AM.

Czekam na Ciebie: niecierpliwa, spragniona i rozpalona. Mówiłeś wczoraj, że przyjdziesz. Wysłałeś kilka wiadomości aż wreszcie zadzwoniłeś.

Twój głos, jego drżenie; mówiłeś a ja słuchałam. Wprowadziłeś mnie w jeszcze większe napięcie – niemal w ekstazę. Słyszałam, że pragniesz mnie tak, jak ja Ciebie.

Nasze pożądanie się uzupełnia. Pasujemy do siebie w każdym calu. Moje ciało pragnie Twojego – Twoje mojego. Jesteśmy dla siebie stworzeni – nasze ciała, nasze umysły – tylko razem są kompletne. Łączą nas myśli, fantazje i sny. Choć daleko, to tak blisko.

Wreszcie słyszę Twój samochód pod moim domem, Twoje kroki zmierzające przez ogród. Twoje pukanie do moich drzwi. Tak – do moich. Czasami sama w to nie wierzę, bo to takie niezwykłe. Otwieram drzwi – już jesteś. Przyszedłeś, tak jak mówiłeś. Odsuwam się – już wchodzisz. Cała drżę, jak listki osiki na wietrze. Cała płonę, jak nagrzane słońcem powietrze.

Dotykasz mojej twarzy, całujesz moje usta. Jestem gotowa. Za każdym razem coraz bardziej Cię pragnę. Zsuwasz ze mnie ramiączka mojej ślicznej nowej sukienki. Kupiłam ją specjalnie dla Ciebie. Wiem jak bardzo lubisz ten kolor. Odsłaniasz moje piersi – uwielbiam ten błysk w Twoim oku. Schodzisz niżej. Sukienka opada. Zostały tylko majteczki. Bierzesz mnie w ramiona i zanosisz do sypialni. Delikatnie kładziesz mnie na jedwabnej tak chłodnej w dotyku pościeli. Patrzysz na mnie i uśmiechasz się – kocham ten uśmiech. Stoisz przede mną – ja leżę przed Tobą. Ściągasz ubranie. Widzę Cię w całej okazałości. Siadasz tuż obok mnie. Całując moje uda ściągasz moje ostatnie okrycie. Nie chcę dłużej czekać.

Ty wolisz inaczej. Lubisz patrzeć, jak narasta we mnie napięcie i gdy z emocji zamykam moje powieki. Obserwujesz, jak coraz mocniej zaciskam w dłoniach pościel, chcąc rozładować choć odrobinę nagromadzonej energii. Podniecasz się, gdy coraz szerzej rozchylam moje uda, prosząc, byś się ze mną połączył. Znowu się uśmiechasz. Dobrze wiesz, jak to wszystko na mnie działa.

Nie wiem, jak długo potrwa nasz związek i na jak długo wystarczy nam pożądania. Podobnie jak nie wiem, czy poza seksem połączy nas coś więcej. Wiem jednak coś ważniejszego. Moje i Twoje ciało tworzą jedność idealną. Dzisiaj jestem z Tobą i tylko to się liczy.

Artykuł ukazał się w ramach „konkursu na sezon ogórkowy”. Do wygrania ekskluzywny masażer erotyczny Lily; napisz artykuł i go wygraj! Sprawdź szczegóły konkursu.

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.