dział: wiadomości

Wielki Seksualny Konkurs Wakacyjny - rozstrzygnięcie

dodano: 2010.10.05
Drogie Czytelniczki i Czytelnicy

Dziękujemy za wszystkie otrzymane teksty i ogłaszamy wyniki konkursu. Szanowne grono redakcyjne uznało, że:


Najlepszym tekstem nadesłanym jest tekst Pipka. Drugim Trofea, a trzecim Ustawa aborcyjna do wymiany. Ze zwyciężczyzniami skontaktujemy się drogą mejlową. Dziękujemy za udział w konkursie.


 Feromony BTB ufundowane przez Feromony.pl dla najlepszego wakacyjnego tekstu

BTB - 350- LK.jpg

 


Zestaw kolorowych podpasek wielokrotnego użytku ufundowaną przez firmę Naya za miejsce drugie;

geisha350.jpgKubeczek menstruacyjny MeLuna ufundowany przez sklep internetowy NaszeDziecko.org za miejsce trzecie.

MeLuna_Kat_Mensbecher_v.jpg


Teksty nadsyłajcie na adres kontakt[at]seksualnosc-kobiet.pl 30 września 2010. 

Szacowne grono konkursowe wybierze do 5 października najlepsze artykuły.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 12)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12010.07.04, 15:07

Januaria
Obiecujemy, że pomyślimy, bo ta Wielkopomna Sława nas kręci ;-)
# 22010.07.04, 23:30

Voca
Do dzieła więc, wiekopomna sława to jest to:)
# 32010.08.09, 17:51

Bell
Pomysł bardzo mi się podoba, chociaż nagrody druga i trzecia mniej, bo nie wiedziałam nawet, że cos takiego istnieje i do czego słuzy:)
I dlatego takie forum jest potrzebne. Ileż jeszcze nie wiem, a jestem dojrzałą kobietą.
Postaram sie napisać jakiś fajny artykulik:)
# 42010.08.09, 19:59

Voca
Witaj Bell :) W takim razie czekam na artykuł do Ciebie. Może też się czegoś nowego dowiemy?:)
# 52010.09.11, 14:09

Reg
Sorry, ale te nagrody przyprawiają mnie o mdłości. Są wystarczającym powodem, by nie brać udziału w konkursie. Pranie podpasek, to chyba za karę? Kto wymyśla coś takiego?
# 62010.09.11, 14:28

Klara
@Reg - Kobiety, które wiedzą, że na podpaskach sklepowych jest więcej drażniącej genitalia chemii, niż na 100% bawełnianych. Zamiast nosić folię między nogami, używam podpasek Naya. Są jak bielizna. I tak się je czuje.
# 72010.09.11, 15:17

Voca
Cóż, taki jest ten świat, że dużo kobiet ma okres i używa podpasek. A z tymi coś trzeba robić:) Czasem trzeba wyprać:) Fakt, że wiele osób ten pomysł odstręcza, nie jest dla mnie dziwny. Krew kojarzy się z bólem, z cierpieniem, z czymś nieprzyjemnym. Może dawcy krwi mają inne skojarzenia :) A krew menstruacyjna jest obłożona tak silnym tabu, taka niedotykalna. . . Boimy się na nią patrzeć, a dopiero co jej dotykać! Ale to tylko krew i całkiem łatwo ją sprać :) Nikt nie robi dramatu z prania zakrwaionej chusteczki, jeśli mieliśmy krwotok z nosa :) Może warto na to spojrzeć czasem z innej strony? A dla tych, co im się nie podoba idea prania podpasek: nie musicie :)
# 82010.09.11, 18:03

Reg
No cóż. Ja na co dzień noszę wkładki i dla mnie też są jak bielizna. Wcale ich nie czuję i nic mnie nie podrażnia. A po to je noszę, żeby nie musieć za dużo spierać właśnie. A w czasie okresu wyłącznie tampony, żeby widok wydzielin ograniczyć do sekund.

Zakrwawiona chusteczka też mnie brzydzi. Krew się łatwo spiera? Hmm. Mnie się nigdy nie udało. Zawsze zostają plamy. A w przypadku okresu, to przecież nie tylko krew, a jeszcze usuwana tkanka. Dla mnie planowanie prania tego albo zbierania w jakieś kubeczki to perwersja. Myślałam, że jestem tolerancyjna i nic mnie nie zdziwi, ale to mnie przerasta. Obrzydlistwo.

No ale jeśli ktoś lubi, niech sobie pierze albo zbiera w kubeczki, byle bym o tym nie wiedziała. Gdyby mi jakaś znajoma powiedziała, że właśnie ma w sobie kubeczek, chyba bym zwymiotowała.
# 92010.09.12, 13:29

Wilczyca
Rany Reg, nie przesadzaj, przecież to tylko krew i trochę śluzówki to nic obrzydliwego ani złego. Krew się spiera łatwo lodowatą wodą, im świeższa krew tym szybciej schodzi (wiem miałam kilka sytuacji, gdy myślałam, że już nie uratuję bielizny, a po pół godziny w lodowatej wodzie była jak nowa). Co to kubeczków to ja bym się osobiście bała, że się przeleje xD, ale pomysł ciekawy. Fajna alternatywa dla odparzających podpasek.
# 102010.09.13, 14:38

Voca
@ Reg - tak sobie pomyślałam, że w tym wątku stanowisz mniejszość, ale zakładam, że w świecie poza "seksualnoscio-kobiecym" chyba nie. . . Może więc napiszesz coś (w formie artykułu) z Twojego punktu widzenia? Pal licho nagrody, samo inne spojrzenie jest ciekawe! Serdecznie zapraszam, jeśli masz ochotę :) Bo - ile kobiet, tyle punktów widzenia :)
# 112010.09.13, 15:06

Hekate
a właściwie ten tekst do konkursu to o czym dokładnie ma być i gdzie go zamieścić?
# 122010.09.14, 13:06

Voca
Ależ stoi, jak byk:) Tekst - seksualności, a wysłąć do nas na adres podany w arcie:)

podobne artykuły

Erotyczny konkurs zimowy
Zima. Długie wieczory. Szaro. Ale może zrobić się ciepło i erotycznie, kiedy skupisz swoje myśli na czymś innym. Jak wykorzystałabyś opaskę na oczy i świeczkę do masażu? Z czym Ci się kojarzą? Czy to chociaż odrobinę erotyczne skojarzenia? Lubisz patrzeć? A może wolisz mieć zasłonięte oczy?
 
Rozstrzygnięcie konkursu oralnego
W ramach naszego konkursu ORAlnego na otarcie łez po lecie ukazało się kilka artykułów. Z nadesłanych tytułów drogą losowania wyłoniliśmy zwyciężczynię: Jane 125.
 
Konkurs ORAlny 2 - na otarcie łez po lecie :)
Ora 2 - tak nazywa się zabawka do seksu oralnego, którą rozdajemy w tej odsłonie - drugiej oralnej odsłonie - naszego konkursu (dla tych wszystkich, którzy i które nie zdążyły wygrać Ory w sierpniu). :) Masażer Ora 2 jest jeszcze bardziej ekskluzywnym gadżetem firmy Lelo. Mnie zachwyciła. I gdybym nie leżała, to bez wątpienia zwaliłabym mnie z nóg. Dlatego - zachęcam - weź udział w konkursie oralnym i wygraj Orę 2 - jeszcze bardziej oralną. :)
 
Konkurs oralny
Ora - tak nazywa się zabawka do seksu oralnego, którą rozdajemy w tej odsłonie - oralnej odsłonie - naszego konkursu. :) Masażer Ora jest ekskluzywnym gadżetem firmy Lelo. Mnie zachwyciła. I gdybym nie leżała, to bez wątpienia zwaliłabym mnie z nóg. Dlatego - zachęcam - weź udział w konkursie oralnym i wygraj Orę. :)
 
Konkurs ekskluzywny
Ekskluzywne zabawki dla dorosłych za wysmakowane artykuły o seksualności. Konkurs z Lelo! Tym razem wygrać można piękny wibrator Soraya oraz wibrujący pierścień dla par Pino.
 

najnowsze artykuły

O zgodzie na cesarkę
seksualność kobiet » macierzyństwo
O zgodzie na cesarkę
komentarze (1)
Lisa pojawia się w tej książce, aby dać świadectwo temu, iż poród jest taki, jaki jest. Stanowi ona godny podziwu przykład prawdy, że najlepsze dla naszych dzieci niekoniecznie są takie porody, jakie chciałybyśmy dla nich wybrać. Cieszę się z obecności Lisy w tej książce, ponieważ jest ona cichym i odważnym przypomnieniem, że choć robimy wszystko, co w naszej mocy, narodziny, podobnie jak życie, nie są doskonałe.
 
Natalia Przybysz o aborcji
seksualność kobiet » aborcja
Natalia Przybysz o aborcji
Chciałabym, żeby kobiety przemówiły swoim głosem. Żeby zaczęły mówić o tym doświadczeniu. Tak jak w latach 60. przemówiły Amerykanki. A potem w latach 70. Francuzki. To doświadczenie istnieje, jest częścią kobiecego życia. To indywidualna sprawa i każda kobieta powinna móc zadecydować o tym sama – czy chce urodzić, czy nie. A to, jak do tego potem podchodzimy, czy to był problem, czy nie, to też nasza sprawa – jakie ceremonie będziemy chciały odprawiać, by sobie z tym poradzić. To nie sprawa mężczyzn w rządzie i w Kościele.
 
„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji
seksualność kobiet » artykuły
„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji
komentarze (3)
Założę się, że gdyby mężczyźni – zamiast ciążowego brzucha – mieli np. status na fejsie typu „Adam jest w ciąży z Basią” (i ciekawe co na to jego żona), to „nielubienie prezerwatyw” nie byłoby tak popularne, a metoda „zdążę wyjąć” przyprawiałaby o palpitacje serca i nieprzespane noce nie tylko „rozhisteryzowane” kobiety. Sądzę też, że szybko okazałoby się, że prawo do aborcji Polsce nagle postrzegane jest jako prawo człowieka, a nie „mordowanie niewiniątek”, bo nagle stałoby się potrzebne mężczyznom.
 
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
seksualność kobiet » kultura
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
W czasach pokoju i dobrobytu zarówno przyjemność, jak i macierzyństwo były kwestiami osobistymi, intymnymi doświadczeniami, do których zachęcano i które chwalono. Poeci pisali o kobiecych orgazmach, o ”muszelkach” czy innych ”różanych pączkach”, a malarze i rzeźbiarze przedstawiali je w swoich dziełach.Ale jak tylko nadchodził kryzys - polityczny, ekonomiczny, religijny albo wszystkie jednocześnie - i w społeczeństwie zaczynał panować strach, pierwszym symptomem tego, że zbliżają się konserwatywne rządy autorytarne, była zmiana w postrzeganiu kobiet. Nawet nie praw kobiet, ale ich pozycji. Słowa stają się bardziej wulgarne.
 
Pozytywnie o porodzie
seksualność kobiet » linki
Pozytywnie o porodzie
komentarze (2)
Pozytywnie o porodzie, grupa wsparcia założona i prowadzona przez trzy doule z Warszawy, jest częścią międzynarodowej sieci grup wsparcia Positive Birth Movement, założonej przez Milli Hill w Wielkiej Brytanii (www.positivebirthmovement.org).
 
zobacz też

„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter