Kurs akceptacji ciała

Odetchnij. Możesz być taka, jaka jesteś. Wszystko z Tobą w porządku. Nie musisz katować swojego ciała, aby poczuć się w nim dobrze.

Możesz mieć coś, co sprawi, że będziesz się czuła piękna nawet w starej sukience i bez makijażu – bez względu na swój wiek, wygląd i okoliczności. To samoakceptacja. I można się jej nauczyć. Podaruj sobie Kurs akceptacji ciała z Voką, a jego rewolucyjne efekty będziesz odczuwać przez całe lata!

 

O kursie akceptacji ciała

Kurs to spotkanie kobiet, które w życzliwej i radosnej atmosferze odbywają podróż do serca samoakceptacji. W ciągu pięciu tygodni, rozmawiając w kręgu, praktykując i bawiąc się, zyskasz nowe zrozumienie siebie i kobiecego ciała. Gdy spojrzysz na siebie z szacunkiem i uznaniem, przestanie być dla Ciebie ważny kształt i wymiar, zaczniesz liczyć się prawdziwa Ty.

Na co dzień będziesz wcielać nowe nawyki w życie – ze wsparciem moim i innych Uczestniczek. Będziesz zmieniać się krok po kroku – ale skutecznie i stabilnie. Odkryjesz siłę siostrzeństwa, bo razem możemy więcej.

Tematy, które poruszamy w trakcie dziesięciu tygodni:

  • Realny wizerunek ciała a media.
  • Samoakceptacja jako sztuka codzienna.
  • Ciało – jak uwolnić się od wstydu?
  • Części intymne i nagość a stereotypy i nasze emocje,
  • Budowanie dobrej relacji ze sobą i innymi kobietami.

Co otrzymasz w ramach kursu?

  • 30 godzin warsztatowych.
  • Skuteczne praktyki do samodzielnego wykonywania w domu.
  • Wsparcie mejlowe i telefoniczne podczas trwania kursu.
  • Wiedzę, praktykę i inspiracje do trwałych zmian.
  • Nowe, pozytywne podejście do samej siebie!

Zadbaj o siebie: Kurs Akceptacji Ciała

Start: 27 Lutego 2019, Wrocław

Inwestycja w siebie: 700/800 pln.
Zapisy: b.ilnicka@gmail.com
Niższa cena przy zapisach do 14.02.2019 r

Masz pytania, wątpliwości? Napisz do mnie: v.ilnicka@seksualnosc-kobiet.pl

Kurs prowadzi: Voca Ilnicka

Przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka „Sekretnika kobiecej waginy” i współautorka książki  „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Jej wypowiedzi znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, Polityce”, „Elle”, „Zwierciadle” , TVP2, TVP3, Tok FM, Radio RAM. Wiosną 2018 ukaże się jej książka „Ana-suromai albo seksualne doświadczenia i sekrety kobiet”. 

Zapisując się , wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera, w którym będę Ci wysyłać informacje o nowych postach na blogu, nowościach na stronie i w sklepie zgodnie z Polityką prywatności i plików cookies.

ZAPISY TERAZ

b.ilnicka@gmail.com, tel. +48 792667769

Zapisz się teraz i zmień to, co o sobie myślisz! Poczuj się dobrze w swojej skórze. Po zarejestrowaniu się na kurs, dostaniesz pierwszą praktykę do wykonania jeszcze przed zajęciami.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist