Tak, o ile wierzysz, że seks jest tylko dla pięknych i dla młodych. Ja wierzę, że seks jest dla wszystkich – bez względu na urodę, rozmiar, wiek, płeć i przekonania polityczne. 🙂 Jasne, bezpiecznie jest spełniać kanony urody, będąc kobietą, bo wtedy masz większą szansę na to, że nikt się do Ciebie nie przyczepi. Ale w sypialni, czyli tam, gdzie liczy się pożądanie – to Twój ogień i pasja, a nie uroda Twojego ciała – mają największe znaczenie. <3

Więcej o (nie)pięknych ciałach i świetnym seksie na warsztatach i Kursie Akceptacji Ciała. Nową edycję zaczynamy już 24.09.2018 we Wrocławiu!

Voca Ilnicka
Przewodniczka po kobiecej seksualności, feministka-waginistka, aktywistka, ekstatyczna rebeliantka, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl; autorka sprzedanej w ponad tysiącu egzemplarzy książki Uniesienie spódnicy, popularnego ebooka Sekretnik kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności.