dział: orgazm

Orgazm, moja miłość

KW
dodano: 2014.08.04
Jestem młodą kobietą. Moje koleżanki również. Jednak bardzo, bardzo się zdziwiłam parę lat temu, gdy jedna z nich przyznała, że nie przeżyła CHYBA jeszcze nigdy orgazmu.

Dlaczego? Dlaczego nie dane było jej poznać tak miłej słodyczy spięcia i rozluźnienia całego ciała? Można ogólnie - kiepski facet i brak poszukiwań własnych. Jednak prawda tkwi głębiej. Jakże ważne jest samo odkrycie i podejście do orgazmu! Pamiętam czasy pierwszych podnieceń. Uczucie dziwne, obce, a jednak przyjemne. Mój wrodzony hedonizm nie pozwalał mi go stłumić. Dość wcześnie zaczęłam interesować się seksualnością i cielesnością, poznawałam własne ciało i dużo czytałam. Później doszło zainteresowanie chłopcami, nagle zaczęło mnie intrygować to ich czułe miejsce poniżej brzucha, które wyglądało inaczej niż moje, ale jak? Pierwsze, szczeniackie związki, pocałunki, pierwsze delikatne pieszczoty piersi i eureka! Pierwszy orgazm, piersiowy. Cudowny, nocny i pod gołym niebem. W miarę upływu czasu moje ciało udostępniało się coraz niżej, aż... kolejna eureka! Orgazm łechtaczkowy, mój ukochany, najczęstszy i najszybszy. 

Dużo później to ja przejęłam inicjatywę i pierwszy raz w życiu zobaczyłam penisa. Zanim to jednak nastąpiło, zamykałam oczy i tylko go dotykałam. Muskając subtelnie opuszkami palców zdziwiła mnie strasznie jego miękkość mimo twardości, oraz to, jak miły był w dotyku. Chciało się go nieustannie głaskać, był taki przyjemny. Już jako trzpiotka pokochałam uczucie podniecenia. Moment, w którym ciepło pojawiające się w okolicy brzucha rozpływało się na resztę ciała, moment, w którym stawałam się coraz bardziej mokra. Uwielbiałam prowadzić grę, prowokować. Poprawka - uwielbiam to do dziś. Moim ulubionym widokiem był budzący się penis, który twardniał na moich oczach. Do dziś podniecają mnie mężczyźni w dresowych spodniach. Przez lata uczyłam się zwodzić i prowokować, umiejętnie patrzeć, schylać się, siedzieć, leżeć, mówić, tańczyć, oddychać. Pożądanie - rozkoszuję się jego uczuciem w sobie, rozkoszuję się także, gdy wyczuwam je u innych.

Dziś mam stałego partnera, jakże kochanego! Jako punkt honoru stawia sobie moje szczytowanie, co bardzo mnie cieszy, tylko że... Nie potrafi mnie podniecić tak, jakbym tego pragnęła. Rozpala mnie ciałem, gdy ja chciałabym umysłem. Chciałabym czuć napięcie, które rozkazuje mi rozebrać się lub skoczyć w przepaść. By doprowadzić się do rozkoszy, by osiągnąć orgazm, potrzebuję dotyku dopiero na finiszu. Od samych słów, gestów, nawet oddechu - robi mi się tak gorąco, że chcę krzyczeć. Jednak mimo wybrania złych drzwi, korytarzem wtaczamy się zawsze tam, gdzie od początku chciałam być. On szepcze - "jęcz, nikt nas nie słyszy", a po wszystkim mówi, że znów zrobiłam zeza w momencie zero, czym wprowadza mnie w konsternację, a jednak rozśmiesza.

Dlatego tak bardzo zdziwiło mnie, że moja koleżanka nigdy tego nie przeżyła. Nigdy nie brakowało jej oddechu, nie czuła ściekającej po udzie ciepłej i aromatycznej kropli, nie doznała uniesienia tak gorącego, że długo nie mogła dojść do siebie, krótko - nie osiągnęła orgazmu. Sama uznawała to jako coś nieczystego, nieco... grzesznego? Nie tęskniła do niego, gdyż nigdy nie potrafiła sobie go wyobrazić. Machała na to ręką "czy to takie ważne?", no i najważniejsze, nie akceptowała swojego ciała. Nie lubiła patrzeć w lustro, nie lubiła obcego dotyku.

Dziś zmieniła podejście, a raczej zmienił je odpowiedni partner. Pokochała uczucie podniecenia, które prowadzi ją krętymi ścieżkami na sam szczyt. Poznała swoje ciało, ciało swego mężczyzny i pokochała to, co może się między nimi wydarzyć. Wydaje się być szczęśliwsza, a figlarny uśmiech, który pojawia się czasem przy okazji naszych seksualnych rozmów, upewnia mnie w tym śmiałym osądzie. Ah, pięknie jest, kiedy w naszym życiu gości orgazm - moja miłość!

Artykuł ukazał się w ramach "konkursu na sezon ogórkowy". Do wygrania ekskluzywny masażer erotyczny Lily; napisz artykuł i go wygraj! Sprawdź szczegóły konkursu.
 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Miłość jest kobietą
Sądzę, że chyba nie ma kobiety, która choć raz nie pomyślałaby o innej przedstawicielce swojej płci z fascynacją, adoracją lub podziwem.
 
Czy kupisz orgazm za 2 tysiące złotych?
Moim oczom ukazuje się lista zabiegów na kobiecych genitaliach: powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, plastyka warg sromowych mniejszych i większych, plastyka pochwy... Już wiem, że nie mogłabym reklamować czegoś, w co kompletnie nie wierzę.
 
Fantazja z mężem w tle
Moja sypialnia świeci pustkami raz na trzy tygodnie, gdy mąż pracuje na nocną zmianę. Pięć długich, nudnych, samotnych nocy, kiedy leżę w pustym łóżku i fantazjuję. Takie obrazy lęgną mi się w głowie, że sama się sobie dziwię.
 
Orgazm ze Słońca i seks z miłości
Choć mam uprawnienia trenerskie i jestem sex coachem, nie nazwałabym siebie nauczycielką. Jestem bardziej Mamą Karo, starszą kobietą, doświadczoną na seksualnych ścieżkach, której towarzystwa większości z nas tak brakowało podczas naszej seksualnej edukacji.
 
Seks oralny a układ łechtaczkowy
Seks oralny, bez znajomości kobiecej seksualnej anatomii, bez zorientowania, gdzie leży fourchette a gdzie perineum i co z nimi robić, jak dotykać łechtaczki, żeby zamiast kobietę uszkodzić, dać jej przyjemność, jest jak jazda samochodem wciąż tylko na pierwszym biegu. Można - ale: palisz dużo, jedziesz wolno i bardzo szybko zajedziesz skrzynię biegów.
 

najnowsze artykuły

Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
Kiedy ostatni raz ktoś Cię długo i czule przytulał? Bez podtekstów. Bezinteresownie. Po prostu dlatego, że mógł się podzielić własnym ciepłem i życzliwością?
Kiedy ostatni raz długo i uważnie patrzyłaś_łeś komuś w oczy?
 
Voca w radio RAM
seksualność kobiet » kultura
Voca w radio RAM
Na zaproszenie 2 panów z Radia RAM wylądowałam na Marsie. :) A dokładnie w Misji na Marsa. Prowadzący domagali się warsztatów edukacji seksualnej na antenie, co też i zrobiliśmy. :)
 
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
seksualność kobiet » aborcja
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
Jeśli ktoś jest permanentnie na polu walki, jeśli czerpie z tego wielką satysfakcję, to jego język, będąc projekcją takiego sposobu postrzegania rzeczywistości, pełen będzie słów takich, jak „morderczynie”, czy „zabójczynie”, bo przecież wiadomo, że pole walki służy zabijaniu.
 
Niechaj rodzą się potwory? Tabu kazirodztwa
seksualność kobiet » artykuły
Niechaj rodzą się potwory? Tabu kazirodztwa
Gdy oglądałam pierwszy sezon serialu „Gra o tron”, moją uwagę przede wszystkim zwróciła dwójka bohaterów: Cersei i Jaime Lannisterowie. Cersei i Jaime są rodzeństwem, bliźniętami. W jednym z odcinków uprawiają dziki seks w opustoszałym zamku.
 
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
seksualność kobiet » artykuły
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
Moja przyjaciółka, nazwijmy ją Diana, wychowywała się bez ojca. Nie pamiętała go, ale w jej domu zawsze się z niego żartowało lub mówiło źle o nim.
 
zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter