dział: wiadomości

IV Międzynarodowy Festiwal Tantry i Seksualności

dodano: 2016.06.10
IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TANTRY I SEKSUALNOŚCI W POLSCE
DLA SINGLI I PAR
1-9 LIPCA 2016


festiwal-tantry.jpg

Zapraszamy na najbardziej ekscytujący festiwal roku!

Prowadzący z całego świata!

Czy chcesz nauczyć się przeżywania głębokiej miłości i seksualności?

Czy chcesz wzbogacić swoje życie seksualne?

Czy chcesz nauczyć się odczuwać prawdziwą bliskość z ukochaną osobą?

Jeśli tak, to zapraszamy na spotkanie z Tantrą – łączącą seksualność, rozwój osobisty i duchowość, oraz wspaniałymi nauczycielami tantry z całego świata!


Zapraszamy do spędzenia 9 dni w atmosferze radości, przyjaźni, zmysłowości, przyjemności, miłości i zabawy!


Cena za karnet 9–dniowy wynosi tylko 1000 zł!

Dla płacących do 5 czerwca oferta 900 zł!

Darmowy camping!

Zapraszamy na 9 dni niesamowitego Festiwalu podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach, wykładach, spotkaniach oraz ceremoniach, rytuałach, koncertach, pokazach i imprezach tanecznych.


Rozpoczęcie Festiwalu 1 lipca w piątek o godz. 18


Tantra jest ścieżką rozwijającą pełny potencjał człowieka. Koncentruje się na pracy z ciałem, seksualnością, umysłem i emocjami, ale także na rozwoju duchowym. Tantra to jedna z nielicznych dróg rozwoju i poszukiwań duchowych, która nie tylko zawiera seksualność, ale uznaje seks za niezbędny, aby wzbogacić i pogłębić duchowość. To system filozoficzny o tradycji trwającej kilka tysięcy lat, zwany też „jogą miłości”.


Tantra jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy nie tylko pragną wzbogacić swoje życie seksualne, ale także oczekują głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i zmysłową świadomość ciała.


PROWADZĄCY/ NAUCZYCIELE:

SANTOSHI, SHIVANI, SANDRA PIJL, JOHN HAWKEN, SHACHAR CASPI, RICH SION WINDELOVE, DAVID GOODMAN, IZA CISEK, AGATA LOEWE, IZA DZIUGIEŁ, TOMASZ RUCIŃSKI

festiwal-nauczyciele.jpgWYDARZENIA/ OFERTA FESTIWALU:


-warsztaty (rano i po południu, jednocześnie w 2 lub 3 niezależnych salach);

-podział na warsztaty dla: początkujących, zaawansowanych, wszystkich;

-spotkania z nauczycielami / wykłady;

-sesje indywidualne z nauczycielami;

-ceremonie i rytuały;

-imprezy taneczne;

-poranne aktywności (medytacje, joga, medytacje dynamiczne).


festiwal-tantry-1.jpg


„Przestrzeń Uzdrawiania”/ Healing Temple (body/mind, praca z ciałem, uzdrawianie)

„Przestrzeń Dzielenia się przeżyciami” / Sharing Space

Świątynia Tantry / Tantra Temple

masaże: tantryczny, klasyczny, ajurwedyjski i inne (płatne poza karnetem)

sklepiki

kawiarnia

księgarnia

filmy

sauna


9 dni - kilkadziesiąt warsztatów – najlepsi prowadzący ze świata (oraz wykłady, ceremonie, imprezy taneczne i zajęcia poranne)


Razem stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której będziemy mogli posmakować różnych form Tantry, odkryć swoją seksualność i duchowość, a dzięki temu - drogę do spełnionego życia. Podczas Festiwalu będzie można poznać nauczycieli z odmiennych dróg tantry, którzy zaoferują rozmaite techniki. Zaprosiliśmy nauczycieli reprezentujących całe spektrum dróg osobistego rozwoju, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dzięki nim starożytna mądrość przekazywana przez pokolenia, spotka się z nowoczesnym podejściem do rozwoju człowieka w XXI wieku.


PRZESTRZEŃ DZIELENIA SIĘ PRZEŻYCIAMI

– SHARING SPACE

To codzienne spotkanie wszystkich uczestników, czas kiedy mogą podzielić się między sobą swoimi wrażeniami, przeżyciami, emocjami i doświadczeniami. Tym, co dzieje się dla nich najważniejszego podczas warsztatów i festiwalu. Spotkanie jest kierowane przez Prowadzącego, a uczestnicy podzieleni są już od pierwszego dnia na kilkuosobowe „Rodziny Tantryczne”, które w tym samym składzie spotykają się przez cały festiwal.


PRZESTRZEŃ UZDRAWIANIA – HEALING TEMPLE

To miejsce gdzie można skorzystać z usług osób specjalizujących się w pracy z ciałem, różnego rodzaju masażach oraz uzdrawianiu. Indywidualne sesje to doskonały sposób, aby poszerzyć festiwalowe doświadczenia. Możesz poświęcić tę sesję wspomaganiu procesów leczniczych, kumulowaniu pozytywnej energii lub po prostu całkowicie się odprężyć.

Różnorodność proponowanych sesji indywidualnych pozwoli Ci pogłębić pojmowanie Tantry. Przestrzeń Uzdrawiania jest pomyślana tak, aby dać Ci komfortowe poczucie prywatności. Cena sesji indywidualnych nie jest ujęta w opłacie festiwalowej.festiwal-tantry-2.jpg


ŚWIĄTYNIA TANTRY – TANTRA TEMPLE

To przepiękne miejsce z tantrycznym ołtarzem, gdzie można poczuć całą głębię i duchowość tantry. Można tu przyjść samemu lub z partnerem. Medytować, śpiewać mantry lub po prostu być w ciszy.


HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

7.00-8.00 zajęcia poranne (joga, medytacje dynamiczne, medytacje, tantra joga)

8.00-9.30 śniadanie

9.30-10.00 przywitanie dnia, prezentacja nauczycieli i ich warsztatów

10.00-13.00 warsztat I (3 godz.) dla zaawansowanych / warsztat II (3 godz.) dla początkujących / warsztat III (3 godz.)

13.00-14.30 obiad

14.30-15.15 spotkanie Rodzin tantrycznych / sharing

15.30-18.30 warsztat I (3 godz.) dla zaawans / warsztat II (3 godz.) dla początkujących

18.30-20.30 kolacja

21.00-22.00 ceremonie i rytuały

22.00-24.00 koncerty/ imprezy taneczne/ filmy


IDEA / MISJA FESTIWALU:

Zabawa, radość, odpoczynek, taniec, piękno natury.

Poznanie różnych nauczycieli tantry i seksualności z całego świata.

Budowanie społeczności tantrycznej w Polsce - spotkanie ludzi, którym bliska jest tantra, którzy chcą rozwijać się poprzez miłość i związek, poprzez przebudzanie świadomości.

„Odczarowywanie” tantry i seksu, które nadal są kontrowersyjnym i wzbudzającym emocje tematem w naszym społeczeństwie.


festiwal-tantry-3.jpg


CENY I ZAKWATEROWANIE:

Cena za 9-dniowy karnet wynosi: 1000 zł + dodatkowo koszty pobytu i wyżywienia (pokoje 2, 3 , 4 os. z łazienką własną lub wspólną, strych, pawilony namiotowe, bezpłatny camping )

Cena wejściówki 1- dniowej wynosi: 150 zł + dodatkowo koszty pobytu i wyżywienia (pierwszeństwo noclegów w pokojach mają osoby przyjeżdżające na cały festiwal)

Cena promocyjna” za 9- dniowy karnet wynosi 900 zł płatne tylko do 5 czerwca!

Oferujemy bezpłatny camping z łaźnią!!!

Wyżywienie – cena 65 zł, wyłącznie wegetariańskie, 3 posiłki dziennie (przygotowane z lokalnych, sezonowych produktów);

Ceny noclegów: różne w zależności od standardu (32 zł- 85 zł od osoby)


KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W FESTIWALU?

Zapraszamy wszystkich - na przyjście samemu lub razem z partnerem; początkujących i doświadczonych praktyków tantry oraz osoby po prostu ciekawe nowego tematu i podejścia do życia. Musisz mieć przynajmniej 18 lat. Festiwal nie jest otwarty dla dzieci.


Sam bierzesz odpowiedzialność za swoje samopoczucie podczas festiwalu i decyzja należy do Ciebie, w których warsztatach chcesz uczestniczyć.

Jesteś również odpowiedzialny za swoje zachowanie wobec wszystkich uczestników podczas Festiwalu. Oczekujemy, abyś okazywał szacunek wobec innych oraz prawdomówność i otwartość podczas procesów warsztatowych. Podczas zapisu na Festiwal, będziesz również musiał zatwierdzić swoją zgodę dotyczącą Regulaminu na Festiwalu Tantry.

Jeśli przyjdziesz z partnerem, możesz zarezerwować dwuosobowy pokój lub miejsce na camping, aby mieć prywatność do ćwiczeń. Ale jeśli chcesz spać we wspólnej przestrzeni, te miejsca są przeznaczone tylko do relaksu i spania.

Podczas Festiwalu wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i swojego podejścia do miłości, związków, seksualności i duchowości. Niektóre z warsztatów mogą zawierać ćwiczenia dotyczące pracy z nagością i intymnym dotykiem, ale za każdym razem wspieramy Cię w respektowaniu

twoich osobistych granic, w mówieniu „Nie”. Zawsze możesz pozostać w ubraniu i nie brać udziału w ćwiczeniach, co do których nie masz przekonania!

CO NAM DAJE TANTRA?

Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.

Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.

Umożliwia głęboki przepływ miłości.

Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.

Poprzez najpiękniejszy i najbardziej intymny akt seksualny może prowadzić nas do Boga (jakkolwiek by Go nie nazywać) i głębokiej duchowości.

Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.

Niczego nie wyklucza, nie ocenia,zakłada, że doskonali jesteśmy tacy jacy właśnie jesteśmy i wszystko w nas jest dobre.

Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.

Poprzez pogłębioną obecność i uważność wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.


MIEJSCE FESTIWALU - OŚRODEK „TU I TERAZ”


festiwal-tantry-kaw.jpg


Ośrodek Rozwoju Osobistego i duchowego „Tu i Teraz” położony jest w pięknym i spokojnym otoczeniu (prywatny obszar obejmuje 45 ha). Lasy, łąki i okoliczne jeziora stwarzają wspaniałą atmosferę dla tych, którzy chcą pogłębić swój kontakt z Tantrą, Miłością i Naturą.


Zajęcia odbywają się w czterech niezależnych miejscach (salach i namiotach warsztatowych) położonych w lesie na pięknej 10 ha polanie na terenie Ośrodka. Dodatkowo, rano, uczestnicy mogą brać udział w otwartych dla wszystkich – medytacjach i zajęciach ruchowych. Wieczorami zapraszamy na – imprezy taneczne, ceremonie i koncerty.


ZAPISY I KONTAKT:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”

Nowe Kawkowo 52 a, gm. Jonkowo woj. warmińsko-mazurskie

kawkowo@tuiteraz.eu, www.tuiteraz.eu

biuro Ośrodka: 0662759576,

Jacek Towalski: 0602219382

Maja Towalska: 0606994366

 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Tantra. Gitama. Nowa książka
To wiadomość, która wywołała we mnie euforyczną radość – Gitama wydaje nową książkę. W końcu! Gdy tylko dojechałam do ostatnich stron „Tantry. Przekazu szeptem”, a było to w roku 2013, zaczęłam wyglądać kontynuacji. W międzyczasie przeczytałam „Tantrę szeptem” kilka razy, podczytywałam fragmenty, zachwycałam się a miejscami nawet zadziwiałam.
 
Miejsce bliskości
Odnoszę wrażenie, że jednym z najbardziej deficytowych towarów naszych czasów jest bliskość. Że w niektórych środowiskach już nawet trochę zapomnieliśmy, co to w ogóle znaczy. A w innych jest zupełnie nieznana. Brak zaufania do innych i perfekcjonizm oddzielają nas ludzi. Większość szkół uczy rywalizacji i zakładania masek, a wiadomości telewizyjne sprawiają, że raczej boisz się drugiego człowieka.
 
Tantra z piór. Każde ciało chce więcej
Daj mi to albo odsprzedaj!
Kocham to i ci nie oddam!
Muszę to mieć!

O co tyle krzyku?

Oczywiście – o duuuużo przyjemności.
 
Tantryczne warsztaty Johna Hawken w Polsce - lato i jesień 2016
Tantryczne warsztaty Johna Hawkena w Polsce - lato i jesień 2016: Tantryczna ścieżka, Energia życia, Tantra teatr, Dark Eros, Tantryczny Taniec Energii i Świadomości, Szamański Krąg Uzdrawiającej Mocy
 

najnowsze artykuły

Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
seksualność kobiet » mówię: nie!
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
komentarze (2)
Zaburzenia erekcji są aż nazbyt często oznaką poważniejszych schorzeń, o czym się zapomina, traktując także mężczyzn przedmiotowo.
 
Pigułka po - ostatnie chwile, aby ją kupić bez recepty. Tylko do 22 lipca 2017
seksualność kobiet » wiadomości
Pigułka po - ostatnie chwile, aby ją kupić bez recepty. Tylko do 22 lipca 2017
Dziś i jutro ostatnie dwa dni pigułki po. Od niedzieli będzie ona dostępna tylko na receptę. Życzymy, abyście trafiali i trafiały do życzliwych lekarzy ”bez sumienia”. :P
 
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
seksualność kobiet » artykuły
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
komentarze (1)
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
seksualność kobiet » moje ciało
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
komentarze (3)
Moje życie bez stanika jest takie samo, jak ze stanikiem, tylko, ku własnemu zdziwieniu, mogę teraz swobodniej oddychać.
 
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
seksualność kobiet » artykuły
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
komentarze (3)
Heteroseksualni mężczyźni powinni sobie zadać pytanie: „czy chcę mieć za żonę Boginię czy jędzę?”
Bo fizjologia nie przewiduje dla kobiet stanów pośrednich.
 


zobacz też

”Ku pokrzepieniu serc i macic” - Duża książka o aborcji

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter