dział: wiadomości

Asertywność w łóżku. O granicach i (nie)przystojnych propozycjach

dodano: 2017.09.23
Gdy jesteś na randce i ktoś Ci wkłada ręce w spodnie, a Ty NIE chcesz, to jednak godzisz się na to, bo jesteś na randce?
Jeśli raz godzisz się z daną osobą na seks, to jest to zgoda ”na zawsze”?
Czy lubisz, gdy druga strona sama DOMYŚLA SIĘ, czego Ty chcesz?:)
Jak mówić TAK i NIE i jak przedkładać oferty w seksie, tak aby wyrazić siebie, swoje potrzeby i fantazje i uzyskać PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ? :)


aserwytnowsc-w-seksie660.jpg

Zapraszamy na warsztat!

Tu zobaczysz, jakie są Twoje granice w seksie i intymnych sytuacjach. Poczujesz, jak to jest mówić TAK, NIE oraz przedkładać własne propozycje. Wzmocnisz seksualną pewność siebie.

Prowadzi Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl. Tworzy przestrzeń pełną serdeczności dla seksualności zarówno kobiet, jak i mężczyzn (i pozostałych osób). 
Jej wypowiedzi, relacje z jej warsztatów oraz wywiady z nią znaleźć można m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Zwierciadle” , Tok FM.

Gdzie? Wrocław, Centrum Praw Kobiet, ul. Ruska 46b
Kiedy? 25 września 2017, g. 18.00-20.30
Wstęp wolny
Zapisy: b.ilnicka@gmail.com


PS. Bez względu na to, co odpowiadasz na pozstawione powyżej pytania, jesteś Dobrym Człowiekiem i możesz myśleć o sobie dobrze. :) Jeśli nie pasują Ci Twoje odpowiedzi, to zawsze możesz udoskonalać swoje zachowanie. :)

Serdeczności!
Voca Ilnicka
seksualnosc-kobiet.pl
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 1)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12017.09.25, 14:10

MItzi
A nauczysz jak zniechecic Lesbe Butcha zeby sie odwalila?
Twierdza ze mam lesbian wajba a ja nie che miec z tymi zbocoznymi babami nic wspolnego!

podobne artykuły

Hollaback! Miejsca publiczne wolne od molestowania
Hollaback! to międzynarodowy ruch przeciwko molestowaniu w przestrzeni publicznej (street harassment), w którym kobiety i mężczyźni z całego świata, wykorzystując mobilną technologię, mówią NIE molestowaniu.
 
Dziewictwo i abstynencja seksualna
Słowem „dziewica” tradycyjnie określa się kobietę, która nie rozpoczęła jeszcze życia seksualnego. Kobiety odczuwały i nadal odczuwają presję, aby pozostać „dziewicami” jak najdłużej. Jednak w dzisiejszych czasach bycie dziewicą nie jest już sprawą tak jednoznaczną, jak kiedyś.
 
Mówi ’nie’ - znaczy ’tak’. Mówi ’tak’ - znaczy: dziwka
W świadomości naszego społeczeństwa jak kobieta mówi ”nie”, to znaczy ”tak”, a jak mówi ”tak”, to znaczy, że jest dziwką - powiedziała prof. Monika Płatek, karnistka z Uniwersytetu Warszawskiego, którą oburzyło hasło reklamowe: ”Gdy kobiety mówią NIE, stosują najlepszą doustną antykoncepcję na świecie”. - Ta reklama promuje przemoc wobec kobiet - oceniła na antenie Radia TOK FM.
 

najnowsze artykuły

Kobiety odzyskują głos i wpływ!
seksualność kobiet » wiadomości
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
komentarze (1)
Świat się zmienia, a kobiety stają się coraz bardziej odważne i solidarne.
 
Mit monogamicznej samicy
seksualność kobiet » artykuły
Mit monogamicznej samicy
Poliandria, praktyka kopulacji z licznymi samcami, jest [...] jedną z najbardziej rozpowszechnionych strategii rozrodczych samic. Aż dziw bierze, że dopiero w latach siedemdziesiątych XX wieku naukowcy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że normę u samic stanowi właśnie poliandria, a nie monogamia (dokonywanie rozrodu z jednym partnerem).
 
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
seksualność kobiet » artykuły
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
komentarze (1)
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
seksualność kobiet » artykuły
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
seksualność kobiet » artykuły
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
komentarze (6)
Ana-suromai to starożytny rytuał błogosławienia świata i udzielania mu swojej seksualnej mocy poprzez odsłonięcie kobiecych genitaliów. Tak kobiety błogosławiły świat m.in. w starożytnym Egipcie, o czym możemy przeczytać u Herodota i Diodora Sycylijskiego.
 
zobacz też

”Ku pokrzepieniu serc i macic” - Duża książka o aborcji

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter