dział: seks

Pieszczoty piersi

Felice Newman
dodano: 2013.01.06
Piersi mają do zaoferowania wiele różnych doznań.
Lubimy pieszczoty, pocałunki delikatne jak trzepot skrzydeł motyla, wilgotny dotyk ust na sutkach. Lubimy ściskanie, szczypanie, ugniatanie, klepanie i gryzienie. Lubimy, kiedy nasze sutki są szarpane i gryzione, ciągnięte i wykręcane. Podoba nam się delikatny dotyk dookoła piersi.kliknij - selkar.pl

Radość seksu lesbijskiego 

Uwielbiamy uczucie, kiedy nasze piersi przytulają się do piersi partnerki. Z lubością oczekujemy kobiecych dłoni na mięśniach piersiowych. Rozkoszujemy się ponętnymi piersiami, które nie mieszczą się nam w dłoniach i uwielbiamy zadziorne cycuszki o sterczących sutkach, które drażnią wnętrze naszych dłoni. Zachwycamy się soczystymi, nabrzmiałymi jak po użądleniu pszczoły sutkami, które wypełniają nam usta. Uwielbiamy twarde, męskie klatki piersiowe dumnie stawiające opór naszemu kobiecemu ciału. Lubimy nawet zlizywać kroplę siary sutka partnerki.


Zabawa z piersiami nie jest zarezerwowana tylko dla seksu z partnerką. Możesz stymulować piersi w trakcie masturbacji. Niektóre kobiety w szafce nocnej mają parę zacisków do sutek właśnie w tym celu. Kobiety o dużych piersiach mogą nawet same ssać własne sutki podczas stymulacji łechtaczki.


Kobiety, które uwielbiają, gdy poświęca się uwagę ich piersiom, szczególnie lubią stymulację sutków. Ich piersi wydają się sterczeć na samą możliwość dotyku, a kiedy są pobudzone, doświadczają prądu doznań, który przebiega od sutków aż do łechtaczki. Niektóre kobiety potrafią osiągnąć orgazm tylko przez długą stymulację sutków.


Kiedy jesteś podniecona, twoje sutki doznają erekcji, a aureole nabrzmiewają i mogą ciemnieć. Piersi czasem nawet się powiększają. Tak jak łechtaczka, sutek w erekcji może być stymulowany bardzo długo. Zwykle, kiedy zbliżasz się do orgazmu, większą przyjemność sprawia ci intensywna stymulacja sutków. Niektóre kobiety muszą być bardzo mocno podniecone, żeby w ogóle lubić stymulację sutków.


„Moje sutki są niezmiernie wrażliwe. Nie mogę nosić ubrań, które mają szwy w miejscu sutków, a uderzenie o stół powoduje ból. Muszę więc być podniecona, zanim ktokolwiek może ich dotknąć, ale wtedy lubię wszystko, szczególnie ssanie, choć niezbyt silne.”Różne kobiety lubią różny sposób stymulacji piersi. Nie chodzi tylko o to, czy ma być mocno, czy delikatnie, choć to też jest ważne. Możesz lubić bardzo szczególny rodzaj stymulacji. Być może chcesz, aby partnerka brała całą pierś w dłoń i pieściła, trzymając spodnią stronę piersi, a może w ogóle nie lubisz dotyku na spodniej stronie biustu. Doświadczone amatorki zabawy z piersiami są dość szczegółowe w wydawaniu instrukcji stymulacji sutków.


„Najbardziej lubię delikatny dotyk lub lizanie wokół sutków. Prawie (ale nie do końca) łaskotanie. To niesamowite uczucie! Uwielbiam to! Mmmm...”


Wrażliwość


„Czasami jestem bardzo wrażliwa, nawet delikatne głaskanie powoduje, że dostaję dreszczy lub podskakuję.”


Wrażliwość piersi zmienia się z dnia na dzień, w trakcie cyklu miesięcznego i w trakcie całego życia. Podczas miesiączki piersi osiągają największy rozmiar i krągłość, wyglądają dosyć soczyście. Przed miesiączką i w jej trakcie zwykle zwiększa się ich wrażliwość. Zarówno zespół napięcia przedmiesiączkowego, jak i ciąża mogą sprawić, że czujesz, jakby twoje piersi miały „wybuchnąć”.


Nowy piercing oczywiście sprawi, że sutki będą szczególnie delikatne. Włókniaki również powodują bolesność piersi. Jakakolwiek interwencja chirurgiczna, czy to zabieg zmniejszenia piersi, czy implanty, mogą spowodować bliznowatość, która wpływa na wrażliwość tkanki. Rak piersi wywiera różny wpływ u poszczególnych kobiet. Niektóre po terapii tracą wrażliwość, inne doświadczają bólu.


„Dwa lata po wycięciu guza piersi inni ludzie nie mogą dostrzec blizny, nawet kiedy im ją pokazuję. Straciłam wrażliwość w sutku na jakiś czas, ale teraz odczucia prawie nie różnią się od stanu sprzed operacji. Cierpię na nieregularny nerwoból w tkance piersi dookoła wyciętego guza. Bezpośredni nacisk na ten obszar piersi boli jak cholera, więc muszę uważać w niektórych pozycjach. Czasem, jeśli wspomnę o tym kochance czy kochankowi, przeraża ich to i unikają dotykania tej piersi. Rozumiem to, ale wolałabym, żeby postawili na bardziej ostrożny dotyk i włączyli tę pierś do gry miłosnej. Uwielbiałam moje piersi przedtem, a teraz cenię je jeszcze bardziej.”


Ucz swoją partnerkę


„Nigdy nie lubiłam stymulacji piersi, dopóki nie spotkałam mojej obecnej partnerki. Być może nikt nie miał odpowiednio delikatnego i czułego dotyku... lub po prostu nigdy nie pozwalałam sobie na czucie tego, co odczuwam przy niej.”


W zabawie piersiami bardzo się przydają dobre umiejętności komunikacyjne. Delikatny pocałunek na nadwrażliwym sutku może być przyjemny lub nieznośny, lub taki i taki. Zanim zaczniesz pieścić, szczypać, gryźć czy używać zacisków sutkowych lub innych zabawek, zapytaj. Jeśli lubisz delikatny, subtelny dotyk, me znaczy to, że ona również, może nawet go nie poczuć. Tym bardziej nie zakładaj, że jeśli ty lubisz, kiedy twoje piersi są maltretowane, ona również.


„Lubię, kiedy partnerka liże, ssie, a nawet gryzie moje sutki, ale najbardziej podoba mi się kiedy obejmuje piersi całą dłonią.”


Następnym razem, kiedy będziesz w nastroju zabawowym, pokaż partnerce dokładnie, co lubisz. Uwolnij swoją wewnętrzną ekshibicjonistkę. Dotykaj swoich piersi, dokładnie tak jak chcesz, żeby ona to robiła. Potem weź rękę partnerki i pokaż jej, czego chcesz.


„Lubię ostrą zabawę z sutkami. Chcę, żeby je ciągnęła, ssała, gryzła i wykręcała coraz mocniej.”


Równie ważne, jak pokazanie partnerce, co czują twoje piersi, jest opowiedzenie jej, co ty czujesz w stosunku do nich. Nie można przewidzieć preferencji dotyczących dotykania biustu na podstawie jego rozmiaru ani identyfikacji genderowej. To, co czujemy w stosunku do naszych piersi jako obiektu uwagi erotycznej, jest niezwykle osobiste. Nie wszystkie femme lubią kult piersi, tak samo nie wszystkie butch wzdrygają się na dotykanie ich biustu. Mogą lubić szczególny rodzaj dotyku.


„Wolę pocieranie klatki piersiowej niż zabawę z sutkami. Lubię, kiedy traktuje się ją jak męską klatę.”


Nie wszystkie kobiety mają erotyczny stosunek do własnych piersi. W wielu z tych, które doświadczyły przemocy seksualnej, odżywają wspomnienia, kiedy dotyka się ich piersi. Jest to zrozumiałe, jeśli to piersi były źródłem niechcianego, złego dotyku. Niektóre z tych kobiet w ogóle nie dopuszczają dotykania piersi, inne pokazują partnerkom, w jaki sposób można to robić.


 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 7)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12013.01.07, 12:03

Marta
Cudne! I pożyteczne. Niektórzy faceci albo całkowicie zapominają o tym, że mamy piersi, albo też nie mają pojecia, co z nimi robić. . . a tu taka instrukcja, super! :)
# 22013.01.09, 13:45

Ro.
Niektórzy faceci nie zapominają :-)
A przy okazji przypominają, że też mają wrażliwe sutki.
Pozdrawiam!
# 32013.10.22, 12:06

Ew
Ja chyba jestem inna, bo nic nie czuję:/
Nawet jak sama siebie dotykam, za to mój partner ma tak czułe sutki, że zazdroszczę mu!
Z chęcią zabrałabym 50% jego doznań, bo ja nie czuję nic. . .
Nigdy jakoś nie czułam!
# 42014.03.16, 18:38

ga
@Ew mam dokładnie tak samo, nic nie czuje. partner natomiast ma aż zbyt wrażliwe
# 52014.03.17, 10:15

Voca
Może tak być, że piersi nic nie czują i że inne części ciała nie czują. Ale gdy się je dotyka z cierpliwością i miłością przez jakiś czas (mam tu na myśli nie minuty, ale tygodnie - każdego dnia po trochu), to odzyskują czucie. Tak jak zdrętwiałe ciało. Więc jeśli chciałybyście obudzić wrażliwość - można to zrobić. Chociaż niekoniecznie tego jednego dnia.

# 62014.03.17, 23:00

AwaS
Tak, wrażliwość zwiększa się z czasem i poświęcaną uwagą. Kiedyś miałam "normalnie" wrażliwe piersi, a teraz jestem bliska orgazmu przez samo pieszczenie sutków. Wskazówka, także dla zdrowia: uwolnijcie piersi ze staników, przynajmniej w domu.
# 72014.11.11, 14:11

aga
piersi trzeba regularnie ćwiczyć, wtedy stają się bardzo wrażliwe. Ja po domu nie noszę stanika, za to często mąż przypina mi do sutków spinacze od bielizny. chodze z nimi pod domu. To spowodowało, ze teraz moje sutki błyskawicznie sztywnieją i sa baaardzo czułe. Wcześniej byłam tam oziębła. Od tego też całe piersi zrobiły się wrażliwe. Teraz biorąc prysznic woda powoduje u mnie silny, podniecający wzwód sutków. Maltretowanie ich jest ogroma przyjemnością dla mnie i dla mojego męża, który czując jak pod jego palcami moje cycki sztywnieją, wie, że jest mi dobrze i ma z tego satysfakcję. Teraz ciągle się dobiera do moich piersi. Wczoraj w kinie cały czas mi maltretował sutki a ja czułam jak śluz z cipki leci mi po nogach. W końcu zakonczyło się to wspaniałą minetką w samochodzie, zaraz po wyjściu z kina, bo byłam tak podniecona, że o mało nie zwariowałam. Dopiero po orgaźmie mogłam spokojnie pójśc z mężem na kolację.

podobne artykuły

Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
Moje życie bez stanika jest takie samo, jak ze stanikiem, tylko, ku własnemu zdziwieniu, mogę teraz swobodniej oddychać.
 
Spełnij marzenie o idealnych piersiach!
Mogłabyś zobaczyć, że wszystkie mamy bardzo różne piersi i bardzo różne ciała. Że te piersi mogą być różnego kształtu i rozmiaru, a my mimo tego czujemy się z nimi dobrze i cieszymy się naszym ciałem, zmysłowością i seksualnością. Że zdejmujemy bluzki ze swobodą i radością. Że od innych kobiet i mężczyzn dostajemy życzliwość, szacunek i akceptację, bez względu na to, jak wyglądamy i na ile nasze ciała wpisują się w kanon urody. Bo to chyba o to chodzi – żeby czuć się ze swoim ciałem dobrze, żeby czuć się przyjętą i zaakceptowaną, taką jaką się jest.
 
Tajniki zmysłowego fellatio, czyli jak zrobić super laskę. Albo loda :P
Złota zasada robienia mężczyźnie dobrze ustami brzmi: rób to tylko wtedy, jeśli naprawdę to lubisz i tego chcesz. Jeśli Ty nie będziesz mieć z tego przyjemności, on też nie będzie jej miał.
 

najnowsze artykuły

Kobiety odzyskują głos i wpływ!
seksualność kobiet » wiadomości
Kobiety odzyskują głos i wpływ!
komentarze (1)
Świat się zmienia, a kobiety stają się coraz bardziej odważne i solidarne.
 
Mit monogamicznej samicy
seksualność kobiet » artykuły
Mit monogamicznej samicy
Poliandria, praktyka kopulacji z licznymi samcami, jest [...] jedną z najbardziej rozpowszechnionych strategii rozrodczych samic. Aż dziw bierze, że dopiero w latach siedemdziesiątych XX wieku naukowcy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że normę u samic stanowi właśnie poliandria, a nie monogamia (dokonywanie rozrodu z jednym partnerem).
 
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
seksualność kobiet » artykuły
Czy rutynowa mammografia sprzyja zdrowiu kobiet?
komentarze (1)
Zmieńmy konwersację na temat naszych piersi z „jak uniknąć raka piersi i wcześnie go wykryć” na „jak mieć zdrowe piersi i czerpać z nich radość”.
 
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
seksualność kobiet » artykuły
Seks po menopauzie i kobiety zasiewające nasiona mądrości
W kulturach celtyckich młodą dziewicę postrzegano jako kwiat; matkę jako owoc; starszą kobietę jako nasiono. Nasiono niesie wiedzę i potencjały wszystkich zawartych w nim składników. Zadaniem kobiety po okresie menopauzy jest zasiewanie w społeczności tej kwintesencji prawdy i mądrości.
 
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
seksualność kobiet » artykuły
Odsłoń cipkę na Wawelu! O rytuale ana-suromai w praktyce
komentarze (6)
Ana-suromai to starożytny rytuał błogosławienia świata i udzielania mu swojej seksualnej mocy poprzez odsłonięcie kobiecych genitaliów. Tak kobiety błogosławiły świat m.in. w starożytnym Egipcie, o czym możemy przeczytać u Herodota i Diodora Sycylijskiego.
 
zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter