Kobiecy Weekend ze spektaklem Dolne Partie - najbliższy weekend, 28-29 sierpnia 2010, Warszawa. Zapraszamy naszych widzów już od godziny 17:00 na SCENĘ WSPÓŁCZESNĄ do budynku Starej Prochowni na wernisaż multimedialny, projekcję filmu dokumentalnego, instalację plastyczną oraz koncert intymny. Całość stanowić będzie swego rodzaju ”intymny labirynt”, przez który każdy z widzów będzie musiał przejść, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego, czyli spektaklu ”DOLNE PARTIE - musical intymny”.
O spektaklu Dolne Partie:
To pełna ciepła i humoru opowieść o tym, co istotne dla każdej kobiety. To czas na rozsmakowanie się w kobiecości, wejście do krainy intymności, do której zapraszają cztery odważne aktorki.
Akcja sztuki rozpoczyna się w momencie, gdy młoda kobieta postanawia pójść na Warsztaty Pochwowe, aby dowiedzieć się czegoś więcej o swojej kobiecości.
Spektakl „Dolne Partie - musical intymny” uwalnia kobiecą energię, która płynąc ze sceny, zaciera barierę pomiędzy aktorkami a widzami, skrępowaniem a odwagą. Musicalowa forma sprawia, że tematy tabu stają się bardziej dostępne, okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o pozornie błahych problemach z owłosieniem, traktując temat z przymrużeniem oka, jednocześnie zabierając poważny głos w „kobiecej dyskusji”.
„Dolne
Partie - musical intymny” to doskonały sposób na spędzenie damsko-męskiego wieczoru w teatrze. Kobiety poczują więcej odwagi w mówieniu o swojej intymności a mężczyźni usłyszą, może po raz pierwszy, rozmowy zarezerwowane wyłącznie dla kobiecych spotkań.
Spektakl „Dolne
Partie – musical intymny” dotyczy każdej kobiety w każdym wieku. Mówi o sprawach, które tak często pomijamy w naszych rozmowach. Wypełnia lukę, która powstaje w skutek społecznych zahamować, kompleksów oraz głęboko skrywanych frustracji.
To sztuka skierowana do każdego pokolenia kobiet, bo każda kobieta przechodzi w swoim życiu tę samą drogę, odkrywając i doceniając swoją wyjątkowość.
Kieruj się swoim kobiecym instynktem.
Wybierz intymne spotkanie na Scenie Współczesnej i zobacz spektakl „Dolne
Partie – musical intymny”.

Twórcy spektaklu: Duet Artystyczny ME/ST
Reżyseria, muzyka, tekst sztuki: Szymon Turkiewicz
Teksty piosenek: Zuza Motorniuk, Magdalena Engelmajer
Występują:
DAGMARA BĄK, MAGDALENA ENGELMAJER, ANNA MARIA GUZIK, MONIKA PĘCONEK
Szczegóły: Kobiece Weekendy
seksualność kobiet »
kochanek / kochankaTrójkątkomentarze (6)Ten temat przeplatał się w naszym związku już od dłuższego czasu. I nawet teraz, po fakcie, kiedy skoczyłam na głęboką wodę, za koło ratunkowe mając jedynie jego zapewnienia, nie rozumiem co nim kierowało, co kieruje nim nadal. Być może zrozumienie jego pragnień przerasta moje możliwości, być może mężczyźni są bardziej skomplikowani niż nam się wydaje? Jednak wiem jedno, on o moich pragnieniach wie więcej niż ja sama...