Zamknęłam się w pudełku wstydu; Letnie uczucia; szybki dotyk; naparstek serdeczności i ciepła; zapomniałam… zapomniałam, kim jestem i kto jest moim Partnerem; zapomniałam kto jest częścią Mojej Boskości.

rogaty-bog.jpg

„Spałam; za kurtyną przyzwyczajeń i nakazów nie widziałam… ; prosiłam o wsparcie; dostałam sen; a w nim medalion od Rogatego ; i napis pojawiający się tylko moim oczom : „jesteś pod moją bieżącą opieką”.

rogaty-pan.jpg

Niech trawa liże twoje stopy,
Niech woda zlizuje kurz z Twoich palców,
Niech deszcz przemywa ci włosy
Niech wiatr pieści Cię tam, gdzie nikt nie może Cię nigdy dotykać, chyba że pozwolisz .
Niech Twoje piersi oddychają mocą, niech tętnią rozkoszą,
Niech twoje żyły płoną.
Niech Twój Skarb się odnajdzie, tam gdzie go zawsze…
i znów zapomni, i znów odnajdzie, zawsze… zawsze, zawsze jest twój.
Chcę być w środku Ciebie i patrzeć na to,
i wywoływać święty orzechowy deszcz, prosto na moje włosy…

rogaty-bog-2.jpg

Rogaty Bóg [cyt. za Wikipedią] Jest łączony z naturą, dziczą, seksualnością, łowami i cyklem życia. Choć jego przedstawienia różnią się, zawsze posiada rogi lub poroże, co ma podkreślać zjednoczenie „boga i zwierzęcia” (drugie pojęcie dotyczy także człowieka). Wielu wikan łączy go z starożytnymi bóstwami o głowach z rogami, jak grecki Pan, celtycki Cernunnos, rzymski Faun, czy hinduski Pashupati, jak również z folklorystycznymi stworzeniami – Hern Łowca lub Puck.

autor: Gaja

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.