dział: wiadomości

Wielki Seksualny Konkurs Wakacyjny - rozstrzygnięcie

dodano: 2010.10.05
Drogie Czytelniczki i Czytelnicy

Dziękujemy za wszystkie otrzymane teksty i ogłaszamy wyniki konkursu. Szanowne grono redakcyjne uznało, że:


Najlepszym tekstem nadesłanym jest tekst Pipka. Drugim Trofea, a trzecim Ustawa aborcyjna do wymiany. Ze zwyciężczyzniami skontaktujemy się drogą mejlową. Dziękujemy za udział w konkursie.


 Feromony BTB ufundowane przez Feromony.pl dla najlepszego wakacyjnego tekstu

BTB - 350- LK.jpg

 


Zestaw kolorowych podpasek wielokrotnego użytku ufundowaną przez firmę Naya za miejsce drugie;

geisha350.jpgKubeczek menstruacyjny MeLuna ufundowany przez sklep internetowy NaszeDziecko.org za miejsce trzecie.

MeLuna_Kat_Mensbecher_v.jpg


Teksty nadsyłajcie na adres kontakt[at]seksualnosc-kobiet.pl 30 września 2010. 

Szacowne grono konkursowe wybierze do 5 października najlepsze artykuły.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 12)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12010.07.04, 15:07

Januaria
Obiecujemy, że pomyślimy, bo ta Wielkopomna Sława nas kręci ;-)
# 22010.07.04, 23:30

Voca
Do dzieła więc, wiekopomna sława to jest to:)
# 32010.08.09, 17:51

Bell
Pomysł bardzo mi się podoba, chociaż nagrody druga i trzecia mniej, bo nie wiedziałam nawet, że cos takiego istnieje i do czego słuzy:)
I dlatego takie forum jest potrzebne. Ileż jeszcze nie wiem, a jestem dojrzałą kobietą.
Postaram sie napisać jakiś fajny artykulik:)
# 42010.08.09, 19:59

Voca
Witaj Bell :) W takim razie czekam na artykuł do Ciebie. Może też się czegoś nowego dowiemy?:)
# 52010.09.11, 14:09

Reg
Sorry, ale te nagrody przyprawiają mnie o mdłości. Są wystarczającym powodem, by nie brać udziału w konkursie. Pranie podpasek, to chyba za karę? Kto wymyśla coś takiego?
# 62010.09.11, 14:28

Klara
@Reg - Kobiety, które wiedzą, że na podpaskach sklepowych jest więcej drażniącej genitalia chemii, niż na 100% bawełnianych. Zamiast nosić folię między nogami, używam podpasek Naya. Są jak bielizna. I tak się je czuje.
# 72010.09.11, 15:17

Voca
Cóż, taki jest ten świat, że dużo kobiet ma okres i używa podpasek. A z tymi coś trzeba robić:) Czasem trzeba wyprać:) Fakt, że wiele osób ten pomysł odstręcza, nie jest dla mnie dziwny. Krew kojarzy się z bólem, z cierpieniem, z czymś nieprzyjemnym. Może dawcy krwi mają inne skojarzenia :) A krew menstruacyjna jest obłożona tak silnym tabu, taka niedotykalna. . . Boimy się na nią patrzeć, a dopiero co jej dotykać! Ale to tylko krew i całkiem łatwo ją sprać :) Nikt nie robi dramatu z prania zakrwaionej chusteczki, jeśli mieliśmy krwotok z nosa :) Może warto na to spojrzeć czasem z innej strony? A dla tych, co im się nie podoba idea prania podpasek: nie musicie :)
# 82010.09.11, 18:03

Reg
No cóż. Ja na co dzień noszę wkładki i dla mnie też są jak bielizna. Wcale ich nie czuję i nic mnie nie podrażnia. A po to je noszę, żeby nie musieć za dużo spierać właśnie. A w czasie okresu wyłącznie tampony, żeby widok wydzielin ograniczyć do sekund.

Zakrwawiona chusteczka też mnie brzydzi. Krew się łatwo spiera? Hmm. Mnie się nigdy nie udało. Zawsze zostają plamy. A w przypadku okresu, to przecież nie tylko krew, a jeszcze usuwana tkanka. Dla mnie planowanie prania tego albo zbierania w jakieś kubeczki to perwersja. Myślałam, że jestem tolerancyjna i nic mnie nie zdziwi, ale to mnie przerasta. Obrzydlistwo.

No ale jeśli ktoś lubi, niech sobie pierze albo zbiera w kubeczki, byle bym o tym nie wiedziała. Gdyby mi jakaś znajoma powiedziała, że właśnie ma w sobie kubeczek, chyba bym zwymiotowała.
# 92010.09.12, 13:29

Wilczyca
Rany Reg, nie przesadzaj, przecież to tylko krew i trochę śluzówki to nic obrzydliwego ani złego. Krew się spiera łatwo lodowatą wodą, im świeższa krew tym szybciej schodzi (wiem miałam kilka sytuacji, gdy myślałam, że już nie uratuję bielizny, a po pół godziny w lodowatej wodzie była jak nowa). Co to kubeczków to ja bym się osobiście bała, że się przeleje xD, ale pomysł ciekawy. Fajna alternatywa dla odparzających podpasek.
# 102010.09.13, 14:38

Voca
@ Reg - tak sobie pomyślałam, że w tym wątku stanowisz mniejszość, ale zakładam, że w świecie poza "seksualnoscio-kobiecym" chyba nie. . . Może więc napiszesz coś (w formie artykułu) z Twojego punktu widzenia? Pal licho nagrody, samo inne spojrzenie jest ciekawe! Serdecznie zapraszam, jeśli masz ochotę :) Bo - ile kobiet, tyle punktów widzenia :)
# 112010.09.13, 15:06

Hekate
a właściwie ten tekst do konkursu to o czym dokładnie ma być i gdzie go zamieścić?
# 122010.09.14, 13:06

Voca
Ależ stoi, jak byk:) Tekst - seksualności, a wysłąć do nas na adres podany w arcie:)

podobne artykuły

Erotyczny konkurs zimowy
Zima. Długie wieczory. Szaro. Ale może zrobić się ciepło i erotycznie, kiedy skupisz swoje myśli na czymś innym. Jak wykorzystałabyś opaskę na oczy i świeczkę do masażu? Z czym Ci się kojarzą? Czy to chociaż odrobinę erotyczne skojarzenia? Lubisz patrzeć? A może wolisz mieć zasłonięte oczy?
 
Rozstrzygnięcie konkursu oralnego
W ramach naszego konkursu ORAlnego na otarcie łez po lecie ukazało się kilka artykułów. Z nadesłanych tytułów drogą losowania wyłoniliśmy zwyciężczynię: Jane 125.
 
Konkurs ORAlny 2 - na otarcie łez po lecie :)
Ora 2 - tak nazywa się zabawka do seksu oralnego, którą rozdajemy w tej odsłonie - drugiej oralnej odsłonie - naszego konkursu (dla tych wszystkich, którzy i które nie zdążyły wygrać Ory w sierpniu). :) Masażer Ora 2 jest jeszcze bardziej ekskluzywnym gadżetem firmy Lelo. Mnie zachwyciła. I gdybym nie leżała, to bez wątpienia zwaliłabym mnie z nóg. Dlatego - zachęcam - weź udział w konkursie oralnym i wygraj Orę 2 - jeszcze bardziej oralną. :)
 
Konkurs oralny
Ora - tak nazywa się zabawka do seksu oralnego, którą rozdajemy w tej odsłonie - oralnej odsłonie - naszego konkursu. :) Masażer Ora jest ekskluzywnym gadżetem firmy Lelo. Mnie zachwyciła. I gdybym nie leżała, to bez wątpienia zwaliłabym mnie z nóg. Dlatego - zachęcam - weź udział w konkursie oralnym i wygraj Orę. :)
 
Konkurs ekskluzywny
Ekskluzywne zabawki dla dorosłych za wysmakowane artykuły o seksualności. Konkurs z Lelo! Tym razem wygrać można piękny wibrator Soraya oraz wibrujący pierścień dla par Pino.
 

najnowsze artykuły

O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
seksualność kobiet » seks
O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
Jak skomunikować się z partnerem czy partnerką w seksie i w związku? Jak udzielać sobie informacji zwrotnej? Jak mówić o swoich uczuciach i fantazjach? O tym właśnie rozmawiamy w Misji na Marsa w Radiu RAM. Przepytają mnie Marcin Furmański i Krzysztof Janoś. Dziękuję za wspólną podróż!
 
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
seksualność kobiet » miesiączka
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
seksualność kobiet » seks
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
seksualność kobiet » wiadomości
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
Zapraszamy do magicznej podróży, podczas której Freya poprowadzi Cię w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa - Devą Kakao, odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
seksualność kobiet » kultura
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
komentarze (2)
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
zobacz też

”Wagina. Nowa biografia” Naomi Wolf - recenzja

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter