dział: wiadomości

Tao miłości - nasz matronat

dodano: 2011.06.14
Witaj!
Zapraszam kobiety w fascynującą podróż po swoje zdrowie, witalność i seksualność. Poprowadzimy z Utą pod Warszawą warsztat od piątku wieczorem do niedzieli. Już wkrótce 1-3 lipca. Zapisy już!


Będziemy uczyć się, uwalniać, śmiać się, i może płakać czy wyrażać nagromadzoną złość, aby cieszyć się później w życiu większą swobodą, dobrostanem na co dzień, lepszą relacją z ciałem i spontanicznością, oraz bardziej soczystą seksualnością!

Sobotni wieczór tzw "goddess party" - rytualna noc w oparach szałwi, transowej muzyki i ... Oczyszczanie, uwalnianie, okadzanie, kontaktowanie się ze swoim zapomnianym pięknem w łagodnych i bezpiecznych warunkach

ZAPRASZAM, Zaproś też proszę kobiety, które to może zainspirować do wewnętrznej podróży.
Kochani Mężczyźni! >> Nam wszystkim później jest lepiej ;-)

Czego jeszcze możesz spodziewać się podczas tej wspólnej fascynującej podróży?

* kultywowania naszej życiowej witalności dzięki taoistycznej sztuce Chi Kung (Qi Gong)
* medytacji taoistycznych – praktyka Wewnętrznego Uśmiechu i 6 Uzdrawiających Dźwięków
* otwierania Orbity Mikrokosmicznej naszego ciała (zwanej Małym Niebiańskim Obiegiem)
* poprawienia zdrowia seksualnego i zdrowia miednicy
* poprawienia zdrowia piersi
* poznania świata naszej cipki (Yoniverse), w tantrze zwanej joni czyli Boskim Przejściem lub Świątynią.
* poznania mapy refleksologii swojej seksualności
* inicjacji do praktyk z magicznym i potężnym jadeitowym jajeczkiem!


Uta Demontis– edukatorka, trenerka i nauczycielka duchowej seksualności. Jest ona także certyfikowaną trenerką Tao, ucząca seksualnych praktyk Tao.
Więcej o niej na www.manawa.co.ukOPINIE UCZESTNICZEK:

 „Tao Miłości” bylo niepowtarzalnym spotkaniem ze sobą. To uczucie powrotu do siebie poprzez integrację swoich najwrażliwszych, wypartych części kobiecości. W pełnej miłości i akceptacji atmosferze, ujrzeć mogłam w każdej z kobiet tworzącej siostrzany krąg cząstkę siebie. W siostrzanym kręgu odczuwało się przepływającą energię życia, uosabiającą wszystkie aspekty kobiety bogini - kochanki, matki, wojowniczki - energię wiążącą początek i koniec. Panujące poczucie wzajemnej akceptacji oraz bliskości stwarzały możliwość manifestacji pojawiających się uczuć. Wykonywałyśmy oczyszczające i energetyzujące medytacje taoistyczne. Praktyki te umożliwiły poruszenie w całym ciele zastałej energii. W czasie tego spotkania otrzymałam bezcenny dar, którym było odzyskania wolności i niewinności, a tym samym swojej mocy, osiągnięty dzięki rytualnemu oczyszczeniu z uczucia wstydu i winy. Istotny element spotkania stanowiło poznawanie i uhonorowanie swojego ciała oraz sexualności, które przygotowywało do potężnego uzdrawiającego rytuału z jadeitowym jajeczkiem. Jajeczko to doskonale aktywowało, a zarazem uzdrawiało obszary, które wymagały tego uzdrowienia. Weekendowe spotkanie otoczone wspierającą energią prowadzącej, umożliwiało uwalnianie osobistych zranień, prowadząc do odzyskania kobiecej mocy. Kolejny raz miałam okazję przekonać się, jak dużą moc daje praca poprzez energię sexualną. Dziękuję Uta za przekazanie wspaniałych narzędzi do utrzymania zdrowia i higieny energetycznej, Esterze za organizację weekendowego spotkania, wszystkim kobietom za współtworzenie pięknego siostrzanego kręgu, a także Duchowi, który wskazał mi kierunek w którym należy podążać aby odzyskać pełnię miłości i wolności.
Agnieszka
~~~

Zaskakujące odkrycie: Raj nigdy nie został utracony, jest we mnie, a jedyne Bóstwo w tym raju - to ja sama i nie ma innych bogów przede Mną. Odkrycie tego nie ma w sobie nic z pychy czy bluźnierstwa, jest pełne szacunku, miłości i świętości. I pełne wstydu. Wstyd mi, że kiedyś się tego raju wyrzekłam. Dziękuję Wam za bezpieczne prowadzenie, zrozumienie i pełną akceptację, profesjonalizm i nienatrętne zachęcanie do przekraczania, doświadczania, brania, dzielenia się i dawania oraz niekończącego się odkrywania. Dziękuję za praktyczne narzędzia, które pozwalaja na dalszą praktykę i kontynuowanie tej niesamowitej przygody również po warsztatach
Ściskam Was, Anna.
~~~

Warsztat bardzo pozytywny, uczy tego co najwazniejsze - żeby to czego szukamy, odnajdywać w sobie. Kochać siebie i uzdrawiać te miejsca, które płączą. Jajeczko jest niezwykłe, pomaga nas wysłać w stan ekstazy i daje informacje, iż taki stan może być na co dzień. I że możemy życ w ekstazie. To nie jest tylko krótka chwila, której możemy doświadczac w momentach z partnerem. Stan ekstazy jest naszym stanem. Może być moim stałym stanem :) , ode mnie zależy, na ile sobie na niego pozwolę :).
Ahoj podróży, pozdrawiam, Basia

~~~

Głęboko poruszające doświadczenie piękna i świętości Yoni, praprzypomnienie Świątyni, powrót do domu...
pozdrawiam Irena


Uta czerwiec_lipiec_2011.jpg

Warsztat tłumaczony z angielskiego na polski

      

 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Nasz matronat: Uta Demontis - uzdrawiająca moc seksu
Uta Demontis to Austriaczka mieszkająca w Londynie pracująca z energią seksualną w tradycji taoistycznej.

Łączy seksualne praktyki taoistyczne (mistrza Mantaka Chia), shiatsu, NLP ze współczesną nauką o seksualności - absolwentka Zaawansowanych Studiów nad Ludzką Seksualnością w San Francisco, USA. Jej strona domowa: www.manawa.co.uk
 
Rozkoszne ćwiczenia z jajeczkiem. Tao miłości
Rozkosz mieszka w naszych ciałach. Coraz śmielej wychodzimy jej na spotkanie. Wiemy już, że mamy prawo do przyjemności. Poznajemy nasze ciała i odkrywamy w nich orgazmiczny i ekstatyczny potencjał. Jeśli tego chcemy, dzielimy się nim z naszymi partnerami lub partnerkami. Jednak wiemy już, że zdolność do błogości, rozkoszy i ekstazy ma swoje źródło w nas samych i tylko my możemy ją uwolnić. To nie superkochanek doprowadza nas do orgazmu wyrafinowaną miłosną grą, to my same, świadome energii seksualnej, jaka w nas płynie. otwieramy się na przyjemność.
 

najnowsze artykuły

O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
seksualność kobiet » seks
O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
Jak skomunikować się z partnerem czy partnerką w seksie i w związku? Jak udzielać sobie informacji zwrotnej? Jak mówić o swoich uczuciach i fantazjach? O tym właśnie rozmawiamy w Misji na Marsa w Radiu RAM. Przepytają mnie Marcin Furmański i Krzysztof Janoś. Dziękuję za wspólną podróż!
 
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
seksualność kobiet » miesiączka
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
seksualność kobiet » seks
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
seksualność kobiet » wiadomości
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
Zapraszamy do magicznej podróży, podczas której Freya poprowadzi Cię w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa - Devą Kakao, odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
seksualność kobiet » kultura
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
komentarze (3)
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
zobacz też

”Pizduś”, ”cipeusz” itp. Kogo chcesz obrazić?

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter