dział: opowiadania

Ukojenie

Umorusana Ewa
dodano: 2013.11.27
Wyszedł ze spotkania zupełnie wymięty, kilka godzin z tymi ludźmi robi swoje. Normalnie napawałby się myślą o tym, że zaraz spotka się z nią, że ona czeka na niego w mieszkaniu. Nie przewidział tylko zwykłej komplikacji spraw służbowych, która może wprowadzić ciało w odrętwienie. A ból głowy jest doświadczeniem całego ciała...

Ze spojrzeniem wbitym w ziemię, z przezornie zaciśniętymi zębami, z pomocą kilku poręczy, ścian, dociera najpierw na właściwe piętro, a później pod drzwi pokoju. Wszystko miało się teraz zmienić. Zapukał.


W drzwiach zaszumiał ostatni dźwięk zamka, ostatni sygnał, żeby się przebudzić. Otworzyła mu drzwi, delikatnym gestem zapraszając do środka. I już wtedy pierwszy raz się uśmiechnął, miała bowiem na sobie jego koszulę. Możliwie najlepsze użycie, jakie mógłby sobie dla niej wyobrazić. Biała, męska koszula służyła jej idealnie w charakterze sukienki. Jego radością było to, że nie była zbyt długa, także kompozycję opadających na ramiona blond włosów zwieńczały długie, ustawione blisko siebie nogi.Na szczęście o nic nie pytała. Doskonale wiedziała czego teraz potrzebuje i zrobiła gest, jakby chciała zdjąć jego marynarkę. Poddał się temu. Rzuciła ją na krzesło, zaraz zaczęła rozpinać jego koszulę. Starał się w tym czasie jedną ręką rozpiąć guziki mankietów, za chwilę z matowym dźwiękiem spinki opadły na podłogę. Już nawet nie wiedział co się dzieje z jego koszulą, zaczął rozpinać spodnie, zsuwać buty, w chwilę po wejściu już stał nagi, zaledwie krok od drzwi.Tymczasem ona odwróciła się ku wejściu do łazienki, stanęła w nim i spojrzała wymownie w jego kierunku. Nie dał na siebie długo czekać, szybko znalazł się w ciepłym parującym wnętrzu przestronnej łazienki, od razu jego wzrok pobiegł na mlecznobiałą wannę.Zanurzył się w gorącej wodzie. To był pierwszy szok, uderzenie gorąca, które okazało się kojące. Następnym szokiem był widok jej, rozbierającej się na skraju wanny. W tym momencie zmęczenie skumulowane w ciele zaczęło kapitulować, uchodzić każdym porem w gorącą wodę. Ona jednak nie dołączyła do niego tylko zaczęła go myć. To było zaskoczenie, nie spodziewał się zupełnie, jego ciało tym bardziej i reagowało spontanicznie.


Dotąd zobojętniałe, zdrętwiałe, zmęczone zaczęło odpowiadać na bodźce drganiem, napinaniem mięśni, rozluźnieniem. Stało się zabawką w jej rękach. A ona obchodziła się z nim znakomicie. Jakby wiedziała, gdzie trzeba naciskać, gdzie głaskać a gdzie szorować. W kilka minut intensywnej zabawy jego ciało zamieniło się w pobudzony, gotowy do działania organizm.Podniósł do góry biodra wynurzając ze spienionej wody swojego penisa. Był już w pełny, nabrzmiały, kierował się ku górze. Nabrała trochę wody w dłonie i spłukała z niego pianę. Chwyciła go dłonią i zaczęła nią przesuwać wzdłuż niego, od góry w dół. Ściągnęła z niego skórkę, pokazała jej się pulsująca główka. Oblizała ją dokładnie dookoła. Dla niego to było dużo, znaleźć się w kilka minut na samym szczycie, po krótkim locie przez wszystkie możliwe stany, teraz czuł skrajną przyjemność. Jego postrzeganie ograniczyło się do penisa, gorąca woda wyłączyła pozostałe zmysły. Czuł, że cały on to penis, czuł jak jest obejmowany ustami, jak naciska na niego podniebienie, jak drażnią ząbki. Dygotał, kiedy zataczał na nim swe kręgi język. Jej ręka u nasady penisa zaciskała się i wędrowała kilka centymetrów w górę, czuł się wtedy tak pełny w jej ustach, czuł że jest w niej cały, zresztą nawet nie wiedział, jak głęboko go połyka, na ile sobie pozwoliła, zintegrował się z jej wargami, językiem, podniebieniem. Pragnął jej gardła, pragnął być bez reszty w niej.Skorzystała z kształtu wanny i złapała za brzegi, wskoczyła na krawędź wanny. Obłe krawędzie pozwoliły jej wygodnie przesunąć cipkę jak najbliżej jego ust, chciała tylko na chwilę, bardzo chciała dać mu sygnał, jak jest mokra, by mógł ją posmakować. Siedząc okrakiem na wannie, w spazmatycznym grymasie rozkoszy dała się przycisnąć do jego twarzy. Trwało to chwilę, więc on mając świadomość karkołomności tej zabawy, skupił się na podłużnym ruchu języka, tak by zaledwie omieść wargi, guziczek, całą jej soczystość.


Wyszła po chwili z wanny i pociągnęła go za sobą. Chwyciła ręcznik i wytarła zaparowane lustro. Oparła się półkę, wypinając zapraszająco w jego stronę. On rzucił tylko jakiś ręcznik pod nogi i zajął miejsce za nią. Oboje byli mokrzy i śliscy, on miał na sobie pianę, woda ściekała z jego włosów. Złapał penisa, nadając mu kierunek na zapraszającą go cipkę. Zanim wszedł, kilka razy uderzył nim o jej pośladki i usłyszał westchnienie. Oparł go na jej drugiej dziurce, a jego jądra, nabrzmiałe, pełne opierały się na cipce.


Wtedy spadło na nią pierwsze uderzenie. Otarta dłoń na mokrym pośladku. Dźwięk był wzmocniony akustyką łazienki. Zaraz po tym torował sobie drogę przez jej cipkę. Trzymał go u nasady, zanurzając co chwilę główkę, na chwilę, i zaraz ją wyjmował. Zwiększał tylko głębokość. Gdy był w połowie długości, z całej siły przeniósł ciężar swoich bioder na nią, natarł, zanurzył się głęboko, słyszał mruczenie, wyszedł prawie zupełnie i powtórzył gwałtownie wejście. Ona, chcąc mieć go jak najgłębiej wypinała coraz mocniej pupę. Bawił się, odmierzając jej te pchnięcia:


kilka płytkich, jedno głębokie, klaps, wychodzi;

kilka płytkich, dwa głębokie, klaps;

gwałtowniej, mocniej, klaps;

wychodzi, widzi jej soki ściekające z niego;

wchodzi głęboko i zaczyna to powtarzać;

opiera się na niej, mruczenie zamienia się w jęki, w lustrze widzi jej twarz którą przeszywa rozkosz, klaps;

czuje skurcz, to ona, to ja? mocniej i szybciej, bez kontroli.

Słychać jęki, mieszają się odbite od ceramicznych ścian, cipka jęczy swoim dźwiękami, ona szarpie oddechem, ręką łapie za jej włosy, zaciska pięść, jest jego, należy do niego.

Ból, impuls bólu przeszywa jego ciało, już nic nie słyszy, czuje, jak ciało wypycha z siebie spermę, jak zalewa jej cipkę, jak nagle robi się w niej tak mało miejsca, uginają się pod nim nogi, ale ona wciąż jeszcze cofa i uderza pupą o jego biodra. Skupia się, wysila, szarpie ją, przygniata do siebie i popycha raz za razem, tak mocno, jak potrafi, ona stęka jęczy, to wszystko zamienia się w krzyk.

Wiotczeje


Usiadł na brzegu wanny. Ona siedziała na ręczniku, który leżał na ziemi. Na czworakach zaczęła się do niego zbliżać. Ujęła w dłoń jego miękkiego penisa, włożyła do ust i zaczęła ssać, oblizywać, dokładnie oczyszczać go ze śladów ich miłości. Mógł teraz patrzeć na nią z góry, być świadkiem oddania, które mu tak imponuje, które go wzrusza, ale za nic nie dał tego po sobie poznać. Nie robił nic. Delektował się tylko szumem w uszach. To zapewne szum krwi, która wrze w jego organizmie. Uśmiechał się, bo wiedział, że zaraz, już tuż tuż, będzie znowu gotowy i zacznie się z nią naprawdę kochać.


Tekst ukazał się ramach obfitego konkursu.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 1)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12013.11.27, 17:54

Ann
dobry tekst, tak jakoś gorąco się zrobiło nagle ;)

podobne artykuły

Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
W piątek 21 października we Wrocławiu startuje cykl spotkań-warsztatów dla kobiet i mężczyzn. Będziemy wypracowywać NOWY SPOSÓB podejścia do seksualności w gronie Bogiń i Bogów.
 
Panseksualizm
Mam na wardze malinkę. Czemu to się nie nazywa jeżynka, przecież jest fioletowa?
 
Spróbujmy
Anus. To słowo oznacza po łacinie odbyt. Jednocześnie ta część ciała chyba każdemu człowiekowi kojarzy się z naturalną czynnością fizjologiczną, niekoniecznie należącą do tych estetycznych. Także i mnie się kojarzyła do pewnego momentu. A konkretnie do któregoś wieczora, gdy po imprezie i bezpiecznym powrocie, szykowałam się z Nim do spania. Usłyszałam wtedy magiczne słowo, jakie zmieniło moje myślenie.
 
Pogodzenie się
Choć wcale nie było łatwo, prowadzę teraz bogate i szczęśliwe życie seksualne. Jestem żywym przykładem na to, że zdecydowana większość naszych problemów ma swoje źródło w głowie. Z wewnętrznymi demonami walczy się trudno, ale da się wygrać…
 
Pani Prezes
Bip, bip... przyszedł esemes, dziś, 21. u mnie. Krótko i kategorycznie bez prawa do odmowy. Zostałem zawezwany.
 

najnowsze artykuły

„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji
seksualność kobiet » artykuły
„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji
komentarze (3)
Założę się, że gdyby mężczyźni – zamiast ciążowego brzucha – mieli np. status na fejsie typu „Adam jest w ciąży z Basią” (i ciekawe co na to jego żona), to „nielubienie prezerwatyw” nie byłoby tak popularne, a metoda „zdążę wyjąć” przyprawiałaby o palpitacje serca i nieprzespane noce nie tylko „rozhisteryzowane” kobiety. Sądzę też, że szybko okazałoby się, że prawo do aborcji Polsce nagle postrzegane jest jako prawo człowieka, a nie „mordowanie niewiniątek”, bo nagle stałoby się potrzebne mężczyznom.
 
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
seksualność kobiet » kultura
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
W czasach pokoju i dobrobytu zarówno przyjemność, jak i macierzyństwo były kwestiami osobistymi, intymnymi doświadczeniami, do których zachęcano i które chwalono. Poeci pisali o kobiecych orgazmach, o ”muszelkach” czy innych ”różanych pączkach”, a malarze i rzeźbiarze przedstawiali je w swoich dziełach.

Ale jak tylko nadchodził kryzys - polityczny, ekonomiczny, religijny albo wszystkie jednocześnie - i w społeczeństwie zaczynał panować strach, pierwszym symptomem tego, że zbliżają się konserwatywne rządy autorytarne, była zmiana w postrzeganiu kobiet. Nawet nie praw kobiet, ale ich pozycji. Słowa stają się bardziej wulgarne.
 
Pozytywnie o porodzie
seksualność kobiet » linki
Pozytywnie o porodzie
komentarze (2)
Pozytywnie o porodzie, grupa wsparcia założona i prowadzona przez trzy doule z Warszawy, jest częścią międzynarodowej sieci grup wsparcia Positive Birth Movement, założonej przez Milli Hill w Wielkiej Brytanii (www.positivebirthmovement.org).
 
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
seksualność kobiet » wiadomości
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
W piątek 21 października we Wrocławiu startuje cykl spotkań-warsztatów dla kobiet i mężczyzn. Będziemy wypracowywać NOWY SPOSÓB podejścia do seksualności w gronie Bogiń i Bogów.
 
Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
seksualność kobiet » wiadomości
Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
Jestem wzruszona. Poruszona. Szczęśliwa i radosna. Kocham moją pracę i kocham Seksualność Kobiet. A co mnie nakłania do takich wyznań i dlaczego czuję euforię? Ano dlatego, że w ostatnim czasie dostałam od Was tyle cudownych, pięknych, ujmujących, rozczulających, potężnych i jeszcze raz – pięknych! - artykułów, że serce rośnie, dusza śpiewa i chce mi się żyć! :)
 
zobacz też

”Ku pokrzepieniu serc i macic” - Duża książka o aborcji

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter