nieznajomych, którzy mogą stać się znajomymi. 😀
———————————————–
Uwagi:
Biorąc ze sobą świeczki, olejki i kadzidła koniecznie weź także podstawki pod nie, aby zabezpieczyć podłogę i materace przed zabrudzeniem.
Sala, w której się spotykamy, jest dość ładna, jednak nie jest piękna niczym świątynia tantry. Nie oczekuj zbyt wiele. 🙂
Adres: Wrocław Śródmieście.
Dokładne dane podam po zgłoszeniu e-mailowym.
W naszym gronie nie będzie żadnego „nauczyciela” ani „prowadzącego”. Ja zajmę się częścią wstępną naszego spotkania, ale w żadnym wypadku nie jestem „tantrycznym guru”, więc w kwestiach dotyczących tantry odsyłam do książek, filmów instruktażowych, na warsztaty lub do nauczycieli i nauczycielek tantry. 🙂 Ja jestem tylko organizatorką. 🙂
Cena uczestnictwa: 25 zł.
Zapisy e-mailowe na adres: b.ilnicka@gmail.com
Po zapisie prześlę dokładne dane, jak trafić i dane do przelewu.
Zależy mi na tym, aby zapisy były e-mailowe, aby się zorientować, ile osób jest zainteresowanych. Jeśli by się tak zdarzyło, że nie dostaniesz ode mnie mailowej odpowiedzi, dzwoń lub pisz esemesy – 792667769.

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.