Rozstrzygnięcie konkursu miało być w pierwszych dniach jesieni i… 

czekałam,

czekałam,

czekałam, bo nie wiedziałam, kogo nagrodzić… A po drodze tak strasznie pogryzły mnie mrówki, że przez dwa dni nie mogłam ruszyć ręką, więc pisanie na klawiaturze odpadało.

Ogromnie dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Podziwiam Waszą kreatywność, energię oraz to, że potraficie tak świetnie czytać. Ja zawsze się myliłam, czytając cokolwiek na głos – czy to jeszcze w szkole podstawowej, czy teraz. Ale przeuwielbiam, gdy ktoś czyta mi książkę na głos. Dlatego tak bardzo spodobał mi się konkurs, który wymyśliłam. 😛 Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie zapraszam na kameralne spotkanie na zoomie w najbliższy poniedziałek o 19.00. 

A teraz nagrody…

Nadal jest mi trudno wybrać, bo bardzo mi się podoba, jak czytacie i że czytacie, i chciałabym nagrodzić wszystkich, w końcu wybrałam kilka filmów/nagrań, które chcę wyróżnić..

Miejsce pierwsze – filmik opublikowany na fb na profilu Marty Olszewskiej. Dlaczego? Bo zaliczyłam totalny opad szczęki, że coś takiego w ogóle można nagrać. 🙂 Spodobał mi się koncept oraz wykonanie! Nagradzam też pracę zespołową trójki kobiet. 

#czytamUniesienieSpódnicy

Opublikowany przez Martę Olszewską Niedziela, 20 września 2020

Miejsce drugie – filmik opublikowany na ig na profilu… utworzonym specjalnie na konkurs. Nagradzam koncept i wykonanie. 

Miejsce trzecie – filmik opublikowany na YT na profilu JMK Films – cóż za różnorodność! Nagroda za głęboki głos czytającego oraz interpretację tekstu! Miejsce czwarte – filmik z profilu Barbara Szczesna z YT – za ekspresję i energię czytającej. Oraz kostium. 

Miejsce piąte – filmik z fb, z profilu Agnieszki Hordyniec. Za energię, tematykę i wykonanie. 

Czytamy z Zofką na głos "Uniesienie Spódnicy" w ramach konkursu Voki Ilnickiej, którą miałyśmy przyjemność poznać i z serca możemy jej osobę oraz dzieła polecać. Więcej tu:https://www.facebook.com/Seksualno%C5%9B%C4%87-Kobietpl-z-Voc%C4%85-Ilnick%C4%85-127241140624675Cytowany fragment jest tylko wycinkiem wypowiedzi zamieszczonej w książce, a cała książka składa się z wielu bardzo różnorodnych, ciekawie zestawionych herstorii w temacie na sss..#czytamuniesieniespódnicy

Opublikowany przez Agnieszkę Hordyniec Poniedziałek, 21 września 2020

Osoby, które wygrały, proszę o zgłoszenia mejlowe do 6.10.2020 na v.ilnicka@seksualnosc-kobiet.pl w celu podania adresów do odbioru nagród. 🙂

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.