Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs Akceptacji Ciała * 5-tygodniowa podróż do serca samoakceptacji

Październik 9 @ 18:00 - 21:00

Możesz być taka, jaka jesteś. Możesz być sobą. Dla mnie jesteś piękna.

Jeśli w to wątpisz, już teraz możesz sięgnąć po coś, co sprawi, że naprawdę poczujesz się dobrze, że będziesz się czuła piękna nawet w starej sukience i bez makijażu – bez względu na swój wiek, wygląd i okoliczności. To samoakceptacja. I można się jej nauczyć. 

Wyobraź sobie, że idziesz ulicą zupełnie zrelaksowana, mijasz przeróżne kobiety i uśmiechasz się do nich w myślach, bo nie masz potrzeby porównywać się z nimi, krytykować ich ani siebie. Wyobraź sobie, że rozbierasz się na randce i czujesz się jak Bogini. Wyobraź sobie, że przymierzasz kostium kąpielowy i aż uśmiechasz się do swego odbicia w lustrze. Tak, to właśnie Ty – nowa Ty – akceptująca siebie, lubiąca siebie i pewna siebie!

Kurs to spotkanie kobiet, które w życzliwej i radosnej atmosferze odbywają podróż do serca samoakceptacji. W ciągu pięciu tygodni, rozmawiając w kręgu, praktykując i bawiąc się, zyskasz nowe zrozumienie siebie i kobiecego ciała. Gdy spojrzysz na siebie z szacunkiem i uznaniem, przestanie być dla Ciebie ważny kształt i wymiar, zaczniesz liczyć się prawdziwa Ty.

Na co dzień będziesz wcielać nowe nawyki w życie – ze wsparciem moim i innych Uczestniczek. Będziesz zmieniać się krok po kroku – ale skutecznie i stabilnie. Odkryjesz siłę siostrzeństwa, bo razem możemy więcej.

Opinie o kursie akceptacji ciała

Co mówią uczestniczki wcześniejszych edycji

Te warsztaty zmieniają życie. Pierwszy raz w życiu poczułam się zupełnie akceptowana, nieoceniana, ukochana przez siebie samą. To wyjątkowa przestrzeń, gdzie pod opieką profesjonalnej Voki możesz dotrzeć do sedna realnego piękna samej siebie. Przebyłam piękną podróż wgłąb siebie samej i przejrzałam się w sercach wyjątkowych i mądrych kobiet.
Marta -
Zaczęłam kurs jako dziewczynka, skończyłam jako dorosła kobieta.
Zmiany, które zadziewałam w sobie, miały ogromne odbicie w mojej codzienności i relacji z moim mężem. Byłam przygotowana na ostry i ciężki czas procesowania, a było to jedno z przyjemniejszych, lekkich zadziewań w moim dorosłym życiu!
Agnieszka -
Jadąc na warsztat, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Otworzyłam Serce, na to, co ma się wydarzyć… Z Vocą przestrzeń dla szczerości i bycia Sobą jest otwarta i bezpieczna. Kobiecy krąg stworzony przez nas wszystkie był wspierający, budujący, pełen miłości i akceptacji.
Beata -
Dzięki warsztatom z akceptacji ciała odzyskałam Siebie. Nic nie muszę. Mogę być Taką, Jaką Jestem.
Serdecznie Polecam Vokę jako Prowadzącą i Tą Przestrzeń, pełną Szacunku i Miłości, którą otwiera na warsztatach.
Natalia -
To było magiczne spotkanie, wspaniała podróż i opowieść kobiet o kobietach i dla kobiet. Warsztaty prowadzone boską mocą za pośrednictwem Voki to mistyczne spotkanie z samą sobą. Życzę każdej kobiecie, aby miała okazję tego doświadczyć na własnym kobiecym ciele i duszy. Nie tylko polecam, ale i szczerze dziękuję.
Iza -
Na mnie ten warsztat podziałał mocno i inspirująco. Niesamowite jest to, że nie znam kobiety, której ten temat by nie dotyczył…  U mnie transformacja poglądów na temat ciała, kobiecości, bycia zeszła z poziomu umysłu do poziomu serca. A to z kolei wiele zmieniło w moim życiu.
Agnieszka -
Piękna podróż do siebie samej. Podróż przepełniona zachwytem nad własnym ciałem, innymi kobietami. Spotkanie z własnymi lękami i blokującymi moją Moc przekonaniami i mechanizmami. W czasie tej podróży moja Kobiecość została uświęcona.
Beata -

Tematy, które poruszamy w trakcie pięciu tygodni:

Realny wizerunek ciała a media.
Samoakceptacja jako sztuka codzienna.
Ciało – jak uwolnić się od wstydu?
Części intymne i nagość a stereotypy i nasze emocje,
Budowanie nowej relacji ze sobą i innymi kobietami.

Co otrzymasz w ramach kursu?

  • 15 godzin warsztatowych.
  • Skuteczne praktyki do samodzielnego wykonywania w domu.
  • Wsparcie mejlowe i telefoniczne podczas trwania kursu.
  • Wiedzę, praktykę i inspiracje do trwałych zmian.
  • Nowe, pozytywne podejście do samej siebie!

Poprowadzę Cię drogą do akceptacji ciała. Dlaczego ja?

Jestem Voca Ilnicka i wspieranie kobiet w akceptowaniu ciała i seksualności to moja pasja a kurs akceptacji ciała po prostu mi się przyśnił i wiedziałam, że go zrobię. Od ośmiu lat prowadzę portal Seksualnosc-kobiet.pl i warsztaty o seksualności i cielesności. Ponad to bardzo dobrze wiem, co to brak akceptacji siebie i wstyd związany z ciałem.

Jako nastolatka cierpiałam katusze, gdy nadchodziło lato i można było odsłonić kawałek ciała. Pełna lęku chowałam się pod długimi ubraniami. Wyjście na basen lub plażę było dla mnie nie do pomyślenia. Krok po kroku przez wiele lat przechodziłam drogę od wstydu do wolności. Przepłakałam godziny z żalu nad moim ciałem, które dziś kocham i akceptuję. Teraz najlepiej relaksuję się, pływając nago, kocham sauny, baseny i plaże nudystów.

Moje ciało się nie zmieniło (no, jest trochę starsze:), ale przemianie uległo moje spojrzenie na mnie samą. Nie wierzę już w to, że ciało kobiety służy do sprawiania estetycznej przyjemności innym. Porzucenie tego stereotypu dało mi wolność bycia sobą.

Dziś mogę poprowadzić Cię za rękę do samoakceptacji, bez względu na to, z którego miejsca startujesz.  A ta droga może być krótka i wyzwalająca.  Stworzyłam własne praktyki, „mantry”, wizualizacje i ćwiczenia, których wykonywanie pomaga w uwolnieniu się od krytycznego myślenia, poczucia wstydu i zakłopotania z powodu ciała i kobiecości. Przepraktykowałam je z sukcesem. Są to proste, lecz skuteczne sposoby, które teraz testuję wraz z grupami kobiet na zajęciach. Działają. Dzięki nim możesz zmienić swoje nawyki myślowe, a tym samym dokonać ogromnej zmiany w Twoim życiu: prywatnym, seksualnym, uczuciowym, związkowym a nawet zawodowym, bo przyjęcie i zaakceptowanie swojego ciała daje radość i uwalnia pokłady energii, które możesz inwestować w realizację marzeń i celów.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

b.ilnicka@gmail.com, tel. +48 792667769

Zapisz się teraz i zmień to, co o sobie myślisz! Poczuj się dobrze w swojej skórze. Po zarejestrowaniu się na kurs, dostaniesz pierwszą praktykę do wykonania jeszcze przed zajęciami.

Inwestycja w siebie: 400 zł.
Zaliczka: 100 zł.

Zniżki:
-25% dla kobiet, które uczestniczyły w Kursie samoświadomości  seksualnej lub innych dłuższych warsztatach lub:
-20% dla zdecydowanych (przelew zaliczki do 17.09. 2018)
Zniżki nie sumują się.

KOLEJNE EDYCJE w 2018 roku:

24.04.-29.05.2018 (wtorki, g. 18-21.)
28.05-25.06.2018 (poniedziałki, g. 18-21.)
10.09-8.10.2018 (poniedziałki, g. 18-21.)
9.10-6.11.2018 (wtorki, g. 18-21.)

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ, A UZYSKASZ ZNIŻKĘ 20%

Szczegóły

Data:
Październik 9
Czas:
18:00 - 21:00

Miejsce

Rozwijalnia
Chełmońskiego 30
Wrocław, dolnośląskie 50-148 Polska
+ Google Map
Telefon:
792667769
Strona internetowa:
seksualnosc-kobiet.pl