Polska szkoła seksu i miłości ogłasza nabór na trzecią edycję. Lekcje zaczynają się 21 grudnia. 🙂 

To może być 12 tygodni, które odmienią Twoje życie seksualne i miłosne na zawsze. Dostaniesz tutaj narzędzia, które pomogą Ci zbudować satysfakcjonującą relację lub w istniejącej zmienić to, co będziesz chciała…

Pomysłodawczynią i główną prowadzącą szkoły Sex and Love School jest sex coach Karo Akabal.

Karo-Lepszy-swiat560.jpg
Dwa lata temu o pierwszej edycji szkoły pisałam tak:
„Wyobraź sobie siebie seksualnie odmienioną: radosną, spokojną, podekscytowaną, spełnioną.
Kochającą siebie.
Akceptującą swoje wady i zalety.
Cierpliwą dla swoich niedociągnięć.
Współczującą dla swoich braków.
Pewną siebie w seksie.
Nagą w świetle.
Dziką. Romantyczną. Czułą. Delikatną. Silną. Mądrą. Naiwną. Otwartą.
Inną niż dotąd…

Chcesz doświadczyć czegoś nowego?Czegoś nowego się dowiedzieć, coś zmienić, coś puścić w niepamięć?

tekst-560.gif

Teraz jest świetna ku temu okazja. Moja koleżanka, Karo, otwiera „Szkołę czarownic”. Czyli 3-miesięczny kurs online dla kobiet, które przeczuwają, że seksualność to coś więcej i chcą tego doświadczyć.

para-560.jpgKaro Akabal jest jedną z tych kobiet, które w czasach starożytnych uczyły kobiety i mężczyzn, jak ze sobą być, jak dzielić się miłością i przyjemnością. Obecnie organizuje online ten kurs, ale tak naprawdę chodzi o wiele więcej, niż tylko kurs. Chodzi o miłość, szczęście, akceptację i ekscytujące życie seksualne.”

Dzisiaj tych słów nie cofam, tylko je podtrzymuję! 🙂

Karo także dla mnie była coachem i to jej zawdzięczam kilka niezwykle ważnych odkryć, które naprawdę przemieniły moje życie. Jedna godzinna sesja na skajpie z nią daje efekty, a co dopiero 3-miesięczny kurs.

Przeczytajcie, co piszą o nim kobiety z poprzedniej edycji:

Bardzo polecam. Proste ćwiczenia, prosty przekaz, zaskakujące rezultaty. – Karina Sosnowska”

Tego się nie spodziewałam. Myślałam, że obejrzę kilka filmów o s.ksie w domowym zaciszu, a tymczasem trafiłam do pięknej wirtualnej przestrzeni, gdzie poznałam setki kobiet, które podobnie jak ja pragną czegoś więcej. Kurs się skończył, a my wciąż się spotykamy. Spotykamy się prywatnie, ale też przerabiamy razem kurs od nowa, bo wiedzy i inspiracji jest tyle, że 3 miesiące to było za mało. Spotykamy się z Karo na comiesięcznych webinarach. Nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Ta szkoła zmieniła moje życie. Nie tylko s.ksualne. – Wiola”

12-tygodniowy kurs internetowy dla kobiet – korzyści:

-zyskasz gruntowną wiedzę na temat męskiej i kobiecej seksualności,

-dowiesz się, co stoi na przeszkodzie w czerpaniu pełnej satysfakcji z seksu,

-poznasz swoje najgłębsze pragnienia w seksie i miłości i stworzysz plan do ich realizacji,

-odkryjesz tajemnice namiętnego seksu w każdym wieku,

-udoskonalisz swoją sztukę miłosną i nauczysz się sztuczek, o jakich nie śniłaś,

-staniesz się kobietą pewną swojej seksualności!

I to wszystko:

-w zaciszu własnego domu,

-z dostępem do materiałów 24 godziny na dobę,

-w kontakcie ze wspierająca kobiecą społecznością.

dla-mnie-560.jpgTen kurs jest dla kobiet, które: 

-pragną więcej w seksie i życiu,

-chcą poznać swoją własną seksualność i dowiedzieć się więcej o seksie w ogóle,

-chcą czerpać maksimum satysfakcji z życia seksualnego w każdym wieku,

-są w długoletnim związku i pragną rozniecić na nowo ogień namiętności w sypialni,

-są singielkami i chcą wciąż cieszyć się seksem w swoim życiu,

-chcą podszkolić się w Ars Amandi, czyli sekretnej sztuce kochania,

-pragną odzyskać radość i pasję w życiu i mieć więcej namiętności na co dzień.

Sex & Love School to kompletna seksualna edukacja dla dorosłych.

kolko-560h.jpg
Jak to wygląda?

Społeczność

Dołączając do kursu, otrzymasz login i hasło dostępu do internetowej platformy Sex & Love School.Będziesz mogła stworzyć swój własny profil (całkowicie anonimowo) i poznać setki kobiet, które wezmą udział w kursie. Intuicyjny panel umożliwi Ci kontakt z innymi kobietami; będziesz mogła dzielić się swoimi wrażeniami, wymieniać doświadczeniem i uczestniczyć w inspirujących dyskusjach on-line.

Lekcje

Co tydzień w panelu kursu pojawią się nowe lekcje w formie krótkich filmów wideo. Do każdej lekcji przygotowane będą ćwiczenia do pracy własnej wraz z instrukcjami (pdf, pliki audio, ebooki). Tutaj znajdziesz szczegółowy program kursu. Do materiałów masz dostęp 24 godziny na dobę, przez cały czas trwania kursu. Po zakończeniu kursu również będziesz miała do nich dostęp.

Na żywo

W każdy poniedziałek odbywać się będą webinary na żywo prowadzone przez Karo, powiązane tematycznie z bieżącymi lekcjami. Będziesz mogła zadać własne pytanie lub słuchać wykładu i wypowiedzi innych. Webinary będą nagrywane i udostępnione do odsłuchania w panelu szkoły.

Spotkania online

Dwa razy w tygodniu odbywać się będą również Wieczorne Kręgi – spotkania online, podczas których będziesz mogła swobodnie porozmawiać z innymi kobietami, poznać je, podzielić się swoimi wrażeniami.

Więcej opinii i wszelkie informacje – o programie, metodach, możliwościach, płatnościach i gwarancji satysfakcji albo zwrocie pieniędzy – tutaj: Sex and Love School. Pamiętajcie, seksowny rok szkolny zaczyna się 24 listopada 2016. 🙂

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.