dział: wiadomości

Mistrzowski Kochanek (warsztat dla mężczyzn) 8-11 Maja 2014

dodano: 2014.05.06
Drogi Mężczyzno,

Czy czasami czujesz, że mogłeś uzyskać lepszą edukację dotyczącą seksu i relacji? Po raz pierwszy w Polsce będziemy oferować serię grup dla mężczyzn „Tantra Man” , prowadzoną przez Mężczyzn z Zespołu Tantra-Essence. Zapytaj siebie: Gdzie otrzymałem swoje przykłady męskich wzorów do naśladowania? Czy były one dla mnie zdrowe i wspierające?


Jesteśmy wrzucani w życie bez jasnych informacji o tym, jak się kochać i jak utrzymywać w pełni spełniający związek. Mimo to, obszar seksualności i budowania relacji jest niezbędny do udanego, związku partnerskiego lub szczęśliwego małżeństwa. Ten weekendowy warsztat uczy:
Seksualnego i emocjonalnego funkcjonowania kobiety;
Seksualnego i emocjonalnego funkcjonowania mężczyzny;
Łączenia miłości i seksu;
Eksplorowania pierwszej czakry (seksualności);
Różnic między męskim i żeńskim mózgiem;
Jak mężczyzna może być dłużej w kontakcie seksualnym;
Sztuki maksymalizowania kobiecej możliwości osiągania orgazmu;
Jak mężczyzna może szybciej zregenerować się po seksie;
Jak używać samo-zadowalania się jak narzędzia dla stania się Mistrzowskim Kochankiem;
Ważności dotyku i metod dotyku dla optymalnego kochania się;
Wnoszenia duchowego zrozumienia do seksu, miłości i związków;
Podstaw włączania tantry w relacje seksualne.


Drogi Mężczyzno,

Czy czasami czujesz, że mogłeś uzyskać lepszą edukację dotyczącą seksu i relacji? Czy chciałbyś spędzić czas na szczerej rozmowie o swoich doświadczeniach - Twoich sukcesach... i sprawach, które Cię martwią? Czy chcesz poznać (i być może przećwiczyć) wskazówki, triki i narzędzia, które mogą gruntownie poprawić to co robisz i jak się czujesz w kontaktach z kobietami i zwiększając Twoje umiejętności? Przyjdź i wypróbuj grupę Mistrzowski Kochanek dla Mężczyzny, na której poznasz praktyki i zasady pozwalające kultywować energię seksualną, pewność siebie i wrażliwe dzielenie się opiniami o tym, co to znaczy być mężczyzną, zwłaszcza w obszarze miłości i seksu.

Oferujemy doświadczenie w formacie nieco innym, od tego przyjmowanego zwykle przez inne „grupy dla mężczyzn". Na warsztatach będzie czas i przestrzeń na rozmawianie - generalne i/lub ustrukturyzowane dzielenie się - ale też czas ćwiczenia i doświadczania, zwłaszcza w oparciu o te tantryczne zasady, które wzmacniają mężczyzn.
Zajęcia będą zawierały: medytacje, pracę z ciałem, gry/procesy budujące wrażliwość i świadomość ciała, praktyki cyrkulowania energii i projekty/wyzwania, wykorzystujące męskie umiejętności pomagania sobie nawzajem w osiąganiu wewnętrznego zintegrowania.
Z radością czekamy na spotkanie Cię w Kikowie
Suta i Nisarga
http://www.transformative-bodywork.com/en/events/mistrzowskikochanek

Po raz pierwszy w Polsce będziemy oferować serię grup dla mężczyzn „Tantra Man" , prowadzoną przez Mężczyzn z Zespołu Tantra-Essence. Każda seria obejmuje 4 moduły i oferuje zrównoważenie boskiego pierwiastka żeńskiego i męskiego w każdym z nas. Obie serie będą odbywać się w Centrum Medytacyjnym w Kikowie w latach 2014-2015 i zostaną poprowadzone przez różnych członków Szkoły Tantry „Tantra Essence”. Moduł 1 dla mężczyzn „Mistrzowski Kochanek” odbędzie się 9-11 maja 2014. Osoby uczestniczące w całości szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie 2 letniego szkolenia Tantrycznego ze szkoły Tantry „Tantra Essence”. 

Czym jest praca z mężczyznami ?
"Tantra Man" jest zespołem czterech mężczyzn, którzy uczą i facylitują grupy tantryczne na całym świecie. Już od wielu lat podążania ścieżką tantry, dzielimy się naszą wiedzą w dziedzinie seksualności, miłości, budowania związków i tantry.
Przychodząc na warsztaty dla mężczyzn dokonujesz wyboru odzyskania swojej indywidualnej męskości i stanięcia w świetle świadomości, jako mężczyzna pomiędzy mężczyznami. Dla nowych uczestników warsztatów dla mężczyzn, idea sali pełnej ludzi może wydawać się onieśmielająca, zniechęcająca, przytłaczająca, napełniająca strachem lub bez sensu. Niezależnie od tego, czy dotyczą Cię te wątpliwości, zapytaj siebie:
Gdzie otrzymałem swoje przykłady męskich wzorów do naśladowania?
Czy były one dla mnie zdrowe i wspierające?
Czy czułem, że moje potrzeby wsparcia i opieki od ojca, brata, męskich przyjaciół, były pomijane i wymagają zaspokojenia?
Warsztaty dla Mężczyzn są wyborem otwarcia się na innych i wzajemnego wspierania towarzyszy-poszukiwaczy, takich jak Ty, którzy są na szczerej ścieżce odkrywania, leczenia i integrowania swoich męskich energii. Warsztaty dla Mężczyzn mogą dosięgnąć w Tobie tego, czego nie dotknie żaden inny grupowy proces. Stanowią ścieżkę prowadzącą do „Dojrzałej  Męskości". 

Dla kogo odpowiednia jest ta grupa?
Poszukujemy Kilku Hardkorowych Mężczyzn. Czy czujesz, że masz nieodkryty/niewykorzystany potencjał seksualny i jesteś gotowy wprowadzić swoje życie na nowy poziom? 
A może jesteś zmęczony prowadzeniem przeciętnego życia zmysłowego i WIESZ, że mógłbyś czerpać z niego o wieeele więcej przyjemności?
Czy kiedykolwiek pragnąłeś mieć Krąg Mężczyzn, których spotykałbyś regularnie i doświadczonego trenera/mentora, całkowicie oddanego Twojej świetności/spełnianiu Twojego potencjału jako mężczyzny?
Krąg Mężczyzn którzy:
- sprawiają, że czujesz się wolny i możesz bezpiecznie zrzucić swoją „towarzyską maskę" i zejść na ziemię (koniec z przechwalaniem się, żartami, poniżaniem)
- nie kupują Twoich wymówek, które wmawiasz sobie, aby usprawiedliwić „bycie małym” w swoim życiu
- empatycznie zwrócą Ci uwagę, kiedy będziesz ściemniał sobie lub innym
- zaoferują moralne i emocjonalne wsparcie podczas stawiania czoła wyzwaniom w sferze seksualności, z którymi, jako mężczyźni, wszyscy się spotykamy (jednak bez użalania się nad sobą)
- będą bardziej szczerzy, bezpośredni i autentyczni z tym, jak Cię doświadczają
- będą wymagali od Ciebie, żebyś dał z siebie wszystko, i oczekiwali że Ty też będziesz wymagał tego samego od nich 
- wzmocnią Twoje związki ze WSZYSTKIMI innymi mężczyznami (co, przy okazji, jest NIEZBĘDNE dla Twojego sukcesu z kobietami)
- zaoferują odkrywcze opinie dotyczące Twojej sytuacji życiowej oraz Twoich relacji z kobietami i z sobą samym
- nie będą osądzać, zawstydzać lub wyśmiewać, kiedy przedstawisz im wyzwania, z którymi się zmagasz
Jeśli brzmi to jak coś, czym byłbyś zainteresowany, powinniśmy pogadać.
Nie, to nie jest kult. 
To nie jest grupa wsparcia.

Ta grupa to mężczyźni, wspierający mężczyzn się w byciu najbardziej seksualnie sprawnymi, pełnymi mocy, wrażliwymi, autentycznymi mężczyznami o otwartych sercach, jakimi mogą się stać, oraz w dawaniu swoich najcenniejszych darów kobietom... i światu.

Co uzyskam, biorąc udział w warsztatach?
Dzięki serii „Dojrzałej Męskości" uczymy się, że jesteśmy dość elastyczni, by w pełni ucieleśnić naszą seksualność. Zyskujemy większe spełnienie, mistrzostwo i głębsze zrozumienie innych oraz siebie jako mężczyzn.
Warsztaty „Dojrzała Męskość” zapewniają świętą przestrzeń dla mężczyzn, w której mężczyźni doświadczą niezwykłego rodzaju opieki i odnowią swoją energię. Będziemy odkrywać nasze autentyczne „ja" i dzielić się w intymnym i wzbogacającym środowisku innych mężczyzn. 

Oto szansa na otwarcie się i wspólne doświadczenie przebudzenia się. Jako przyjaciele, jako bracia na tej samej ścieżce.
Czasami możemy czuć, że utknęliśmy w nieuświadomionych wzorcach związanych z męskimi archetypami i sposobami w jaki energetycznie i ekspresyjne oddziałują na nasze życie męskie bieguny (Czakry 1, 3 i 5) . Seria „Dojrzała Męskość" jest doskonałym sposobem uzyskania mocy, która umożliwi zrozumienie i uzdrowienie korzeni tych nieuświadomionych wzorców; odkrywania, akceptowania i brania w swoje ręce wszystkich aspektów Twojej autentycznej męskości, we wspierającej obecności innych mężczyzn, uczestniczących w tym samym procesie. Zanurzanie się głęboko w odkrywanie swojej seksualności oznacza zbieranie korzyści, które niesie każda życiowa lekcja: osiągania naszego pełnego seksualnego potencjału, poczucia uziemienia, emanowania witalnością, odkrywania prawdziwej osobistej siły, godzenia się ze sprzecznościami, wolnością pełnej ekspresji i kreatywności, uczciwością i dojrzałością.


O Mnie (Suta)
"Prawdziwy duch mojej pracy to dawanie ludziom, którzy czują że „tam musi być coś jeszcze" uzdrawiających doświadczeń spokoju, ponadczasowości i ekstazy, które pochodzą z ponownego łączenia się energii seksu, miłości i Ducha."
Suta ma ponad 20 lat doświadczenia w sztukach uzdrawiania. Nauczał tantry w 10 krajach, zarówno ze swoją firmą ChooseBlissNow jak i z uznaną na świecie  oświeconą nauczycielką Tantry Mahasatvaą Saritą, z którą jest też współtwórczynią treningu „Od Seksu do Nadświadomości" i jest Starszym Nauczycielem w Tantra-Essence.
Jest znany ze swojego przyjaznego i rzeczowego podejścia, jak również z szerokiej wiedzy o Tantrze, świętej seksualności, energii i ciele. Dzięki jego współczuciu i wrażliwości, ludzie czują się zauważeni i rozpoznani, zarówno w swoich zmaganiach z trudnościami, jak i swoim wspaniałym potencjale. Suta pomaga ludziom prowadzić do życia lepsze samopoczucie i więcej spełniającej intymności.

O Mnie (Nisagra)
Zostałem zapoznany z Tantrą poprzez nauczania Osho (współczesnego Mistrza Tantry). W tej linii studiowałem i trenowałem z Mistrzynią Tantry Mahasatvaą Anandą Saritą. Trenując z Saritą ukończyłem trzyletnią, siedmiopoziomową serię „Tantra dla Par", oraz trzyczęściowy trening Vigyan Bhairav Tantra. 
Ostatnio dzieliłem się moją wiedzą, doświadczeniem i pasją dla Tantry poprzez różne warsztaty, pracując z parami i mężczyznami. Odkryłem, że praca z mężczyznami jest moją pasją i powołaniem, w której mogę dzielić się, być przewodnikiem i tworzyć pełną zaufania atmosferę bycia razem z innymi  mężczyznami i odkrywania co oznacza bycie mężczyzną w dzisiejszym świecie. Jestem terapeutą pracy z ciałem i facylitatorem Biodynamicznej Pracy z Oddechem oraz medytacji Osho. Stworzyłem Instytut Transformacyjnej Pracy z Ciałem, gdzie używam mojego podejścia umysł-ciało do indywidualnego uzdrawiania. 

DODATKOWE INFORMACJE:
Cena: 740 zł (plus 360 zł za pełną opcję jedzenia i zakwaterowania)
Prowadzący: Suta i Nisarga
Kontakt w sprawie rezerwacji: nisarga8@gmail.com
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zaliczka w kwocie 200 zł (zatytułowana „Mistrzowski kochanek")
Miejsce warsztatów: Kików
Rozpoczęcie: 8-mego maja, kolacją o godz. 19.00.
Zakończenie: 11-stego maja, obiadem o godz. 15.00.

Opinie mężczyzn, którzy uczestniczyli w warsztatach dla mężczyzn organizowanych przez zespół Dojrzałej Męskości:

„Warsztat Tantra Man z Nisargą to jest TO!!! Uwielbiam ryczeć jak lew otoczony innymi silnymi i interesującymi lwami. Nie istnieje wiele dobrej jakości warsztatów dla mężczyzn, więc spotkanie Nisargi jest perłą (szczęściem), któremu nie mogę odmówić. Dla mnie, bardzo ważna jest możliwość obserwowania i uczenia się od innych mężczyzn. Odkrywanie we mnie cech Kochanka, Wojownika, Czarodzieja i Króla jest pięknym doświadczeniem - powracanie do mojego źródła, łączenie mojej siły i wrażliwości. Bardzo polecam grupę „Lwie serce" z Nisargą i nie mogę doczekać się dalszej pracy w kręgu mężczyzn." Sebastian, 40

„Zapisałem się na grupę „Lwie serce" z Nisargą, mając nadzieję na doświadczenie bliskości z innymi mężczyznami, prawdziwej siły mężczyzn, jedności z grupą mężczyzn i inspiracji. Nie waham się powiedzieć , że była to najlepsza grupa z którą miałem przyjemność pracować. Ta grupa wywarła na mnie duże wrażenie. Byłem zainspirowany tym, że w grupie nieznanych ludzi możemy znaleźć tyle braterstwa i wsparcia, że możemy mówić tym samym językiem. Znalezienie wsparcia bez współzawodnictwa w  grupie mężczyzn jest, w dzisiejszych czasach, raczej niespotykanym zjawiskiem. Nauczyłem się, że wszystko jest we mnie i jedyne co pozostaje, to zrobienie z tego użytku. Czułem, że jestem cały, kompletny, jako jednostka i jako część grupy. Program warsztatu był bardzo zróżnicowany i czasami dość intensywny. Zawsze było coś, co robiło na mnie wrażenie. Nawet jeśli czułem się niezręcznie w jakiejkolwiek aktywności, stanowiło to dla mnie ważną lekcję. Naprawdę polecam „Lwie serce" z Nisargą - to jest jak powrót do źródła męskiej energii, znajdowanie siły w samym sobie. Jeśli chcesz poczuć się wolny, dziki i pewny siebie, ta grupa jest dla Ciebie". Rafał, 42

„Szukałem sposobów na rozwinięcie i odżywienie mojego związku oraz na ponowne odkrycie mojej męskości. Uwielbiałem pracę z archetypami, były jak wielka mapa, dzięki której mogłem skonfrontować swoje cienie i zobaczyć moje światło. Gorąco polecam tą grupę każdemu mężczyźnie, który szuka swojej dojrzałości, bez względu na wiek. Wymiana doświadczeń pomiędzy mężczyznami i używanie siły grupy dla mojego personalnego rozwoju było bardzo ważne dla mojego odkrycia. Nisarga jest człowiekiem, któremu w pełni ufam. Jest profesjonalny i przygotowany. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie. Dziękuję za sukcesy i inspirację, Namaste!" Jan, 65

„Chciałem znaleźć moją siłę i odwagę, więc zapisałem się do grupy „Lwie serce" Nisargi.  Dla mnie, najważniejszą częścią było pracowanie z archetypem Króla. Byłem szczęśliwy, odkrywając jak bardzo kocham mój archetyp Wojownika i do jak wielkiego stopnia żyję w cieniu mojego Czarodzieja. „Lwie serce" jest dla mężczyzny niezwykłą wewnętrzną podróżą. Praca z archetypami i odkrywanie cieni było dla mnie świetnym doświadczeniem. Praca z Nisargą jest przyjemnością. Uwielbiam jego przyjazne podejście do każdego i postrzegam go jako bardzo świadomego człowieka, szczerego w każdej sytuacji. Dziękuję!" Libor, 30

„Chciałem poczuć siebie z powrotem w moim ciele i poczuć się bardziej jedną całością, jak również poszerzyć moją świadomość męskiej i żeńskiej energii we mnie. Archetypy Kochanka, Wojownika, Czarodzieja i Króla, z którymi pracowaliśmy, były dla mnie bardzo ważne - niezwykle skuteczne, stymulujące obie półkule mojego mózgu. Grupa Nisargi „Lwie serce" pomogła mi zrozumieć jak wielowymiarowi i elastyczni jesteśmy. Polecałbym ją, ponieważ stanowi ona eksperymentalną drogą do samorozwoju oraz pokazuje równość między kobietami i mężczyznami, mimo tak znacznych różnic. Ta odmienność jest taka piękna. Czułem się bardzo bezpiecznie i jestem niezmiernie wdzięczny za ten warsztat. Zainspirował mnie on do wzięcia życia w swoje ręce; wzięcia udziału w czternastodniowym wyzwaniu medytacji Nataraj, pogłębiającego pamięć mojego ciała, co jest przecież najważniejsze. Nisarga, tak bardzo dziękuję Ci za Twoją pracę!" Adam, 32

„Kiedy zapisywałem się do grupy dla mężczyzn z Nisargą nie miałem żadnych oczekiwań, kierowała mną tylko ciekawość, otwartość na nowe doświadczenia, nowe sytuacje, spotkanie nowych ludzi i samoodświeżenie. Ta grupa dała mi dużo inspiracji, motywacji i fenomenalną, spontaniczną energię, za którą jestem głęboko wdzięczny. Dziękuję Ci, nie mogę doczekać się nowej grupy i  ponownego spotkania z mężczyznami." Wojciech, 43
 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
W piątek 21 października we Wrocławiu startuje cykl spotkań-warsztatów dla kobiet i mężczyzn. Będziemy wypracowywać NOWY SPOSÓB podejścia do seksualności w gronie Bogiń i Bogów.
 
Tantra z piór. Każde ciało chce więcej
Daj mi to albo odsprzedaj!
Kocham to i ci nie oddam!
Muszę to mieć!

O co tyle krzyku?

Oczywiście – o duuuużo przyjemności.
 
Tantryczne warsztaty Johna Hawken w Polsce - lato i jesień 2016
Tantryczne warsztaty Johna Hawkena w Polsce - lato i jesień 2016: Tantryczna ścieżka, Energia życia, Tantra teatr, Dark Eros, Tantryczny Taniec Energii i Świadomości, Szamański Krąg Uzdrawiającej Mocy
 
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu. Jak to wygląda? :)
Koleżanka mnie straszyła, że będę musiała uprawiać seks ze starym brodatym facetem! - śmieje się jedna z uczestniczek przytulanek-głaskanek, które od roku organizuję we Wrocławiu.
-Żartujesz?
-Nie - kręci głową ona. - Naprawdę tak mówiła. Ale co tam, postanowiłam zaryzykować.
-Jeszcze nie byłem na takich fajnych przytulankach – mówi inny uczestnik. - Właściwie to byłem tylko raz, ale nie czułem się tam za dobrze. Była jakaś presja. A tutaj jest luz. Świetnie je prowadzisz – chwali mnie.
-Dzięki! - cieszę się, że mu się podoba.

Artykuł powstał dla wszystkich, którzy chcieli wiedzieć, co my tam robimy. Oraz dla tych, którzy ciągle zapisują i nie przychodzą, bo się wahają. :) Oraz dla tych, co są po prostu świata ciekawi!
 
IV Międzynarodowy Festiwal Tantry i Seksualności
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TANTRY I SEKSUALNOŚCI W POLSCE
DLA SINGLI I PAR
1-9 LIPCA 2016
 

najnowsze artykuły

Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
Kiedy ostatni raz ktoś Cię długo i czule przytulał? Bez podtekstów. Bezinteresownie. Po prostu dlatego, że mógł się podzielić własnym ciepłem i życzliwością?
Kiedy ostatni raz długo i uważnie patrzyłaś_łeś komuś w oczy?
 
Voca w radio RAM
seksualność kobiet » kultura
Voca w radio RAM
Na zaproszenie 2 panów z Radia RAM wylądowałam na Marsie. :) A dokładnie w Misji na Marsa. Prowadzący domagali się warsztatów edukacji seksualnej na antenie, co też i zrobiliśmy. :)
 
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
seksualność kobiet » aborcja
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
Jeśli ktoś jest permanentnie na polu walki, jeśli czerpie z tego wielką satysfakcję, to jego język, będąc projekcją takiego sposobu postrzegania rzeczywistości, pełen będzie słów takich, jak „morderczynie”, czy „zabójczynie”, bo przecież wiadomo, że pole walki służy zabijaniu.
 
Niechaj rodzą się potwory? Tabu kazirodztwa
seksualność kobiet » artykuły
Niechaj rodzą się potwory? Tabu kazirodztwa
Gdy oglądałam pierwszy sezon serialu „Gra o tron”, moją uwagę przede wszystkim zwróciła dwójka bohaterów: Cersei i Jaime Lannisterowie. Cersei i Jaime są rodzeństwem, bliźniętami. W jednym z odcinków uprawiają dziki seks w opustoszałym zamku.
 
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
seksualność kobiet » artykuły
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
Moja przyjaciółka, nazwijmy ją Diana, wychowywała się bez ojca. Nie pamiętała go, ale w jej domu zawsze się z niego żartowało lub mówiło źle o nim.
 
zobacz też

”Sklepy cynamonowe” - Tłuja na śmietniku

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter