dział: seks

Seks z mężczyzną - scenariusz ku inspiracji

Ian Kerner
dodano: 2011.12.30
Sugestie dotyczące stosunków seksualnych, które znajdziecie poniżej, pochodzą z książki Jego orgazm później. Uwaga – pochodzą one z samego końca książki, dokładnie stron 225-230. Ażeby lepiej zrozumieć męskie pożądanie zaleca się przeczytanie całej książki. :) Ale mamy nadzieję, że to, co zamieszczamy poniżej w ramach luźniej propozycji, da Wam jakiś ogląd tego, w czym możecie wybierać (jeśli tego jeszcze nie robicie:).

Pamiętajcie – dobry seks, to nie taki, który daje przyjemność jednej ze stron, ale wszystkim.  


Życzymy twórczej inspiracji!


Jak może wyglądać stosunek seksualny z mężczyzną?


Co się działo wcześniej? Wszystko: masaż, wiązanie, dzielenie się fantazjami, całowanie, oglądanie porno i oczywiście seks oralny, w wyniku którego to Ty miałaś orgazm. Tak, ale to już za Wami. A teraz coś innego:


Stosunekkup w Kinky Winky

Jego orgazm później- najlepszy poradnik o seksie z mężczyzną! Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie: jak się z nim kochać :-)
[…] wykorzystaj jego penisa jako wibrator albo dildo. Leżąc obok, twarzą w twarz z partnerem, chwyć jego członek i masuj swe wargi sromowe i żołądź łechtaczki. Zrób sobie dobrze, pozwól sobie osiągnąć stan podniecenia. Teraz skup się bardziej na braniu niż na dawaniu. Wykorzystaj jego ciało dla własnej przyjemności. Dopasuj do niego swój poziom podniecenia Kontrolując scenariusz seksualny powinnaś być odpowiedzialna także za własne zadowolenie. Umieć sprawiać przyjemność to stosunkowo prosta sprawa, ale być w stanie ją czerpać bywa często dla wielu kobiet znacznie poważniejszym wyzwaniem.


Zrób ślizgawkę zwaną również stosunkiem udowym. Posmaruj trzonek penisa środkiem nawilżającym i usiądź na swoim partnerze tak, aby twoje wargi sromowe obejmowały dolną część jego członka. Powoli ślizgaj się wzdłuż trzonka penisa. Delikatnie pochyl się do przodu, opierając się na nim swoją łechtaczką. Kiedy to robisz, możesz również swobodnie dotykać samej siebie. Zadbaj o własną przyjemność!


Leżąc na wprost partnera, skieruj w dół jego penisa, aby znalazł się w pozycji prostopadłej względem twego krocza i pozwól, aby jego końcówka znalazła się pomiędzy twoimi wargami sromowymi, jeden ze sposobów urozmaicenia opisanego wyżej stosunku udowego polega na zaciskaniu nóg i napieraniu łechtaczką na jego miednicę. Użyj palców, aby ułożyć jego penisa we właściwym miejscu. Pozwól mu wykonywać pchnięcia pomiędzy twymi nogami i w tym samym czasie pieść jego pośladki.


Usiądź na partnerze i pozwól mu na bardzo płytką penetrację - tylko samym czubkiem główki penisa. Następnie przesuń się niżej, aby objąć całą główkę, aż po obrzeże korony.


Znajdując się na górze lub leżąc obok partnera, pozwól mu na głęboką penetrację, napierając na niego jednym pchnięciem i utrzymaj taką pozycję przez co najmniej dziesięć sekund. Masuj swoją łechtaczkę, ocierając się o jego kość miednicową. Następnie, bardzo powoli, zsuń się z niego. Podobnie jak w przypadku technik fellatio, pamiętaj, że to ty sprawujesz kontrolę, ty prowadzisz i ty wykonujesz ruchy prowadzące do penetracji. Postaraj się więc wybierać takie pozycje (na partnerze albo obok niego), w których możesz zachować wysoki poziom kontroli.


Kiedy zsuwasz się z niego po głębokim pchnięciu, napnij mięsień PC i w trakcie cofania zaciśnij pochwę wokół penisa.


Pozwól mu znaleźć się na górze i zrobić to samo. Kiedy zagłębi się w tobie, każ mu pozostać w bezruchu i rytmicznie zaciskaj mięsień PC na jego penisie, nie pozwalając mu na kolejne pchnięcia. Połóż dłonie na jego pośladkach, aby móc kontrolować jego ruchy. Wytrwaj przez chwilę w tej pozycji. Dociśnij łechtaczkę do jego miednicy. Masuj jego pośladki, naciągaj je, jeżeli mu to odpowiada. Naciskaj na jego perineum, stymulując od wewnętrznej strony prostatę. Powiedz mu albo zmuś go, aby powoli wysunął się z ciebie i kiedy to robi, zaciśnij swój mięsień PC.


Pozwól, by penetrował cię od tyłu, wykonując te same ruchy, co w opisanej wcześniej pozycji. Zachęć go, by oparł się na tobie całą swoją masą (o ile jest to dla ciebie wygodne), kiedy leżysz płasko i nieruchomo. W tej pozycji ciężar jego ciała będzie stymulował twój punkt G, jednak łechtaczka nie będzie pobudzana tak intensywnie, jak miałoby to miejsce, gdyby któreś z was znalazło się w pozycji „na górze”. Możesz pocierać swoją łechtaczkę albo zażyczyć sobie, by twój partner robił to przy pomocy dłoni lub wibratora.


Przy głębokiej penetracji ważne jest, by skupić się na pojedynczych pchnięciach, które są kontrolowane i zapewniają stymulację łechtaczki. W przypadku każdej z tych pozycji istnieje zagrożenie, że stosunek może łatwo umknąć spod kontroli, zamieniając się w serię dzikich pchnięć, które prowadzą do pocierania pochwy oraz do jego, lecz niekoniecznie twojego, orgazmu. Owszem, on dochodzi później, ale nie kosztem twego spełnienia. (…) Nie ma w tym nic złego, by on w międzyczasie zadowalał cię ustami bądź dłońmi, szczególnie kiedy przechodzi z jednej fazy podniecenia do drugiej.


Czy wybrałaś stosunek udowy, czy też penetrację, postaraj się urozmaicać je manualnymi i oralnymi technikami, których nie wolno ci spychać na drugi plan. Jest to korzystne dla was obojga.


Powinnaś również wiedzieć, że chociaż pisma dla kobiet hucznie ogłaszają co miesiąc nowe pozycje, i owszem, ktoś gdzieś usiłuje się przez nie przedzierać, tak naprawdę istnieją tylko cztery główne, a cała reszta przypomina odmianę bezokolicznika. Należą do nich: pozycja, w której kobieta znajduje się na górze, taka, w której to mężczyzna jest na górze, pozycja na boku - twarzą w twarz, oraz pozycja na boku, w której kobieta odwrócona jest do partnera tyłem. Każda z tych pozycji ma swoje wyjątkowe zalety. Ta, w której kobieta znajduje się na swym partnerze, jest najlepsza; jeżeli chodzi o gwarancję jej orgazmu. Gdy jesteś na górze, nie tylko doznajesz bezpośredniej stymulacji łechtaczki, ale również możesz kontrolować rytm i nasilenie. Możesz skupić się bardziej na głębokim nacisku niż na pchnięciach, ciesząc się również uczuciem wypełnienia pochwy. Na dodatek wielu mężczyzn twierdzi, iż jest to ich ulubiona pozycja, bowiem pozwala na pobudzanie twoich piersi, rozluźnienie się i podziwianie całego przedstawienia. Niejedna kobieta zbyt dobrze zna uczucie towarzyszące sytuacji, kiedy to mężczyzna szczytuje, po czym bezwładnie opada na nią. Pozycja, w której kobieta znajduje się na górze, często zapewnia miłe odwrócenie tych ról. Pamiętaj, że kiedy jesteś w takiej pozycji, możesz dodatkowo pobudzać rękoma swoją łechtaczkę. Może to robić również twój partner.

Prócz tego wielu mężczyzn mówiło mi, że uwielbiają używać wibratora do stymulacji łechtaczki swej partnerki. Możesz także zaskoczyć go, wyciągając wibrator i robiąc to samodzielnie. Mężczyźni powinni dowiedzieć się, że stosunek pozbawiony wsparcia (tzn. bez udziału rąk, ust albo wibratora) rzadko prowadzi kobietę do orgazmu, zwłaszcza zaś orgazmu pierwszego w jej życiu, gdyż powinna ona czuć współdziałanie, nie zaś zagrożenie i wyobcowanie. Największa wada tej pozycji jest taka, że wiele kobiet, niepewnych swego ciała, odczuwa skrępowanie, kiedy obserwuje je partner. Radzę jednak, by wziąć parę łyków wina, przyciemnić światło i być górą.


Kiedy mężczyzna znajduje się na górze, ma większe możliwości wykonywania pchnięć i może nabrać rozpędu potrzebnego do osiągnięcia bardziej energicznego orgazmu. To świetne, jeżeli ty już doszłaś i chcesz, aby teraz zaznał tego twój partner. Wielu kobietom sprawia radość osiąganie orgazmu w pozycji „na górze” a następnie zmienienie pozycji na misjonarską. Kładąc jednak ręce na jego pośladkach, możesz zatrzymać go w sobie i doznawać stymulacji łechtaczki, jednocześnie masując jego pośladki i okolicę odbytu. Podobnie jak w przypadku pozycji, w której kobieta znajduje się na swym partnerze, jak również tej z ułożeniem na boku, pozycja misjonarska zapewnia zbliżenia ciał, twarzy oraz kontakt wzrokowy. Zdobądź się na dodatkowy wysiłek i połącz kontakt wzrokowy z głębokim naciskiem, który zapewnia stymulację łechtaczki, a zapewnisz sobie kombinację intymności oraz seksualnej przyjemności.


Podobnie jak pozycja misjonarska, również pozycja boczna jest znakomita do uprawiania intymnego seksu. Ponieważ trudniej tu o wykonywanie pchnięć, sprzyja ona powolnemu i głębszemu zespalaniu się. Możesz to uzyskać, oplatając swoją nogę wokół jego nóg i trwając w takiej pozycji.


Pozycja, w której kobieta zwrócona jest tyłem do swego partnera, bardzo odpowiada wielu mężczyznom. Pozwala ona osiągać silne poczucie władzy i dominacji oraz daje możliwość wykonywania silnych pchnięć, prowadzących do mocnego orgazmu. Kiedy partner wchodzi w ciebie od tyłu, jest prawdopodobne, że doświadczysz ucisku we właściwym miejscu i stymulacji punktu G.


Chociaż nie brak pozycji, z którymi można eksperymentować, nie pozwól, aby forma przerosła treść, a wydajność wzięła górę nad dążeniem do przyjemności. Wykorzystaj cztery podstawowe pozycje niczym kreski na tarczy zbliżenia, prowadząc ostatecznie do orgazmu przy pomocy oralnej lub manualnej stymulacji, swojej i jego. (Taki orgazm, w przeciwieństwie do wytrysku w waginie, zapewnia mocniejszą stymulację).


Nie istnieje zasada nakazująca jego penisowi znajdować się w twojej pochwie, kiedy zbliżycie się do końca.  Staraj się, by wszystko było rozpalone i urozmaicone.


Wibrator


Twój wibrator nie jest przeznaczony wyłącznie dla ciebie. Chłopców również cieszą takie zabawki, zwłaszcza gdy wypróbowujesz je na nich. W trakcie pobudzania ustami lub dłonią nastaw wibrator na niskie obroty i przyłóż go do trzonka jego penisa, a potem do wędzideł ka i główki. Prawdopodobnie będziesz potrzebowała obu dłoni, aby trzymać penisa i wibrator, chyba że używasz bardzo cienkiego modelu (takiego jak Rocket).


Przesuwaj wibrator w dół trzonka penisa i równocześnie liż wędzidełko albo szczelnie otocz swoimi wargami główkę.


Możesz także użyć wibratora wtedy, kiedy twój partner, znajdując się na tobie, dokonuje głębokiej penetracji. Wtedy możesz stymulować jego pośladki, ujście odbytu i perineum. […]

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 7)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12011.12.30, 13:37

V
E. . . no więc właściwie to co o tym myślicie? Czy takie wyrwane z kontekstu ma sens?
# 22011.12.30, 18:12

kochanka
Ma! I jest świetne! Niektóre pomysły wykorzystam na sylwestra ;)
A książkę kupię, także dla partnera "Jej orgazm najpierw" :)
# 32011.12.30, 18:27

Wtrącalska
. . . ma sens, ma!
Co prawda mężczyźni stanowią margines(-ik) mojego życia seksualnego, ale wyznaję zasadę, że jak już coś robić, to z głową, a nie tylko z główką.
Im więcej, głośniej i częściej będzie się mówić, że kobieta ma prawo wymagać, dbać o swoją przyjemność i przejmować kontrolę, tym mniej będzie sfrustrowanych, zaniedbanych i rozczarowanych.
Swoją drogą, jeszcze nigdy nie pobudzałam mężczyzny wibratorem. Ciekawe.
# 42011.12.30, 23:31

V
@Wtrącalska - mężczyźni też ludzie, dajmy im nacieszyć się wibracjami. :)
# 52011.12.31, 01:47

Wtrącalska
. . . przemyślę to :) Może tak w ramach postanowień noworocznych.
# 62012.01.02, 11:35

tom1
bardzo dobre. . . tylko korzystać. . . .
# 72013.09.13, 15:36

burlesquesklep
https://www. facebook. com/burlesquesklep
Świetne! Będę polecała!

podobne artykuły

Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
Wraz z końcem lata we Wrocławiu rozpoczyna się już szósta edycja popularnego cyklu spotkań-warsztatów dla mężczyzn i kobiet.
 
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
Heteroseksualni mężczyźni powinni sobie zadać pytanie: „czy chcę mieć za żonę Boginię czy jędzę?”
Bo fizjologia nie przewiduje dla kobiet stanów pośrednich.
 
Wakacyjna Misja na Marsa z Vocą, seks klubami i Świątynią Miłości
Posłuchaj mnie w Misji na Marsa. Z dwoma szalonymi marsjańskimi prowadzącymi rozmawiamy o seksie, skokach w bok i wycofywaniu się z seks-propozycji :)
 

najnowsze artykuły

Kobiety odzyskują głos i wpływ!
seksualność kobiet » wiadomości
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
komentarze (1)
Świat się zmienia, a kobiety stają się coraz bardziej odważne i solidarne.
 
Mit monogamicznej samicy
seksualność kobiet » artykuły
Mit monogamicznej samicy
Poliandria, praktyka kopulacji z licznymi samcami, jest [...] jedną z najbardziej rozpowszechnionych strategii rozrodczych samic. Aż dziw bierze, że dopiero w latach siedemdziesiątych XX wieku naukowcy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że normę u samic stanowi właśnie poliandria, a nie monogamia (dokonywanie rozrodu z jednym partnerem).
 
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
seksualność kobiet » artykuły
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
komentarze (1)
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
seksualność kobiet » artykuły
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
seksualność kobiet » artykuły
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
komentarze (6)
Ana-suromai to starożytny rytuał błogosławienia świata i udzielania mu swojej seksualnej mocy poprzez odsłonięcie kobiecych genitaliów. Tak kobiety błogosławiły świat m.in. w starożytnym Egipcie, o czym możemy przeczytać u Herodota i Diodora Sycylijskiego.
 
zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter