Od kilku dni w mediach społecznościowych widzę ten sam problem: część osób boi się, że zostaną oszukane przez nastolatkę, udającą starszą… że ona namówi dorosłego na seks, a dorosły pójdzie siedzieć za gwałt…

Pominę tutaj kwestie polskiego prawa oraz tego, jak działają sądy, bo ten wpis nie jest do końca na serio. Ale nie mogę sobie odmówić, aby nie pokazać Ci, że prosty przewodnik, jak się zachować w stosunku do takiej dziewczyny, właśnie w tym roku wypuścił w świat Quentin Tarantino. Jeśli boisz się oszukania przez nastolatkę, to z tego wideo poznasz kilka prostych trików, które w stosunku do nieletniej zastosował Brad Pitt.

Proste, prawda?

Wystarczy powiedzieć „nie”, spytać: „ile masz lat”, zaproponować „pokaż mi jakiś dokument, np. prawo jazdy” itp. Jak widać, twardziel taki jak Cliff Booth czy też Brad Pitt ma swoje sposoby.

Taką przezornością nie wykazał się, niestety, inny mężczyzna, Hank Moody grany przez Duchovnego, który narobił sobie problemów, idąc do łóżka z nieletnią (na dodatek przyszywaną siostrą swojej 12-letniej córki) w pierwszym odcinku „Californication”.

W kolejnym odcinku serialu, gdy już poznaje wiek Mii, podobnie jak Pitt, z łatwością odmawia nastolatce, mówiąc jej po prostu: „Nie jesteś dorosła”. Można? Można.

Uczmy się od tych hollywoodzkich twardzieli. 😛

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.