Masz ochotę na seks bez zobowiązań? A czy będzie on bezpieczny czy jedynie bezpieczniejszy? Co to w ogóle oznacza: ”bezpieczny seks”? Co możesz zrobić, aby przypadkowy stosunek seksualny z przypadkowym człowiekiem był miły, dobry i być nie musiała po wszystkim ponosić niechcianych konsekwencji?

Zastanawiałaś/łeś się kiedyś na tym? Na pewno nie jesteś jedyna. Wszyscy chcielibyśmy ustrzec się nieprzyjemnych konsekwencji seksu. Ale czy całkowite bezpieczeństwo jest możliwe? Posłuchaj, co do powiedzenia na ten temat ma sex coach Karo Akabal i sprawdź, czy przygoda na jedną noc to coś dla Ciebie.

 

Jeśli podoba Ci się to nagranie, pobierz e-book, w którym Karo radzi, co zrobić, żeby Ci się chciało. 🙂 Kliknij tutaj: Chce mi się! 🙂 Życzymy ekscytującej lektury i spektakularnych zmian na lepsze w życiu seksualnym (i nie tylko)!

e-book-pobierz200px.jpg

W tym e-booku znajdziesz informacje o tym:

-jak uczynić życie bardziej seksualnym?
-dlaczego nie jesteś szczęśliwa, chociaż „masz wszystko”?
-jak „trenować przyjemność” – każdego dnia!
-i: dlaczego przyjemność w życiu jest taka ważna?
-jak się „zapisać do miłosnej podstawówki” – żeby uczyć się o związkach, seksie i miłości…

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.