To wiadomość, która wywołała we mnie euforyczną radość – Gitama wydaje nową książkę. W końcu! Gdy tylko dojechałam do ostatnich stron „Tantry. Przekazu szeptem”, a było to w roku 2013, zaczęłam wyglądać kontynuacji.

W międzyczasie przeczytałam „Tantrę szeptem” kilka razy, podczytywałam fragmenty, zachwycałam się a miejscami nawet zadziwiałam. 

Hidden-Mysteries-cover.jpg

Kilka dni temu przed oczami mignęła mi informacja, że druga część za chwilę się pojawi – to jest w kwietniu. Wieczór autorski odbędzie się 19 kwietnia 2017 w Amsterdamie. Tytuł nowej książki-opowieści to „Tantra. The Hidden Mysteries”. Kupuję w ciemno.

A jeśli Ty nie czytałeś/-aś do tej pory części pierwszej, to… zrób to teraz. Szczególnie, jeśli lubisz seks. Jeśli chcesz w seksie odkryć jeszcze coś nowego. Jeśli chcesz się pośmiać, podniecić, pomyśleć: „nie!, to niemożliwe!”, by za chwilę odkryć, że bardzo możliwe i wręcz na wyciągnięcie ręki.

Jeśli – podobnie jak ja – wolisz powieści od poradników – przeczytaj „Tantrę szeptem”. Nakład powoli się wyczerpuje, więc może to dobry czas, żeby zrobić teraz zakupy?

Jeszcze raz namawiam! Obejrzyj wideo!

„Tantra. Przekaz szeptem” to:

-przepiękna opowieść o miłości, seksie, szukaniu własnej drogi,

-porywająca fabuła, która przenosi nas w prawie baśniową rzeczywistość,

-część zawierająca medytacje i praktyki tantryczne do samodzielnego wykonania (lub w parze),

-część zawierająca piękne zdjęcia.

Całość tworzy wyjątkowy klimat. Z poradnika czy podręcznika nie dowiesz się tego, czego możesz dowiedzieć się z tej książki. Czytając, doświadczasz przebywania w nowej, niepoznanej dotąd rzeczywistości. Polecam!

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.