dział: wiadomości

Trzeci rok w Szkole Seksu i Miłości

Voca Ilnicka
dodano: 2016.11.10
Poszłam do Szkoły Seksu i Miłości Karo Akabal z ciekawości. Nie sądziłam, że to ”zmieni moje życie”. A jednak...

zycie-seksualne-1.gif
Poszłam do Szkoły Seksu i Miłości Karo Akabal z ciekawości. Nie sądziłam, że to "zmieni moje życie". A jednak trochę zmieniło. Jeśli i Ty chcesz "zmienić swoje życie" (jak to szumnie, brzmi, prawda?:), to kliknij tutaj i zapisz się już dziś. Kurs zaczyna się już pod koniec listopada, a wtedy ja po raz trzeci będę zaczynać szkołę od nowa.

Co w niej lubię?

* Fajną prowadzącą. :)
* Aby się uczyć, nie trzeba wychodzić z domu. Możesz też przemieszczać się po całym świecie i nie uronić nic z kursu. 
* Wszystkie lekcje audio i wideo mogę oglądać, kiedy chcę, odsłuchiwać sama albo razem z moim partnerem, który w tamtym roku mocno się w to wkręcił i tak samo, jak ja, czekał na następną lekcję. :)
* Nigdzie się nie wyjeżdża, więc nie przeżywa się żadnego szoku, pt. "A teraz wracam do zwykłego życia i co ja teraz zrobię z tymi mądrościami?". Jesteś u siebie, puszczasz sobie nagrania, w tym samym czasie sprzątając, robiąc ciasto, zmywając naczynia (tak, tak właśnie wyglądało to u mnie - pamiętam, jak piekłam pierniczki na święta, oglądając jedno wideo za drugim - nadganiając zaległości:)), czasem spotykając się na skajpie, przez telefon lub w realu z inną kobietą ze szkoły, z którą robicie wspólnie zadania. Ja umawiałam się w zeszłym roku z moją przyjaciółką. Czasem wspólna godzina na skajpie, to był krok milowy w życiu! Wspominam ten czas jako czas bliskości, szczerości, zadumy, spojrzenia w siebie - bardzo cenny, który i tej jesieni chcę powtórzyć!
* Poznajesz seksualność (Twoją własną unikalną seksualność krok po kroku) u siebie, w znanym otoczeniu, możesz się z tym oswoić, powiedzieć bliskim, podzielić z kobietami ze szkoły... Krok po kroku - u Ciebie w domu. 
* Bierzesz udział w zadaniach, dyskusjach, webinarach, lekcjach - w Twoim tempie. Materiał w szkole czeka na Ciebie przez cały rok. Szkoła trwa niby 3 miesiące, ale tak naprawdę trwa cały rok! Lekcje nie znikają, zawsze możesz do nich wrócić. Możesz "pójść na wagary", a potem wrócić i zacząć tam, gdzie skończyłaś.
* Jesteś anonimowa. Jeśli jesteś nieśmiała, wstydliwa, boisz się "co ludzie powiedzą" - to tutaj nikt nic nie powie. Po pierwsze wszyscy są bardzo życzliwi i pomocni, a po drugie, jesteś całkowicie anonimowa.
* Kobiety tworzą też realne kręgi. Jeśli chcesz wyjść z tej anonimowości, możesz się spotkać z innymi i nawiązać znajomości i przyjaźnie z siostrami w seksualności.
* Czasem gdzieś można poznać obcą kobietę i zgadać się przypadkiem, że ona też jest ze szkoły, to od razu zbliża! Tak miło jest też powiedzieć, że ukończyło się "Szkołę Seksu i Miłości". :D

szkola-seksu.gif
* Szkoła jest dla wszystkich kobiet - mężatek, singielek, młodych, starych, mądrych, głupich...:P Lesbijek, hetero, biseksualistek, kobiet "wyzwolonych", kobiet z problemami, poliamorycznych, monogamicznych, wesołych i smutnych... Wielka różnorodność daje fajny kontekst. Czy Ty byś tam pasowała? TAK! :D
* Szkoła ma swoją cenę, ale w porównaniu z innymi kursami - naprawdę się opłaca. Myślę, że Karo mogłaby brać i 4 razy tyle i nadal by się opłacało. :)

Czekam na szkołę z radością. Już kilka tygodni temu przeglądałam stare materiały i nagrania jeszcze z pierwszej edycji. To jest atmosfera, klimat, do którego chce się wracać! Długie jesienne wieczory, zapach piekącego się piernika z przyprawami, mozaika kolorowych liści za oknem - super przygoda z seksualnością! Polecam! :)Autorką jest Voca Ilnicka
VI.jpg
Voca Ilnicka, edukatorka seksualna, trenerka, twórczyni serwisu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” (2010), współautorka „Weź kąpiel w płatkach róż. Jak polubićmiesiączkę” (2010) i „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki” (2016). Warsztaty dotyczące płci i seksualności prowadzi od roku 2007, a warsztaty tylko dla kobiet od 2011 roku. Prowadzi także zajęcia spotkaniowo-przytulankowe dla wszystkich, kursy samoświadomości seksualnej, sporadycznie rozmaite warsztaty, spotkania i wykłady. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). Na jej kanale You Tube można znaleźć wiele krótkich, bezpruderyjnych filmików ukazujących seksualność jako część życia i doświadczenia kobiet.
Tematykę seksualności zgłębia od lat, ucząc się od kobiet takich, jak: dr Betty Dodson, dr Shakti Mari Malan, Nancy Friday, Catherine Blackledge, Deborah Sundahl, Gitama. Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle”, „Zwierciadle” itp.

v.ilnicka [at] seksualnosc-kobiet.pl
 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Szkoła Seksu i Miłości - Sex and Love School 2016-2017
Polska szkoła seksu i miłości ogłasza nabór na trzecią edycję. Lekcje zaczynają się 24 listopada. :)
To może być 12 tygodni, które odmienią Twoje życie seksualne i miłosne na zawsze. Dostaniesz tutaj narzędzia, które pomogą Ci zbudować satysfakcjonującą relację lub w istniejącej zmienić to, co będziesz chciała...
 
Polska szkoła seksu i miłości
Polska szkoła seksu i miłości ogłasza nabór na drugą edycję. Lekcje zaczynają się 24 listopada. :)
To może być 12 tygodni, które odmienią Twoje życie seksualne i miłosne na zawsze. Dostaniesz tutaj narzędzia, które pomogą Ci zbudować satysfakcjonującą relację lub w istniejącej zmienić to, co będziesz chciała...
 

najnowsze artykuły

Łechtaczka tylko chce być kochana!
seksualność kobiet » film
Łechtaczka tylko chce być kochana!
Zobacz ten krótki genialny filmik o łechtaczce, a zmienisz zdanie o jakości orgazmów ”pochwowych” i ”łechtaczkowych”. :)
 
Błogostatek - jednodniowy festiwal bliskości z podmuchem tantry we Wrocławiu
seksualność kobiet » wiadomości
Błogostatek - jednodniowy festiwal bliskości z podmuchem tantry we Wrocławiu
BŁOGOSTATEK TO KONTAKT SERC, DUSZ I CIAŁ
 
Z jakimi problemami idziemy do seksuologa?
seksualność kobiet » problemy
Z jakimi problemami idziemy do seksuologa?
Jak wypadłem? Nie czuję swojego ciała... Nie znam swojej anatomii. Wstydzę się. Z czym przychodzimy do seksuologa lub seksuolożki? Posłuchajcie...
 
Seksualny krąg na Noc Kupały
seksualność kobiet » wiadomości
Seksualny krąg na Noc Kupały
W noc Kupały spotykano się, aby szukać kwiatu paproci, czyli łączyć się w pary i wychodzić poza krąg ogniska, aby się kochać.
 
Jak się zmienia ciało po porodzie?
seksualność kobiet » moje ciało
Jak się zmienia ciało po porodzie?
komentarze (2)
Słyszałaś Agnieszkę Chylińską u Wojewódzkiego? Rozklapiocha? To chyba jedyny kobiecy głos „z telewizora”, jaki słyszałam na ten temat. I jestem za niego Agnieszce Chylińskiej bardzo wdzięczna. Chociaż wiem, że inne kobiety nie cierpią tego słowa i tego, że powiedziała o swojej waginie w taki bezceremonialny niedelikatny sposób. I że ktoś w ogóle to na głos powiedział – że rozklapiocha. Bo przecież nie zawsze tak jest! Bo przecież ta joni się obkurcza. Wraca do rozmiarów sprzed ciąży.
 zobacz też

”Pizduś”, ”cipeusz” itp. Kogo chcesz obrazić?

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter