dział: wiadomości

Idzie zima - załóż ciepłe majtki!

redakcja
dodano: 2011.12.11
Możemy dodać ciepłe kurtki i płaszcze zakrywające nerki, pośladki oraz uda, ciepłe swetry i ciepłe buty. Ale wiadomo – ciepłe majtki to podstawa. Apelujemy więc do wszystkich, które kochają swoje swoje waginy – załóżcie ciepłe majtki. :)

00004422 key.jpg


zaccini.JPG


bez tytułu.JPG
 t-stringi-1.jpg

  A te ostatnie są męskie, ale myślimy, że i kobietom może być w nich ciepło.:)  

00004429 key.jpg

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 16)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12011.12.14, 23:25

V
No nie, jestem rozczarowana! Taki świetny artykuł, taki ważny temat i ani jednego komentarza? :) Nie nosicie majtek, czy jak?:P
# 22011.12.15, 00:19

Wtrącalska
. . . ja noszę i nawet koszulkę w spodnie sobie upycham, a co!
# 32011.12.15, 09:16

Wilczyca
A noszę! I ciepłe majtki też! Zwłaszcza zimą, kupiłam nawet takie fajne damskie bokserki z nogawką małą, żeby mi wszystko zasłaniało!
# 42011.12.15, 09:31

Gunia
Też noszę majtki jak Wtrącalska i aż mi cierpnie skóra jak sobie przypomnę, jak w niedalekiej przeszłości latałam na mrozie z niemal gołą d. . . Raz poszłam tak do ginekologa i pani doktor strasznie się zdenerwowała, że ja do niej z zapaleniem w takich majtkach. Od tego czasu coś zaczęło się zmieniać, przynajmniej u lekarza. Kiedy indziej u mojej lekarki pierwszego kontaktu ze strasznym przeziębieniem zostałam zapytana "a rajtki są?" oczywiście miałam, na co pani doktor z przekąsem "dla pani doktor pewnie te rajtki założyła" i niestety miała racje. Od tamtego czasu bardzo zmądrzałam w sprawach bielizny.
# 52011.12.15, 22:10

v
Zastanawiam się nad tymi majtkami. Nad tym, dlaczego tak często torturujemy swoje ciało szczególnie części intyme? Dlaczego pozwalamy, żeby wszystko to marzło, siniało z zimna, chorowało itp? Czy naprawdę chodzi o to, że krój stringów jest sexy? Nosiłam stringi, więc wiem, jakie są niewygodne. Dlaczego przedkładamy niewygodę nad wygodę i chorobę nad zdrowie? Dlaczego tak bardzo lubimy, jak nam pupa marznie?

Czy to jakaś presja, moda, do której trzeba się stosować? Wymóg bycia super sexy nawet jak jest -20?

Będąc na studiach, miałam kolegę, który nie przywiózł sobie z rodzinnego miasta długiej kurtki, tylko taką do pasa. W styczniu 2 0 0 6 mrozy we Wrocławiu dochodziły do -25,-30 w dzień. I on biegał w tej kurteczce. Do dziś mi jest zimno, jak o tym myślę. :) A pamiętam to dobrze, bo wtedy Depeche Mode grali trasę i pojechałam do Pragi na koncert. Wieczorem w Pradze było -35 :(. Gdy wracałam w nocy do domu, miałam wrażenie, że powietrze igiełkami wbija mi się w płuca. Założę się, że tamtego dnia jakś dziewczyna założyła kureczkę do pasa i stringi. Nigdy pewnie nie zrozumiem dlaczego, ale ciągle się nad tym zastanawiam.
# 62011.12.15, 22:38

Wtrącalska
. . . ho ho, ja to nawet widziałam dziewoję w puchowym bolerku! Słowo! Tak, jak by ktoś obciął puchową kurtkę poniżej piersi. A pod spodem (czyli raczej na wierzchu) li jedynie bawełniana bluzeczka. I do tego kozaki z tak ostrym szpicem, że palce nie miały szans nie-odmarznąć. Do tej pory zdarza mi się szczęknąć zębami na to wspomnienie.
# 72011.12.16, 15:59

Gunia
@Voca: Myślę, że robimy to z przekonania, że to jest sexy, atrakcyjne i na czasie, mróz, mini i rajstopki 10 den. . . Przynajmniej ja tak miałam, aż odkryłam, że nie ma nic seksownego w leżeniu z gorączką i zapaleniem pęcherza (które wymaga czetego wstawania, od którego przy gorączce kręci się w głowie więc słaniaszsię zapocona do łazienki, bardzo sexy) nie muszę dodawać jak wtedy stoją moje szanse na seks ;-)
# 82011.12.18, 18:17

Gosia
Melduję że zakupiłam wczoraj. Stringów nie cierpię, bo mi za bardzo przypominają czasy mojego gimnazjum w którym stanowiły w pewnych kręgach wyznacznik fajności. Coś na zasadzie "jestem taka dorosła że mi mama pozwoliła". Ale z tym torturowaniem się zimnem to mi tez kiedyś coś do łba strzeliło i całe dwie zimy chodziłam bez czapki, bo nie. ale to chyba jakiś przywilej wieku młodego że -20 za oknem to szczególik.
# 92011.12.19, 11:29

V
No to wychodzi nam, że to druga udana akcja po "Mam wibrator". :) Napisać do producentów majtek, żeby przysłali jakieś ciepłe do rozdania na nagrody?:) A może akcja bilbordowa?:)
# 102011.12.19, 23:44

marciatka
Taka akcja by się przydała :) "Noszę ciepłe majty i nadal jestem sexy"
# 112011.12.23, 17:01

cyrano
Dziewczyny, te rzekome "barchany" są bardzo sexy. Cała przyjemność w zdejmowaniu. Stringi dla frustratów płci obojga
# 122011.12.23, 17:47

Avalancha
Cóż kobieta nie zrobi, aby znaleźć męża, musi być w końcu ideałem - mądra, ładna, skromna, szanująca się, no i jednocześnie sexy.
# 132011.12.23, 18:19

Wujek Antychryst
Dziewczęta, co to za ocieplacze? To jedynie pełne gatki. Ocieplacze są z misiem i sięgają na talię. Jeśli niewiasta nie ma się czego wstydzić pod nimi, to i z nimi nie będzie wyglądała ani źle, ani w żaden sposób odstręczająco.
Pozdrawiam
# 142012.01.29, 17:52

amistad
To jakiś dowcip jest. . . ? To nie są żadne ciepłe majtki, to są ZWYKŁE MAJTKI.
# 152012.01.29, 19:35

dsafsa
Jak zatem wyglądają ciepłe majtki? Ma ktoś link pod ręką?
# 162012.09.28, 17:14

Zmarzlinka
Zgadza się nie ma żartów chorym pęcherzem a takie majtki to idealne rozwiązanie. Może nie są ciepłe ale takie wysokie napewno lepiej chronią niż mocno wycięte zreszta pod takimi pełnymi zawsze można nosić zwykłe i nie ma się co wstydzić zdrowie jest wazniejsze.

podobne artykuły

Marta i majtki
Wujku! – krzyknęła Marta, wpadając na wujka Adama w przedpokoju – A Tadek biega bez majtek!

- Wcale nie biegam – obruszył się Tadek – chodzę. Zapomniałem slipek, to po nie idę – odpowiedział i niewzruszonym krokiem udał się do pokoju. Coś go jednak tknęło, postanowił się odwzajemnić. – A Marta nie ma stanika! – wycedził triumfalnie, patrząc na kuzynkę, która rozbierała się właśnie wchodząc do łazienki.
 

najnowsze artykuły

Kobiety odzyskują głos i wpływ!
seksualność kobiet » wiadomości
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
komentarze (1)
Świat się zmienia, a kobiety stają się coraz bardziej odważne i solidarne.
 
Mit monogamicznej samicy
seksualność kobiet » artykuły
Mit monogamicznej samicy
Poliandria, praktyka kopulacji z licznymi samcami, jest [...] jedną z najbardziej rozpowszechnionych strategii rozrodczych samic. Aż dziw bierze, że dopiero w latach siedemdziesiątych XX wieku naukowcy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że normę u samic stanowi właśnie poliandria, a nie monogamia (dokonywanie rozrodu z jednym partnerem).
 
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
seksualność kobiet » artykuły
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
komentarze (1)
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
seksualność kobiet » artykuły
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
seksualność kobiet » artykuły
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
komentarze (6)
Ana-suromai to starożytny rytuał błogosławienia świata i udzielania mu swojej seksualnej mocy poprzez odsłonięcie kobiecych genitaliów. Tak kobiety błogosławiły świat m.in. w starożytnym Egipcie, o czym możemy przeczytać u Herodota i Diodora Sycylijskiego.
 
zobacz też

”Sklepy cynamonowe” - Tłuja na śmietniku

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter