dział: wiadomości

Konkurs z Lelo - reaktywacja

redakcja
dodano: 2012.01.31
Ostatni konkurs cieszył się dużym powodzeniem, więc wracamy do tego pomysłu. Tym razem nagrodą będzie Mia - mały wibrator udający szminkę. :) Co trzeba zrobić, żeby go wygrać? Wystarczy napisać i nadesłać na adres v.ilnicka@seksualnosc-kobiet.pl tekst dotyczący seksualności, doświadczeń seksualnych, który będzie na tyle dobry, że opublikujemy go w naszym serwisie.

Może być to artykuł na jakiś temat (nawet naukowy) lub opowiadanie, recenzja, felieton itp. Tematyka oscylująca wokół seksualności, a więc: seks, relacje partnerskie, ciało, orgazm, poród, fantazje itd. Tutaj możecie zobaczyć, jakie tematy zostały poruszone ostatnio (list na dole artykułu). 

Autorami tekstów mogą być również mężczyźni – ale tylko wtedy, gdy ich teksty będą dotyczyć kobiecej seksualności, bo to ona jest tematem konkursu.

Wśród autorek i autorów tekstów, które ukażą się w serwisie, rozlosujemy Mię. Szczęśliwa osoba będzie miała jeszcze jedno zadanie – napisać „recenzję” tego gadżetu już po jego wypróbowaniu. :) Pamiętajcie o tym! :) 


Zachęcamy Was do wypowiadania się na portalu - zarówno w komentarzach, jak i artykułach. Seksualność to temat, o którym mówi się raczej mało. To Wasze refleksje i doświadczenia, o których piszecie szczerze, bez pruderii, sprawiają, że wiemy o nim coraz więcej. Wyniki badań naukowych czy statystyki niewiele mówią o konkretnym ludzkim doświadczeniu. Prawdę o seksualności mówicie Wy. Mówcie jeszcze. :) Na konkurs można nadesłać więcej niż jeden tekst. Na Wasze artykuły czekamy do 9 lutego 2012, mamy nadzieję, że Mia doleci do Was przed Walentynkami! :)  


  


MIA - wibrator w rozmiarze szminki, ładowany przez USB

 MIA to najbardziej pożądana towarzyszka podróży - stylowa, ale nie rzucająca się w oczy, gotowa do rozbudzenia właścicielki w każdej chwili. Niewielkie gabaryty oraz atrakcyjny wygląd i podobieństwo do szminki sprawiają, że ten modny i dyskretny wibrator można zabrać niemal wszędzie, i cieszyć się nim o każdej porze. Jak zawsze w wypadku produktów LELO, forma doskonale pasuje do funkcji - oferując precyzyjną kontrolę przez cztery zróżnicowane sposoby pobudzania, a dodatkowo można łatwo ją doładowywać przez port USB. Unikalna wśród innych produktów, MIA to doskonały prezent dla samotniczek i par, które dopiero wkraczają w świat wibracji albo tych, którzy uwielbiają odpowiadać na pobudzenie, bez względu na to kiedy się pojawi.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 8)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12011.12.30, 19:19

ziz
ile macie takich wibratorów :D ? Czy to działa wstecz :>? Na Waszej stronie jest już artykuł ode mnie ;-)
# 22011.12.30, 22:08

V
Wstecz nie działa, a Mia jest jedna. :) Jedna, mała, różowa i już się wyrywa do swojej nowej właścicielki. :)
# 32012.01.12, 17:04

marciatka
na jaki adres należy wysłać tekst?
# 42012.01.12, 17:08

V
v. ilnicka@seksualnosc-kobiet. pl - co jest napisane na samej górze wytłuszczonym drukiem. :)
# 52012.01.14, 17:23

marciatka
:D no cóż, nagroda tak przykuwa uwagę, że już nic więcej nie jest się w stanie dostrzec
# 62012.01.14, 18:14

V
@Marciatka - Jakoś Ci się nie dziwię. :) Mia stoi w swoim różowym pudełku i czeka, i kusi, żeby ją otworzyć. A ja czekam na Twój tekst. :)
# 72012.01.15, 22:18

marciatka
a czy jest jakaś forma potwierdzenia otrzymania przez Was wiadomości? ;)
# 82012.01.15, 23:18

V
Tak. A ja potwierdzam Tobie tutaj. Otrzymałam. Dziękuję. Przeczytam jutro. :)

Dobranoc! :D

podobne artykuły

Zabawa w ujawnianie sekretów. Zrób to z nami!
Ponoć seksualność ma być jedną wielką tajemnicą, żeby nie powiedzieć tabu, i ponoć brzydko jest o niej mówić. My zaś proponujemy zabawę w ujawnianie. Niekoniecznie czyichś sekretów, ale chociażby własnych przemyśleń w tym zakresie czy też doświadczeń, które dla innych mogą stać się podpowiedzią, punktem odniesienia, cenną nauką. W zamian za to mamy dla Ciebie Alibi.
 
Tantra z piór. Każde ciało chce więcej
Daj mi to albo odsprzedaj!
Kocham to i ci nie oddam!
Muszę to mieć!

O co tyle krzyku?

Oczywiście – o duuuużo przyjemności.
 
Seksualność Kobiet w radio: (Nie) akceptujesz siebie? OK. Możesz być taka/taki, jaka/jaki jesteś!
Seksualność zagościła audycji radiowej „Istota Społeczna”. I to jaka seksualność! Nasza. Kobieca.

O czym rozmawialiśmy? O akceptacji i nieakceptacji, o tym, jak można dać sobie na luz i nie ulegać modzie automatycznego cieszenia się seksem i seksualnością, o 50 twarzach Grey’a, o gadżetach erotycznych i o tym, że ciało nie musi być idealne, że palce u nóg mogą być krzywe, a i tak są piękne i dobre – bo są nasze, własne, jedyne i wyjątkowe. Posłuchaj! :D
 
Erotyczny konkurs zimowy
Zima. Długie wieczory. Szaro. Ale może zrobić się ciepło i erotycznie, kiedy skupisz swoje myśli na czymś innym. Jak wykorzystałabyś opaskę na oczy i świeczkę do masażu? Z czym Ci się kojarzą? Czy to chociaż odrobinę erotyczne skojarzenia? Lubisz patrzeć? A może wolisz mieć zasłonięte oczy?
 
Gry na waginy, czyli marksistowskie inspiracje od sexshop.com.pl
Wywiad z Alexandrem Potockim, właścicielem kultowego sklepu sexshop.com.pl oraz kulturalnej marki Annmarié Lov
 

najnowsze artykuły

Kobiety odzyskują głos i wpływ!
seksualność kobiet » wiadomości
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
komentarze (1)
Świat się zmienia, a kobiety stają się coraz bardziej odważne i solidarne.
 
Mit monogamicznej samicy
seksualność kobiet » artykuły
Mit monogamicznej samicy
Poliandria, praktyka kopulacji z licznymi samcami, jest [...] jedną z najbardziej rozpowszechnionych strategii rozrodczych samic. Aż dziw bierze, że dopiero w latach siedemdziesiątych XX wieku naukowcy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że normę u samic stanowi właśnie poliandria, a nie monogamia (dokonywanie rozrodu z jednym partnerem).
 
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
seksualność kobiet » artykuły
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
komentarze (1)
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
seksualność kobiet » artykuły
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
seksualność kobiet » artykuły
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
komentarze (6)
Ana-suromai to starożytny rytuał błogosławienia świata i udzielania mu swojej seksualnej mocy poprzez odsłonięcie kobiecych genitaliów. Tak kobiety błogosławiły świat m.in. w starożytnym Egipcie, o czym możemy przeczytać u Herodota i Diodora Sycylijskiego.
 
zobacz też

„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter