dział: moje ciało

Płynące z wodą. Historie ejakulacji

Deborah Sundahl z książki ”Kobieca ejakulacja i punkt G”
dodano: 2015.06.21
Wyszła za faceta, który niechętnie tolerował jej ejakulacje, a gdy po pewnym czasie pogodziła się z tym, że kobiecy wytrysk to coś niewłaściwego, jej popęd płciowy osłabł. Skończyło się rozwodem.

Kulturowa norma kobiecości może być przeszkodą dla kobiet, które w sprawach seksualnych postępują zgodnie z naturą. Chociaż w ostatnim czterdziestoleciu zaszły pod tym względem radykalne zmiany, dawne wyobrażenia wciąż się utrzymują, gdyż utrwalenie się nowych postaw, wymaga czasu. Niekiedy ja sama nie pozwalam sobie na więcej przyjemności – np. powstrzymując się przed obfitą ejakulacją – ponieważ obawiam się okazać zbyt naturalna i urazić przyjaciela. Zmiana głęboko zakorzenionych postaw wymaga czasu – może nawet równego życia jednego pokolenia.


Jeszcze całkiem do niedawna w naszym społeczeństwie dominowało wiktoriańskie wyobrażenie kobiety: grzeczna, porządna, miła, schludna i opanowana. Powinna leżeć spokojnie (broń Boże się nie pocąc), kiedy osiąga swój idealny, skromny orgazm, przyjemny i cichy. Orgazm powstający w punkcie G i ejakulacja są całkowicie naturalne. Mogą się wydawać silne, wybuchowe, burzliwe, namiętne, potężne, brudzące, chaotyczne, skomplikowane i dziwne.


Ejakulacja nie zgadza się z tradycyjną normą kobiecej seksualności. Świadczy o nieokiełznaniu, jest uważana za zbyt emocjonalną, zbyt niezwykłą, zbyt szokującą i za bardzo przypomina niestosowne, nieakceptowalne zachowanie. Jednakże, jak powiada Clarissa Pinkola Estes, autorka książki „Biegnąca z wilkami” (tłum. Kazimierz Erwski, Znak I S-ka, Warszawa 2002), po naturalnej stronie psychiki człowieka kryje się prawda, ego pełne uczuć. Jeśli nie wyrażasz swojej natury erotycznej, możesz być trochę skonsternowana i zadawać sobie pytania: „Czy wewnątrz jestem nieokiełznana? Czy jestem aż tak wygłodniała, aż tak spragniona?” Odpowiedzi są jednoznaczne: „Tak”, „Tak”. „TAK!”


[...]


Pewna moja znajoma, która jest bardzo pobudliwa, ma regularne ejakulacje od czasu pierwszego orgazmu, który osiągnęła tuż po dwudziestce. Jej partnerzy reagowali na to rozmaicie. Wyszła za faceta, który niechętnie tolerował jej ejakulacje, a gdy po pewnym czasie pogodziła się z tym, że kobiecy wytrysk to coś niewłaściwego, jej popęd płciowy osłabł. Skończyło się rozwodem. Teraz moja znajoma żyje z facetem, który rozumie i lubi kobiecą ejakulację, a w rezultacie odzyskała dawną energię i znów czerpie przyjemność z seksu.”


***


Kochałam się z przyjacielem i to [ejakulacja] mi się zdarzyło. Szybko wstał i zmienił pościel. Czułam się upokorzona i bardzo dotknięta. Wyjaśniłam mu, że to była ejakulacja, lecz on z uporem twierdził, że oddałam mocz.”


***
Miałem do czynienie z kobietą, która ejakulatem wypełniła jeden ze swoich pantofli na wysokich obcasach. Nie mogliśmy się powstrzymać od śmiechu. But był pełen aż po brzegi, nie licząc tego, co rozlało się po całym dywanie.”

***
„Jest to zmysłowe i super, zwłaszcza, gdy ona szaleje i odlatuje. Wtedy wiem, że mojej ukochanej jest naprawdę dobrze.”


[...]


Janice z ulgą stwierdziła, że naprawdę może osiągać ejakulację. Pragnęła pokazać ją mężowi. Zaprowadziła go do sypialni i powiedziała, że ma dla niego niespodziankę. Był bardzo ciekawy, co żona trzyma w zanadrzu.


Położyła się na łóżku i zdjęła majtki. Już czuła, jak jej punkt G się ożywia, i to nowe wrażenie w połączeniu z dreszczykiem emocji działało jeszcze bardziej podniecająco. Bardzo pragnęła poczuć męża w sobie, co dotychczas nieczęsto jej się zdarzało. Musiała wziąć głęboki oddech, pamiętając, żeby się nie śpieszyć, lecz chłonąć odczucia. Oczekiwanie na to, co się wkrótce wydarzy, budziło w niej dodatkowe emocje.

  • Najpierw muszę być naprawdę podniecona - szepnęła.

Chętnie przedłużał stymulację.

-Lubię, gdy tak robisz - powiedziała głosem omdlałym z rozkoszy i ruchem dała mężowi do zrozumienia, co jej sprawia przyjemność.


Zainteresowany i podniecony, nie ustawał w pobudzaniu tamtego miejsca, które najwyraźniej dawało jej mnóstwo przyjemności. Uświadomiła sobie, że właśnie zapoznała męża ze swoją „mapą erotyczną”.

Kiedy wreszcie w nią wszedł, było tak dobrze.

  • Proszę, rób to bardzo wolno - powiedziała chrapliwym tonem. - Czuję cię tak wspaniale.Jego podniecenie wzrosło, a gdy z większą uwagą dalej stymulował punkt G, z kolei ona bardziej się podnieciła. Ze zdziwieniem spostrzegła, że dzięki jego starannym zabiegom ma pełniejszą świadomość punktu G. Pobudzała łechtaczkę, by szczytować, a w czasie orgazmu parła, co sprawiło; że pięknie trysnęła płynem na penis i uda męża. Jej ejakulacja zaskoczyła go i sprawiła taką przyjemność, że z podniecenia jego penis jeszcze bardziej stwardniał. Po wszystkim Janice czuła się znakomicie i obcałowywała męża, w pełni zadowolona z pierwszego wspólnego doznania związanego z ejakulacją.


Fragmenty tekstu pochodzą z książki Deborah Sundahl "Kobieca ejakulacja i punkt G".


 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Seminarium i warsztaty z Deborą Sundahl w Warszawie! Listopad 2016
Po kilku latach ponownie ze Stanów Zjednoczonych przyjedzie do Polski Deborah Sundahl - legenda Ruchów Kobiecych, znana w świecie ekspertka od kobiecej seksualności, autorka bestsellera pt. ”Kobieca ejakulacja i punkt G. O orgazmach jakich nie przeżyła twoja babcia”.
 
Kobieta na wolności, fragment
Kobieta na wolności to świeża, nowa, pachnąca książka Dagny Agasz, która czeka na recenzję. Na smaczek publikuję dla Was fragment o ejakulacji. :)
 
Marzenie o byciu fontanną
Zawsze uważałam, że moje życie seksualne jest udane. Mój pierwszy raz był nieprzypadkowy, z chłopakiem, którego wtedy „kochałam”. Nie było pośpiechu, chowania się przed rodzicami, ani nic w tym stylu. Kolejne razy ćwiczyły mnie w sztuce seksualnej i naprawdę polubiłam seks – bardzo. Z tamtym chłopakiem (panem defloratorem) rozstałam się, a moje życie seksualne rozkwitało. Nie miałam „całej masy” partnerów, ale było ich kilku i zawsze wydawało mi się, że osiągam wiele, że seks sprawia mi przyjemność, że ja sprawiam przyjemność moim partnerom.
 
Ekspertka od kobiecego wytrysku Deborah Sundahl poprowadzi warsztaty dla kobiet w Warszawie
Już 18 i 19 października 2013 roku na własne oczy będzie można zobaczyć chociaż jedną na Ziemi kobietę, która jest zdolna do wytrysku. :) To Amerykanka Deborah Sundahl, która uczy kobiety, jak znaleźć i uaktywnić strefę G oraz jak osiągnąć żeński wytrysk. Bo każda kobieta może wytryskiwać. Chociaż nie każda musi.
 
Wytrysk z tarczycy, czyli Andrew Barnes w Polsce
Andrew Barnes to australijski seksuolog i tantryczny nauczyciel seksualności, który wypracował swój własny system pracy, nazywany rozbrajaniem ciała (usuwaniem emocjonalnych blokad, które hamują odczuwanie i przepływ energii). W Polsce gości nie pierwszy już raz, ale dopiero wczoraj po raz pierwszy był we Wrocławiu i wygłosił prawie 4-godzinny wykład na temat kobiecego ciała, jego możliwości oraz piękna.
 

najnowsze artykuły

Spaść, niszczyć i finalnie dominować
seksualność kobiet » opowiadania
Spaść, niszczyć i finalnie dominować
Naprawdę letni wieczór na hotelowym tarasie. Wszyscy już rozluźnieni po pracy więc zaczynają się uśmiechy, pojawia się alkohol, jedzenie, kontakt. Kontakt przede wszystkim. Wszystko to co obiecuje wyjazd służbowy, relaks w białym kołnierzyku.
 
Piękno waginy
seksualność kobiet » moje ciało
Piękno waginy
Od zawsze zachwycały mnie owalne kształty. Delikatne, opływowe, miękkie. Było w nich coś boskiego i nieskończonego, co kusiło i ciągnęło. Jako młoda dziewczyna skupiłam się głównie na oczach i ustach, gdy dojrzałam olśniło mnie piękno kobiecego ciała... piersi, krągłe biodra, pośladki i ona... wagina.
 
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
Kiedy ostatni raz ktoś Cię długo i czule przytulał? Bez podtekstów. Bezinteresownie. Po prostu dlatego, że mógł się podzielić własnym ciepłem i życzliwością?
Kiedy ostatni raz długo i uważnie patrzyłaś_łeś komuś w oczy?
 
Voca w radio RAM
seksualność kobiet » kultura
Voca w radio RAM
Na zaproszenie 2 panów z Radia RAM wylądowałam na Marsie. :) A dokładnie w Misji na Marsa. Prowadzący domagali się warsztatów edukacji seksualnej na antenie, co też i zrobiliśmy. :)
 
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
seksualność kobiet » aborcja
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
Jeśli ktoś jest permanentnie na polu walki, jeśli czerpie z tego wielką satysfakcję, to jego język, będąc projekcją takiego sposobu postrzegania rzeczywistości, pełen będzie słów takich, jak „morderczynie”, czy „zabójczynie”, bo przecież wiadomo, że pole walki służy zabijaniu.
 
zobacz też

”Podryw na nauczyciela”, czyli seks, który nie uzdrawia

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter