dział: wiadomości

II Festiwal Seksualności i Tantry: Związki, relacje i bliskość dla singli i par

dodano: 2014.05.20
Czy chcesz nauczyć się przeżywania miłości i seksualności?
Czy chcesz poznać nową fascynującą osobę?
Czy chcesz nauczyć się odczuwać prawdziwą bliskość z ukochaną osobą?
Jeśli tak, to zapraszamy na spotkanie z Tantrą – łączącą seksualność, rozwój osobisty i duchowość!


Zapraszamy na najbardziej ekscytujący festiwal roku! Czy chcesz nauczyć się przeżywania miłości i seksualności? Czy chcesz poznać nową fascynującą osobę? Czy chcesz nauczyć się odczuwać prawdziwą bliskość z ukochaną osobą?
Jeśli tak, to zapraszamy na spotkanie z Tantrą –  łączącą seksualność, rozwój osobisty i duchowość.  Zapraszamy do spędzenia 7 dni w atmosferze radości, przyjaźni, zmysłowości, przyjemności, miłości i zabawy! Zapraszamy na 7 dni niesamowitego Festiwalu, podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach, wykładach, spotkaniach oraz ceremoniach, rytuałach, koncertach, pokazach i imprezach tanecznych. Rozpoczęcie Festiwalu 15 czerwca w niedzielę o godz. 19, ale zapraszamy wszystkich już od soboty 14 czerwca.
 
Prowadzący/nauczyciele i nauczycielki: Sarita, Hanna Katz-Jelfs, John Hawken, Elena Angel, Vincent Hewett, Santoshi, Shachar Capsi, Michal Maayan

Wydarzenia towarzyszące:
Norbert Kulesza (medytacje dynamiczne Osho), 
Karo Aquabal (Przestrzeń Poznania, Przestrzeń Bliskości, Przestrzeń Dzielenia się, coaching/tantryczno- psychologiczny), 
Surya Sound Lucyan Wesołowski (koncert), 
Harevis (koncert), 
Odin (koncert);

Wydarzenia - oferta Festiwalu 


warsztaty (rano i po południu, jednocześnie w 2 lub 3 niezależnych salach);
·         podział na warsztaty dla: początkujących, zaawansowanych, wszystkich,
·         spotkania z nauczycielami / wykłady,
·         sesje indywidualne z nauczycielami,
·         ceremonie i rytuały,
·         koncerty na żywo,
·         imprezy taneczne,
·         poranne aktywności (medytacje, joga, tantra joga, medytacje dynamiczne),
·         „Przestrzeń Poznania” / Space for „Speed Dating”,
·         „Przestrzeń Bliskości” / Space of  Love Lounge,
·         „Przestrzeń Uzdrawiania”/ Healing Temple  (body/mind, praca z ciałem, uzdrawianie),
·         „Przestrzeń Dzielenia się przeżyciami” / Sharing Space,
·         Świątynia Tantry / Tantra Temple,
·         coaching/ pogotowie/ doradztwo  tantryczno/psychologiczne,
·         masaże: tantryczny, lomi-lomi, klasyczny, ajurwedyjski,
·         Szałas Potów / Sweat Logde,
·         henna i tatuaże,
·         sklepiki: Lawendowe Pole, biżuteria artystyczna i inne,
·         wypożyczalnia strojów,
·         kawiarnia,
·         księgarnia,
·         filmy,
·         sauna;
 
7 dni  - kilkadziesiąt warsztatów –  najlepsi prowadzący ze świata (oraz wykłady, ceremonie, koncerty na żywo, imprezy taneczne i zajęcia poranne). Dodatkowo sesje indywidualne z prowadzącymi, masaże, coaching tantryczno/psychologiczny (płatne poza karnetem).

Razem stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której będziemy mogli posmakować różnych form Tantry, odkryć swoją seksualność i duchowość, a dzięki temu - drogę do spełnionego życia. Podczas Festiwalu będzie można poznać nauczycieli z odmiennych dróg tantry, którzy zaoferują rozmaite techniki. Zaprosiliśmy nauczycieli reprezentujących całe spektrum dróg osobistego rozwoju, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dzięki nim starożytna mądrość przekazywana przez pokolenia, spotka się z nowoczesnym podejściem do rozwoju człowieka w XXI wieku.


PRZESTRZEŃ POZNANIA – SPACE FOR SPEED DATING
To przestrzeń gdzie możesz spotkać Wymarzonego Partnera/ Wymarzoną Partnerkę!  Miejsce dla tych, którzy nie chcą być już dłużej samotni! Zapraszamy Was do znanej na całym świecie zabawy, dzięki której niezliczona ilość ludzi przeprowadziła najciekawsze rozmowy życia, a nawet poznała swoje drugie połówki. U nas oczywiście w wydaniu tantrycznym! Bez nudnych wstępów – sama czysta tantryczna energia. Zasady są oczywiście, takie jak zawsze: podczas krótkich kilkuminutowych spotkań prezentujesz drugiej stronie swoje najlepsze atuty. Następnie zamienicie się miejscami. Spotkanie  trwa do momentu, aż wszyscy będą mieli okazję ze sobą porozmawiać. A później? A później cały Festiwal Tantry, a zwłaszcza Przestrzeń Bliskości przed Wami!
         
PRZESTRZEŃ BLISKOŚCI – SPACE OF LOVE LOUNGE
To  fascynujące miejsce  na bliższe poznanie nowych osób w relaksującej atmosferze. Przestrzeń, gdzie możesz eksperymentować z tym, co daje Ci poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że czujesz się dobrze. Podczas przytulania  nawiązujesz kontakt bez słów. Możesz się też wtedy przyjrzeć temu, gdzie są Twoje granice i w jaki sposób możesz respektować granice innych osób. Sprawdzić czym jest dla Ciebie bezpieczny dotyk i jak na niego reagujesz. To jest czas, kiedy możesz wchodzić w kontakt z innymi w taki sposób, który najbardziej Ci odpowiada.
 
PRZESTRZEŃ DZIELENIA SIĘ PRZEŻYCIAMI  – SHARING SPACE
To codzienne spotkanie wszystkich uczestnikow, czas kiedy mogą  podzielić się między sobą swoimi wrażeniami, przeżyciami, emocjami  i doświadczeniami. Tym, co dzieje się dla nich najważniejszego podczas warsztatów i festiwalu.  Spotkanie jest kierowane przez Prowadzącego, a uczestnicy podzieleni są już od pierwszego dnia  na kilkuosobowe „Rodziny Tantryczne”, które w tym samym składzie spotykają się przez cały festiwal.
 
PRZESTRZEŃ UZDRAWIANIA – HEALING TEMPLE
To miejsce gdzie można skorzystać z usług  osób specjalizujących się w pracy z ciałem, różnego rodzaju masażach oraz uzdrawianiu. Indywidualne sesje to doskonały sposób, aby poszerzyć festiwalowe doświadczenia. Możesz poświęcić tę sesję wspomaganiu procesów leczniczych, kumulowaniu pozytywnej energii lub po prostu całkowicie się odprężyć. 
Różnorodność proponowanych sesji indywidualnych pozwoli Ci pogłębić pojmowanie Tantry. Przestrzeń Uzdrawiania jest pomyślana tak, aby dać Ci komfortowe poczucie prywatności. Cena sesji indywidualnych nie jest ujęta w opłacie festiwalowej.

ŚWIĄTYNIA TANTRY – TANTRA TEMPLE
To  przepiękne miejsce z tantrycznym ołtarzem, gdzie można poczuć całą głębię i duchowość tantry. Można tu przyjść samemu lub z partnerem. Medytować, śpiewać mantry lub po prostu być w ciszy.
 
„POGOTOWIE” / DORADZTWO TANTRYCZNO-PSYCHOLOGICZNE
Jest to miejsce, gdzie codziennie czeka na ciebie  specjalista gotowy, aby pomóc Ci z różnymi emocjami, które mogą się pojawić podczas warsztatów, wyjaśnić, co się z Tobą dzieje lub po prostu uściskać Cię serdecznie i zaoferować Ci kubek dobrej herbaty.
 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
7.00-8.00 zajęcia poranne (joga, medytacje dynamiczne, medytacje, tantra joga)
8.00-9.30 śniadanie
9.30-10.00 wspólny taniec i  przywitanie dnia, prezentacja nauczycieli i ich warsztatów
10.00-13.00 warsztat I (3 godz.) dla zaawansowanych / warsztat II (3 godz.) dla początkujących / warsztat III (3 godz.) praca z ciałem
13.00-14.30 obiad
14.30-15.15 spotkanie Rodzin tantrycznych / sharing
15.30-18.30 warsztat I  (3 godz.)  dla zaawans / warsztat II  (3 godz.) dla początkujących
18.30-19.30 wykład I/ rozmowa / otwarte pytania / wykład II/ rozmowa / otwarte pytania
18.30-20.30 kolacja
20.30-21.00 Przestrzeń Poznania
21.00-22.00 ceremonie i rytuały
22.00-24.00 koncerty/ imprezy taneczne/ filmy / Przestrzeń Bliskości
 


IDEA / MISJA FESTIWALU:
Zabawa, radość, odpoczynek, taniec, piękno natury.
Poznanie różnych nauczycieli  tantry i seksualności z całego świata.
Stworzenie przestrzeni  do poznania nowej bliskiej osoby, a może partnera/ partnerki!
Budowanie społeczności tantrycznej w Polsce - spotkanie ludzi, którym bliska jest tantra, którzy chcą rozwijać się poprzez miłość i związek, poprzez przebudzanie świadomości.
„Odczarowywanie” tantry i seksu, które nadal  są kontrowersyjnym i wzbudzającym emocje tematem w naszym społeczeństwie.
                                 
CENY I ZAKWATEROWANIE:
Cena za 7- dniowy karnet wynosi:   890 zł + dodatkowo koszty pobytu i wyżywienia (pokoje 2, 3 , 4 os. z łazienką własną lub wspólną, strych, pawilony namiotowe, bezpłatny camping )
Cena wejściówki 1 – dniowej wynosi: 140 zł + dodatkowo koszty pobytu i wyżywienia (pierwszeństwo noclegów w pokojach mają osoby przyjeżdżające na caly festiwal)
Cena promocyjna”  za 7- dniowy karnet wynosi 790 zł płatne tylko  do 31 marca!
Oferujemy bezpłatny camping z łaźnią!!!
Wyżywienie – cena 60 zł, wyłącznie wegetariańskie,  3 posiłki dziennie (przygotowane z lokalnych, sezonowych produktów);
Ceny noclegów: różne w zależności od standardu (32 zł- 75 zł od osoby)

POSIŁKI:
Oferujemy 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację). Nasze kucharki specjalizują się w przygotowywaniu pysznych wegetariańskich posiłków. Opcjonalnie dostępny będzie również nabiał. Staramy się, aby wszystkie wykorzystywane przez nas produkty pochodziły z lokalnych upraw, z uwzględnieniem sezonowości.
Nasz kuchnia nie będzie serwować mięsa, drobiu, ani ryb. Jednakże jeśli ktoś miałby ochotę na dania mięsne, polecamy okoliczne restauracje, które znajdują się zaledwie kilka minut drogi od miejsca, w którym odbywa się Festiwal. 


 

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W FESTIWALU?
Zapraszamy wszystkich - na przyjście samemu lub razem z partnerem;  początkujących i doświadczonych praktyków tantry oraz osoby po prostu ciekawe nowego tematu i podejścia do życia. Musisz mieć przynajmniej 18 lat. Festiwal nie jest otwarty dla dzieci.
Sam bierzesz odpowiedzialność za swoje samopoczucie podczas festiwalu i decyzja należy do Ciebie, w których warsztatach chcesz uczestniczyć.
Jesteś również odpowiedzialny za swoje zachowanie wobec wszystkich uczestników podczas Festiwalu. Oczekujemy, abyś okazywał szacunek wobec innych oraz prawdomówność i otwartość podczas procesów warsztatowych. Podczas zapisu na Festiwal, będziesz również musiał zatwierdzić swoją zgodę dotyczącą  Regulaminu na Festiwalu Tantry.
Jeśli przyjdziesz z partnerem, możesz zarezerwować dwuosobowy pokój lub miejsce na camping, aby mieć prywatność do ćwiczeń. Ale jeśli chcesz spać we wspólnej przestrzeni, te miejsca są przeznaczone tylko do relaksu i spania.
Podczas Festiwalu wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i swojego podejścia do miłości, związków, seksualności i duchowości. Niektóre z warsztatów mogą zawierać ćwiczenia dotyczące pracy z nagością i intymnym dotykiem, ale za każdym razem wspieramy Cię w respektowaniu twoich osobistych granic, w mówieniu „Nie”. Zawsze możesz pozostać w ubraniu i nie brać udziału w ćwiczeniach, co do których nie masz przekonania!


CO NAM DAJE TANTRA?
Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
Umożliwia głęboki przepływ miłości.
Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
Poprzez najpiękniejszy i najbardziej intymny akt seksualny może prowadzić nas do Boga (jakkolwiek by Go nie nazywać) i głębokiej duchowości.
Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
Niczego nie wyklucza, nie ocenia,zakłada, że doskonali jesteśmy tacy jacy właśnie jesteśmy i wszystko w nas jest dobre.
Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
Poprzez pogłębioną obecność i uważność wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

MIEJSCE FESTIWALU  - OŚRODEK  „TU I TERAZ”

Ośrodek Rozwoju Osobistego i duchowego „Tu i Teraz”  położony jest w pięknym i spokojnym otoczeniu (prywatny obszar obejmuje 45 ha). Lasy, łąki i  okoliczne jeziora stwarzają wspaniałą atmosferę dla tych, którzy chcą pogłębić swój kontakt z Tantrą, Miłością  i Naturą.
Zajęcia odbywają się w czterech niezależnych miejscach (salach i namiotach warsztatowych) położonych w lesie na pięknej 10 ha polanie na terenie Ośrodka. Dodatkowo, rano, uczestnicy mogą brać udział w otwartych dla wszystkich – medytacjach i zajęciach ruchowych. Wieczorami zapraszamy na – imprezy taneczne, ceremonie  i koncerty.
 
           ZAPISY I KONTAKT:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo 52 a, gm. Jonkowo woj. warmińsko-mazurskie
kawkowo@tuiteraz.eu,  www.tuiteraz.eu
biuro Ośrodka:  0662759576,
Jacek Towalski: 0602219382
Maja  Towalska:  0606994366
 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Tantra. Gitama. Nowa książka
To wiadomość, która wywołała we mnie euforyczną radość – Gitama wydaje nową książkę. W końcu! Gdy tylko dojechałam do ostatnich stron „Tantry. Przekazu szeptem”, a było to w roku 2013, zaczęłam wyglądać kontynuacji. W międzyczasie przeczytałam „Tantrę szeptem” kilka razy, podczytywałam fragmenty, zachwycałam się a miejscami nawet zadziwiałam.
 
Miejsce bliskości
Odnoszę wrażenie, że jednym z najbardziej deficytowych towarów naszych czasów jest bliskość. Że w niektórych środowiskach już nawet trochę zapomnieliśmy, co to w ogóle znaczy. A w innych jest zupełnie nieznana. Brak zaufania do innych i perfekcjonizm oddzielają nas ludzi. Większość szkół uczy rywalizacji i zakładania masek, a wiadomości telewizyjne sprawiają, że raczej boisz się drugiego człowieka.
 
Tantra z piór. Każde ciało chce więcej
Daj mi to albo odsprzedaj!
Kocham to i ci nie oddam!
Muszę to mieć!

O co tyle krzyku?

Oczywiście – o duuuużo przyjemności.
 
Tantryczne warsztaty Johna Hawken w Polsce - lato i jesień 2016
Tantryczne warsztaty Johna Hawkena w Polsce - lato i jesień 2016: Tantryczna ścieżka, Energia życia, Tantra teatr, Dark Eros, Tantryczny Taniec Energii i Świadomości, Szamański Krąg Uzdrawiającej Mocy
 

najnowsze artykuły

Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
seksualność kobiet » mówię: nie!
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
komentarze (2)
Zaburzenia erekcji są aż nazbyt często oznaką poważniejszych schorzeń, o czym się zapomina, traktując także mężczyzn przedmiotowo.
 
Pigułka po - ostatnie chwile, aby ją kupić bez recepty. Tylko do 22 lipca 2017
seksualność kobiet » wiadomości
Pigułka po - ostatnie chwile, aby ją kupić bez recepty. Tylko do 22 lipca 2017
Dziś i jutro ostatnie dwa dni pigułki po. Od niedzieli będzie ona dostępna tylko na receptę. Życzymy, abyście trafiali i trafiały do życzliwych lekarzy ”bez sumienia”. :P
 
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
seksualność kobiet » artykuły
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
komentarze (1)
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
seksualność kobiet » moje ciało
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
komentarze (3)
Moje życie bez stanika jest takie samo, jak ze stanikiem, tylko, ku własnemu zdziwieniu, mogę teraz swobodniej oddychać.
 
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
seksualność kobiet » artykuły
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
komentarze (3)
Heteroseksualni mężczyźni powinni sobie zadać pytanie: „czy chcę mieć za żonę Boginię czy jędzę?”
Bo fizjologia nie przewiduje dla kobiet stanów pośrednich.
 


zobacz też

”Voca i Karo o seksie gadajo”: Like a virgin

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter