Te, które wytryskują (a jest ich coraz więcej, szczególnie od czasu, kiedy w Polsce ukazał się przewodnik i podręcznik kobiecego wytrysku), wiedzą, że wytrysk może zalać całą podłogę albo skutecznie zmoczyć łóżko. Tryskamy o wiele obficiej niż mężczyźni, a wiele z nas jest miłośniczkami porządku. Co zrobić, żeby po seksie nie musieć od razu zakasywać rękawów do sprzątania i wycierania kałuż?

Fragment pochodzi z książki Kobieca ejakulacja i punkt G

Sprzątanie po wytrysku

Kiedy zaczynasz przeżywać ejakulację z partnerem, prawdopodobnie oboje zastanawiacie się, jak sobie poradzić z dużymi ilościami tryskającego z Ciebie ejakulatu. Kiedyś od pewnej kobiety otrzymałam list z pytaniem, czy nie wyniszcza organizmu ośmiokrotnymi wytryskami podczas jednego kontaktu seksualnego. Od innej kobiety dowiedziałam się, że używa kilku ręczników, potem je zmienia, a mimo to ejakulat przesiąka na pościel. Subtelne romantyczki prawdopodobnie wolałyby używać chusteczek do nosa, lecz, niestety, jeziora ejakulatu po prostu nie da się wytrzeć chusteczką. (…)

Używaj ręczników i koców

Zwykle wystarcza jeden gruby ręcznik. Znam kobietę, która na swoich „wytryskowych” ręcznikach wyhaftowała wielką literę G i wodospad. Sama najchętniej używam wełnianego koca w czarno-ciemnozielone wzory, który składam na pół. Jest stosunkowo duży, przyjemny w dotyku, nie przesuwa się i wchłania całą wilgoć, ale nie przemaka na wylot zbyt szybko.

Zabezpieczaj materac

Do tego celu najlepiej nadaje się podgumowane flanelowe prześcieradło, takiej jakie wkłada się do łóżeczek dla niemowląt. Prześcieradło należy przykryć ręcznikiem lub dwoma, żeby flanela za bardzo nie przemiękła. Jeśli według Ciebie guma przepuszcza zbyt mało powietrza, zwykle sprawę załatwia znacznie grubsza podkładka pod ręcznik, oczywiście jeśli go używasz.

Kup podkładki ochronne

[Tego nie znalazłam jeszcze w polskim internecie]

(…) Są cudownym rozwiązaniem dla kobiet uprawiających „mokry” seks. Chłonne i wodoodporne, stanowią znakomity i niedrogi sposób ochrony łóżek, podłóg i dywanów. Nazywają się Luv Liners i w wersji nadającej się do prania zostały wykonane z materiału w kwiaty, lamparcie cętki lub kratkę, jednorazowe zaś mają kolor brzoskwiniowy albo beżowy.

Celuj w partnera

Większością swojego ejakulatu oblewam przyjaciela. On nie ma nic przeciwko temu, a ja świetnie się bawię. Jako że ejakulację mogę uzyskać tylko wówczas, gdy coś wypycham z pochwy – obecnie jest to zwykle jego penis – i ponieważ unoszę biodra w czasie orgazmu, najczęściej szeroka klatka piersiowa, twarz i uda mojego partnera stanowią bezpośredni cel. Mimo to, jeśli nie używamy ręcznika, na łóżku powstaje kilka dużych mokrych plam.

Niech połknie i tyle!

W czasie seksu oralnego partnerka lub partner jest, że tak powiem, na linii ognia – czy raczej wody. Zależnie od ilości ejakulatu i od tego, jak sprawnie ona czy on potrafi chwycić strumień ustami, a także od tego, czy nie ma nic przeciwko piciu Twojego ejakulatu, połykanie wytrysku jest rozwiązaniem zapewniającym największy porządek.

Kochaj się pod prysznicem albo w plenerze

Ogólnie rzecz biorąc, są to cudowne miejsca do uprawiania seksu – a wydają się wprost stworzone do seksu z wytryskiem. Możesz w nich całkowicie zapomnieć o lęku, że narozrabiasz.

Używaj naczyń do ejakulatu

Pierwotnie używane w celach rytualnych, naczynia te znakomicie nadają się do zbierania i badania ejakulatu. Jak wspomniałam, w wielu kulturach ejakulatowi przypisywano właściwości odmładzające. Możesz skrapiać nim ogród, używać do pielęgnacji twarzy, a nawet pić. Pomysł ten nie będzie każdemu w smak, ale jeśli Tobie odpowiada, nie wahaj się. Oferuję ręcznie wykonane miseczki na ejakulat – w ograniczonej licznie są dostępne przez moją stronę internetową (strona  Deborah Sundahl).

Powstrzymaj ejakulację

Kiedy opanujesz doskonale sztukę ejakulacji, powstrzymanie wytrysku może się stać nieprzyjemne i niewygodne. Jednak, gdy jesteś w trudnej sytuacji, w której każda ilość ejakulatu stwarzałaby kłopoty, możesz powstrzymać wytrysk.

Najgorsze miejsca do ejakulacji

Śpiwory – możesz się przeziębić. Najmniej wygodny jest śpiwór flanelowy, a jeszcze gorszy – wykonany z polipropylenu.

Samochód – z tapicerki samochodowej trudno usunąć plamy, podobnie jak zapachy.

Łóżko rodziców – żenada!

Toaleta w samolocie – brak ręczników oraz niewielka przestrzeń ograniczająca ruchy podczas sprzątania. Spróbuj ejakulacji w takim miejscu, a skończysz waląc głową w ścianę.

Kino – pomyśl o osobie, które później usiądzie na Twoim miejscu (niezależnie od leczniczych właściwości ejakulatu…).

Redakcja
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.