dział: wiadomości

Tao miłości - nasz matronat

dodano: 2011.06.14
Witaj!
Zapraszam kobiety w fascynującą podróż po swoje zdrowie, witalność i seksualność. Poprowadzimy z Utą pod Warszawą warsztat od piątku wieczorem do niedzieli. Już wkrótce 1-3 lipca. Zapisy już!


Będziemy uczyć się, uwalniać, śmiać się, i może płakać czy wyrażać nagromadzoną złość, aby cieszyć się później w życiu większą swobodą, dobrostanem na co dzień, lepszą relacją z ciałem i spontanicznością, oraz bardziej soczystą seksualnością!

Sobotni wieczór tzw "goddess party" - rytualna noc w oparach szałwi, transowej muzyki i ... Oczyszczanie, uwalnianie, okadzanie, kontaktowanie się ze swoim zapomnianym pięknem w łagodnych i bezpiecznych warunkach

ZAPRASZAM, Zaproś też proszę kobiety, które to może zainspirować do wewnętrznej podróży.
Kochani Mężczyźni! >> Nam wszystkim później jest lepiej ;-)

Czego jeszcze możesz spodziewać się podczas tej wspólnej fascynującej podróży?

* kultywowania naszej życiowej witalności dzięki taoistycznej sztuce Chi Kung (Qi Gong)
* medytacji taoistycznych – praktyka Wewnętrznego Uśmiechu i 6 Uzdrawiających Dźwięków
* otwierania Orbity Mikrokosmicznej naszego ciała (zwanej Małym Niebiańskim Obiegiem)
* poprawienia zdrowia seksualnego i zdrowia miednicy
* poprawienia zdrowia piersi
* poznania świata naszej cipki (Yoniverse), w tantrze zwanej joni czyli Boskim Przejściem lub Świątynią.
* poznania mapy refleksologii swojej seksualności
* inicjacji do praktyk z magicznym i potężnym jadeitowym jajeczkiem!


Uta Demontis– edukatorka, trenerka i nauczycielka duchowej seksualności. Jest ona także certyfikowaną trenerką Tao, ucząca seksualnych praktyk Tao.
Więcej o niej na www.manawa.co.ukOPINIE UCZESTNICZEK:

 „Tao Miłości” bylo niepowtarzalnym spotkaniem ze sobą. To uczucie powrotu do siebie poprzez integrację swoich najwrażliwszych, wypartych części kobiecości. W pełnej miłości i akceptacji atmosferze, ujrzeć mogłam w każdej z kobiet tworzącej siostrzany krąg cząstkę siebie. W siostrzanym kręgu odczuwało się przepływającą energię życia, uosabiającą wszystkie aspekty kobiety bogini - kochanki, matki, wojowniczki - energię wiążącą początek i koniec. Panujące poczucie wzajemnej akceptacji oraz bliskości stwarzały możliwość manifestacji pojawiających się uczuć. Wykonywałyśmy oczyszczające i energetyzujące medytacje taoistyczne. Praktyki te umożliwiły poruszenie w całym ciele zastałej energii. W czasie tego spotkania otrzymałam bezcenny dar, którym było odzyskania wolności i niewinności, a tym samym swojej mocy, osiągnięty dzięki rytualnemu oczyszczeniu z uczucia wstydu i winy. Istotny element spotkania stanowiło poznawanie i uhonorowanie swojego ciała oraz sexualności, które przygotowywało do potężnego uzdrawiającego rytuału z jadeitowym jajeczkiem. Jajeczko to doskonale aktywowało, a zarazem uzdrawiało obszary, które wymagały tego uzdrowienia. Weekendowe spotkanie otoczone wspierającą energią prowadzącej, umożliwiało uwalnianie osobistych zranień, prowadząc do odzyskania kobiecej mocy. Kolejny raz miałam okazję przekonać się, jak dużą moc daje praca poprzez energię sexualną. Dziękuję Uta za przekazanie wspaniałych narzędzi do utrzymania zdrowia i higieny energetycznej, Esterze za organizację weekendowego spotkania, wszystkim kobietom za współtworzenie pięknego siostrzanego kręgu, a także Duchowi, który wskazał mi kierunek w którym należy podążać aby odzyskać pełnię miłości i wolności.
Agnieszka
~~~

Zaskakujące odkrycie: Raj nigdy nie został utracony, jest we mnie, a jedyne Bóstwo w tym raju - to ja sama i nie ma innych bogów przede Mną. Odkrycie tego nie ma w sobie nic z pychy czy bluźnierstwa, jest pełne szacunku, miłości i świętości. I pełne wstydu. Wstyd mi, że kiedyś się tego raju wyrzekłam. Dziękuję Wam za bezpieczne prowadzenie, zrozumienie i pełną akceptację, profesjonalizm i nienatrętne zachęcanie do przekraczania, doświadczania, brania, dzielenia się i dawania oraz niekończącego się odkrywania. Dziękuję za praktyczne narzędzia, które pozwalaja na dalszą praktykę i kontynuowanie tej niesamowitej przygody również po warsztatach
Ściskam Was, Anna.
~~~

Warsztat bardzo pozytywny, uczy tego co najwazniejsze - żeby to czego szukamy, odnajdywać w sobie. Kochać siebie i uzdrawiać te miejsca, które płączą. Jajeczko jest niezwykłe, pomaga nas wysłać w stan ekstazy i daje informacje, iż taki stan może być na co dzień. I że możemy życ w ekstazie. To nie jest tylko krótka chwila, której możemy doświadczac w momentach z partnerem. Stan ekstazy jest naszym stanem. Może być moim stałym stanem :) , ode mnie zależy, na ile sobie na niego pozwolę :).
Ahoj podróży, pozdrawiam, Basia

~~~

Głęboko poruszające doświadczenie piękna i świętości Yoni, praprzypomnienie Świątyni, powrót do domu...
pozdrawiam Irena


Uta czerwiec_lipiec_2011.jpg

Warsztat tłumaczony z angielskiego na polski

      

 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Nasz matronat: Uta Demontis - uzdrawiająca moc seksu
Uta Demontis to Austriaczka mieszkająca w Londynie pracująca z energią seksualną w tradycji taoistycznej.Łączy seksualne praktyki taoistyczne (mistrza Mantaka Chia), shiatsu, NLP ze współczesną nauką o seksualności - absolwentka Zaawansowanych Studiów nad Ludzką Seksualnością w San Francisco, USA. Jej strona domowa: www.manawa.co.uk
 
Rozkoszne ćwiczenia z jajeczkiem. Tao miłości
Rozkosz mieszka w naszych ciałach. Coraz śmielej wychodzimy jej na spotkanie. Wiemy już, że mamy prawo do przyjemności. Poznajemy nasze ciała i odkrywamy w nich orgazmiczny i ekstatyczny potencjał. Jeśli tego chcemy, dzielimy się nim z naszymi partnerami lub partnerkami. Jednak wiemy już, że zdolność do błogości, rozkoszy i ekstazy ma swoje źródło w nas samych i tylko my możemy ją uwolnić. To nie superkochanek doprowadza nas do orgazmu wyrafinowaną miłosną grą, to my same, świadome energii seksualnej, jaka w nas płynie. otwieramy się na przyjemność.
 

najnowsze artykuły

Czy ma być do lizania, czy gryzienia? Gastroseksualna
seksualność kobiet » tożsamości
Czy ma być do lizania, czy gryzienia? Gastroseksualna
Czy gotowanie dla kobiety to obowiązek i codzienność, a dla faceta to rytuał uwodzenia?Nie zgadzam się! Kocham gotować i jestem gastroseksualna.
 
Sylwestrowe fajerwerki, czyli orgazmy, ejakulacja i nie tylko
seksualność kobiet » seks
Sylwestrowe fajerwerki, czyli orgazmy, ejakulacja i nie tylko
Nie wyglądam, jak idealna, seksowna kobieta według mediów i magazynów mody, a w Sylwestra tego roku przeżyłam seks, o jakim nawet nie śniłam.
 
Zabawa w ujawnianie sekretów - rozstrzygnięcie
seksualność kobiet » wiadomości
Zabawa w ujawnianie sekretów - rozstrzygnięcie
komentarze (1)
”Znów jestem spóźniona”. Znacie to zdanie? Z czym Wam się kojarzy? Z seksem w tle to jest tylko jedna okoliczność. Dziś jednak nie o nią chodzi, ale o dzień spóźnione rozstrzygnięcie naszej zabawy. Ale lepiej późno niż wcale. Dziękuję za Waszą cierpliwość!
 
Lubię seks ze sobą!
seksualność kobiet » masturbacja
Lubię seks ze sobą!
Czy do dobrego seksu potrzebuję kogoś? Czy ktoś najpierw musi dotknąć mnie, bym ja wiedziała, jak dotykać siebie? Czy odwrotnie - to ja badam i sprawdzam, i potem kieruję czyjąś dłoń, lub pozwalam sprawdzać jemu?
 
Podnieca mnie on cały
seksualność kobiet » opowiadania
Podnieca mnie on cały
Serce bije mi w rytm kroków, gdy prowadzę go na górę do mojego mieszkania, aby tam móc z nim pobyć.
 

zobacz też

”Romantyczna kochanka” kontra rzeczywistość

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter