dział: wiadomości

Konkurs z Lelo - reaktywacja

redakcja
dodano: 2012.01.31
Ostatni konkurs cieszył się dużym powodzeniem, więc wracamy do tego pomysłu. Tym razem nagrodą będzie Mia - mały wibrator udający szminkę. :) Co trzeba zrobić, żeby go wygrać? Wystarczy napisać i nadesłać na adres v.ilnicka@seksualnosc-kobiet.pl tekst dotyczący seksualności, doświadczeń seksualnych, który będzie na tyle dobry, że opublikujemy go w naszym serwisie.

Może być to artykuł na jakiś temat (nawet naukowy) lub opowiadanie, recenzja, felieton itp. Tematyka oscylująca wokół seksualności, a więc: seks, relacje partnerskie, ciało, orgazm, poród, fantazje itd. Tutaj możecie zobaczyć, jakie tematy zostały poruszone ostatnio (list na dole artykułu). 

Autorami tekstów mogą być również mężczyźni – ale tylko wtedy, gdy ich teksty będą dotyczyć kobiecej seksualności, bo to ona jest tematem konkursu.

Wśród autorek i autorów tekstów, które ukażą się w serwisie, rozlosujemy Mię. Szczęśliwa osoba będzie miała jeszcze jedno zadanie – napisać „recenzję” tego gadżetu już po jego wypróbowaniu. :) Pamiętajcie o tym! :) 


Zachęcamy Was do wypowiadania się na portalu - zarówno w komentarzach, jak i artykułach. Seksualność to temat, o którym mówi się raczej mało. To Wasze refleksje i doświadczenia, o których piszecie szczerze, bez pruderii, sprawiają, że wiemy o nim coraz więcej. Wyniki badań naukowych czy statystyki niewiele mówią o konkretnym ludzkim doświadczeniu. Prawdę o seksualności mówicie Wy. Mówcie jeszcze. :) Na konkurs można nadesłać więcej niż jeden tekst. Na Wasze artykuły czekamy do 9 lutego 2012, mamy nadzieję, że Mia doleci do Was przed Walentynkami! :)  


  


MIA - wibrator w rozmiarze szminki, ładowany przez USB

 MIA to najbardziej pożądana towarzyszka podróży - stylowa, ale nie rzucająca się w oczy, gotowa do rozbudzenia właścicielki w każdej chwili. Niewielkie gabaryty oraz atrakcyjny wygląd i podobieństwo do szminki sprawiają, że ten modny i dyskretny wibrator można zabrać niemal wszędzie, i cieszyć się nim o każdej porze. Jak zawsze w wypadku produktów LELO, forma doskonale pasuje do funkcji - oferując precyzyjną kontrolę przez cztery zróżnicowane sposoby pobudzania, a dodatkowo można łatwo ją doładowywać przez port USB. Unikalna wśród innych produktów, MIA to doskonały prezent dla samotniczek i par, które dopiero wkraczają w świat wibracji albo tych, którzy uwielbiają odpowiadać na pobudzenie, bez względu na to kiedy się pojawi.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 8)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12011.12.30, 19:19

ziz
ile macie takich wibratorów :D ? Czy to działa wstecz :>? Na Waszej stronie jest już artykuł ode mnie ;-)
# 22011.12.30, 22:08

V
Wstecz nie działa, a Mia jest jedna. :) Jedna, mała, różowa i już się wyrywa do swojej nowej właścicielki. :)
# 32012.01.12, 17:04

marciatka
na jaki adres należy wysłać tekst?
# 42012.01.12, 17:08

V
v. ilnicka@seksualnosc-kobiet. pl - co jest napisane na samej górze wytłuszczonym drukiem. :)
# 52012.01.14, 17:23

marciatka
:D no cóż, nagroda tak przykuwa uwagę, że już nic więcej nie jest się w stanie dostrzec
# 62012.01.14, 18:14

V
@Marciatka - Jakoś Ci się nie dziwię. :) Mia stoi w swoim różowym pudełku i czeka, i kusi, żeby ją otworzyć. A ja czekam na Twój tekst. :)
# 72012.01.15, 22:18

marciatka
a czy jest jakaś forma potwierdzenia otrzymania przez Was wiadomości? ;)
# 82012.01.15, 23:18

V
Tak. A ja potwierdzam Tobie tutaj. Otrzymałam. Dziękuję. Przeczytam jutro. :)

Dobranoc! :D

podobne artykuły

Tantra z piór. Każde ciało chce więcej
Daj mi to albo odsprzedaj!
Kocham to i ci nie oddam!
Muszę to mieć!

O co tyle krzyku?

Oczywiście – o duuuużo przyjemności.
 
Seksualność Kobiet w radio: (Nie) akceptujesz siebie? OK. Możesz być taka/taki, jaka/jaki jesteś!
Seksualność zagościła audycji radiowej „Istota Społeczna”. I to jaka seksualność! Nasza. Kobieca.

O czym rozmawialiśmy? O akceptacji i nieakceptacji, o tym, jak można dać sobie na luz i nie ulegać modzie automatycznego cieszenia się seksem i seksualnością, o 50 twarzach Grey’a, o gadżetach erotycznych i o tym, że ciało nie musi być idealne, że palce u nóg mogą być krzywe, a i tak są piękne i dobre – bo są nasze, własne, jedyne i wyjątkowe. Posłuchaj! :D
 
Erotyczny konkurs zimowy
Zima. Długie wieczory. Szaro. Ale może zrobić się ciepło i erotycznie, kiedy skupisz swoje myśli na czymś innym. Jak wykorzystałabyś opaskę na oczy i świeczkę do masażu? Z czym Ci się kojarzą? Czy to chociaż odrobinę erotyczne skojarzenia? Lubisz patrzeć? A może wolisz mieć zasłonięte oczy?
 
Gry na waginy, czyli marksistowskie inspiracje od sexshop.com.pl
Wywiad z Alexandrem Potockim, właścicielem kultowego sklepu sexshop.com.pl oraz kulturalnej marki Annmarié Lov
 
Banana in the ass, czyli jak robią to prawdziwi faceci
Czy zdrowy, normalny facet, zorientowany na kobiety, mógłby kiedykolwiek pomyśleć o wkładaniu sobie czegoś do tyłka?
 

najnowsze artykuły

Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
Kiedy ostatni raz ktoś Cię długo i czule przytulał? Bez podtekstów. Bezinteresownie. Po prostu dlatego, że mógł się podzielić własnym ciepłem i życzliwością?
Kiedy ostatni raz długo i uważnie patrzyłaś_łeś komuś w oczy?
 
Voca w radio RAM
seksualność kobiet » kultura
Voca w radio RAM
Na zaproszenie 2 panów z Radia RAM wylądowałam na Marsie. :) A dokładnie w Misji na Marsa. Prowadzący domagali się warsztatów edukacji seksualnej na antenie, co też i zrobiliśmy. :)
 
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
seksualność kobiet » aborcja
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
Jeśli ktoś jest permanentnie na polu walki, jeśli czerpie z tego wielką satysfakcję, to jego język, będąc projekcją takiego sposobu postrzegania rzeczywistości, pełen będzie słów takich, jak „morderczynie”, czy „zabójczynie”, bo przecież wiadomo, że pole walki służy zabijaniu.
 
Niechaj rodzą się potwory? Tabu kazirodztwa
seksualność kobiet » artykuły
Niechaj rodzą się potwory? Tabu kazirodztwa
Gdy oglądałam pierwszy sezon serialu „Gra o tron”, moją uwagę przede wszystkim zwróciła dwójka bohaterów: Cersei i Jaime Lannisterowie. Cersei i Jaime są rodzeństwem, bliźniętami. W jednym z odcinków uprawiają dziki seks w opustoszałym zamku.
 
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
seksualność kobiet » artykuły
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
Moja przyjaciółka, nazwijmy ją Diana, wychowywała się bez ojca. Nie pamiętała go, ale w jej domu zawsze się z niego żartowało lub mówiło źle o nim.
 
zobacz też

„Przecież walczyliśmy o równouprawnienie” - seksualność Polki w czasach stalinizmu cz. 3

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter