Na której randce do łóżka? Zależy Ci na nim i zastanawiasz się, kiedy możesz iść z nim do łóżka? Czy od razu, czy na trzeciej? A może jeszcze inaczej?

Być może dla niektórych z Was takie pytanie to absurd, ale inne kobiety trapi niepewność i nie wiedzą, jak się zachować… Zobaczcie, co o tej sytuacji mówi Karo. 🙂

Jeśli podoba Ci się to nagranie, pobierz e-book, w którym Karo radzi, co zrobić, żeby Ci się chciało. 🙂 Kliknij tutaj: Chce mi się! 🙂 Życzymy ekscytującej lektury i spektakularnych zmian na lepsze w życiu seksualnym (i nie tylko)!

e-book-pobierz200px.jpg

W tym e-booku znajdziesz informacje o tym:

-jak uczynić życie bardziej seksualnym?
-dlaczego nie jesteś szczęśliwa, chociaż „masz wszystko”?
-jak „trenować przyjemność” – każdego dnia!
-i: dlaczego przyjemność w życiu jest taka ważna?
-jak się „zapisać do miłosnej podstawówki” – żeby uczyć się o związkach, seksie i miłości…

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.