dział: moje ciało

Nie czuję się dziewicą

Czarownica
dodano: 2014.12.21
Ku mojemu własnemu zdumieniu postanowiłam wziąć udział w konkursie, a może raczej powinnam powiedzieć – postanowiłam opisać moje dotychczasowe doświadczenia w sferze seksualnej, ponieważ olśniło mnie, że – mogę, mam do tego prawo i mam o czym pisać. Dla wielu z Was to pewnie żadne odkrycie, ale dla mnie wielki przełom.

Dlaczego? 1,5 roku temu na portalu pojawiło się moje opowiadanie, w którym opisałam niezbyt przyjemne doświadczenie, jakie zafundowała mi pewna ginekolożka:

http://seksualnosc-kobiet.pl/moje_cialo/zaproszenie_do_dzialania_lista_ginekologow


Nie było ono zbyt optymistyczne, a choć starałam się położyć w nim główny nacisk właśnie na naganne – przynajmniej moim zdaniem - zachowanie owej lekarki, a nie na nadmiarowy kawałek błonki, jaki posiadam, to pewnie bez trudu można było odgadnąć, że mój główny problem właśnie na nim polegał. No cóż. Teraz mam 33 lata i nadal nie spałam z mężczyzną, ale nie czuję się już dziewicą :) – cokolwiek by to słowo miało oznaczać – i to jest właśnie ów przełom. Powiem uczciwie, że nie wszystko, co się na tym portalu pojawia, automatycznie i bezkrytycznie kupuję. Tym niemniej, gdzieś na nim odnalazłam zdanie/pogląd, że dziewicą przestaje się być z chwilą przeżycia pierwszego orgazmu i - tak. To jest to. Właśnie to do mnie dotarło.


W okresie, kiedy opisywałam to moje przykre doświadczenie z panią dr, byłam niemal pewna, że jestem „aseksualna”, choć – o paradoksie – nie bardzo wierzę w istnienie aseksualności (to szeroki temat i nie chciałabym urazić osób, które tak właśnie się definiują, więc nie będę tego wątku tutaj rozwijać). Niemniej tak właśnie o sobie myślałam, ponieważ moje ciało niewiele czuło, nie reagowało i potrzebowało naprawdę silnych bodźców różnego rodzaju, żeby w ogóle „ożyć”. Czułam się martwa.


Tak się jednak jakoś zadziało – pewnie po części za sprawą tego portalu – że postanowiłam kupić wibrator. To było w październiku zeszłego roku. Miałam masę obaw, czułam się „żałosna” („No tak, żaden facet mnie nie chce, więc muszę wydawać pieniądze na zabawki” itd.), ale jednak to zrobiłam. Początki nie były łatwe, nie znałam swoich potrzeb i możliwości, nie wiedziałam, czego się spodziewać, musiałam się nauczyć tej zabawki używać, ale – no właśnie. Przeżyłam swój pierwszy orgazm, potem kolejny i kolejny. Nie przesadzę, jeśli powiem, że odkryłam nową jakość życia. Zaczęłam czuć. To było coś naprawdę niesamowitego i to pomimo, że frustracja i obawy – choć innego rodzaju – towarzyszyły mi nadal (np. „Codziennie powinnam mieć orgazm, więc dlaczego dziś nie mogę, co się stało” itd.). To była ciężka praca nad sobą. Co ciekawe, tego mojego „pierwszego wibratora” już praktycznie nie używam – okazał się ostatecznie za słaby (!), eksperymentowałam więc z kolejnymi, aż w końcu znalazłam taki, który spełnia moje potrzeby :) - niemniej mam do tego pierwszego pewien sentyment, leży sobie w szufladzie i czeka, może mi się odmieni.


Pamiętam też moment, kiedy kupiłam „klasyczny” wibrator i okazało się, że nie mogę go wprowadzić. I znów – wściekłość, frustracja, tyle pieniędzy wyrzucone w błoto itd. Poszłam nawet do seksuolożki, od której usłyszałam, że to nic dziwnego, bo przecież jestem dziewicą, więc nie wprowadzę. Ha ha. Szanowna pani, owszem da się to zrobić, dziewictwo nie ma tu nic do rzeczy! Celowo pomijam nazwy zabawek, bo myślę, że nie o to chodzi, każdy musi sam odkryć, co jest dla niego najlepsze.


Podsumowując: pewnie, że nie jest różowo. Chciałabym przeżyć orgazm z mężczyzną, bo choć wibratory z jednej strony wiele mi dały, to jednak z drugiej – boleśnie uświadomiły, że dzielenie tego odczucia z ukochaną osobą musi być czymś pięknym. No cóż, pewnie tak. Nadal mam więc chwile, a nawet stany załamania, poczucia beznadziei. Nie zmienia to faktu, że nie czuję się już dziewicą, jak również wiem, że mój orgazm NIE JEST uzależniony od mężczyzny i co więcej – lepiej od tego „hipotetycznego” mężczyzny wiem, jak go sobie zapewnić. I to właśnie jest mój wielki, osobisty sukces.


Artykuł ukazał się w ramach Wibrator-Transformers 2015. Zapraszamy do udziału! Wyślij swój artykuł, już dziś. :) 

 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Wibrator za szczerość. Nasza lekko erotyczna zabawa!
Co ma wspólnego seks i kłamstwo? Czy to prawda, że ludzie często kłamią, gdy mówią o seksie? A Ty wolisz szczerość? Zabaw się z nami!
 
Banana in the ass, czyli jak robią to prawdziwi faceci
Czy zdrowy, normalny facet, zorientowany na kobiety, mógłby kiedykolwiek pomyśleć o wkładaniu sobie czegoś do tyłka?
 
Zabawki (erotyczne) są do zabawy! :)
Zabawki są do zabawy. Dlatego ochoczo zapraszamy je do naszych sypialni. I bawimy się nimi wraz z naszymi partnerami, kochankami i ukochanymi. Same również. Więc dlaczego tak wiele osób, a szczególnie, zdesperowanych mężczyzn, się ich boi? :)
 
Najmniejszy wibrator świata i do tego zapachowy (?)
No, dobrze, Lily nie jest najmniejszy, ale naprawdę jest malutki i słodziutki. Na dodatek Lelo wymyśliło, żeby przydać mu trochę zapachu, i tak nową ulepszoną wersję Lily, czyli Lily 2, możemy kupić w kilku zapachach (do wyboru lawenda i miód; Bordeaux i czekolada;). To chyba pierwszy na świecie wibrator zapachowy (w każdym razie ja nie słyszałam o żadnym innym:).
 
”Voca i Karo o seksie gadajo”: Like a virgin
W kulturze tkwi bardzo mocny podział – w zakresie kobiecej seksualności – na madonnę i ladacznicę, dziewicę i dziwkę. Co więcej, możemy być albo cnotliwymi, aseksualnymi dziewicami, albo „dziwkami”, które pozwalają sobie na wyrażanie seksualności i na to, żeby mieć życie seksualne. Kultura nie przewiduje wzorca, w którym łączy się szlachetność dziewicy i zmysłowość kobiety seksualnej.
 

najnowsze artykuły

Spaść, niszczyć i finalnie dominować
seksualność kobiet » opowiadania
Spaść, niszczyć i finalnie dominować
Naprawdę letni wieczór na hotelowym tarasie. Wszyscy już rozluźnieni po pracy więc zaczynają się uśmiechy, pojawia się alkohol, jedzenie, kontakt. Kontakt przede wszystkim. Wszystko to co obiecuje wyjazd służbowy, relaks w białym kołnierzyku.
 
Piękno waginy
seksualność kobiet » moje ciało
Piękno waginy
Od zawsze zachwycały mnie owalne kształty. Delikatne, opływowe, miękkie. Było w nich coś boskiego i nieskończonego, co kusiło i ciągnęło. Jako młoda dziewczyna skupiłam się głównie na oczach i ustach, gdy dojrzałam olśniło mnie piękno kobiecego ciała... piersi, krągłe biodra, pośladki i ona... wagina.
 
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki o lekko tantrycznym zabarwieniu
Kiedy ostatni raz ktoś Cię długo i czule przytulał? Bez podtekstów. Bezinteresownie. Po prostu dlatego, że mógł się podzielić własnym ciepłem i życzliwością?
Kiedy ostatni raz długo i uważnie patrzyłaś_łeś komuś w oczy?
 
Voca w radio RAM
seksualność kobiet » kultura
Voca w radio RAM
Na zaproszenie 2 panów z Radia RAM wylądowałam na Marsie. :) A dokładnie w Misji na Marsa. Prowadzący domagali się warsztatów edukacji seksualnej na antenie, co też i zrobiliśmy. :)
 
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
seksualność kobiet » aborcja
Ceremonia szacunku dla kobiet, które miały aborcję
Jeśli ktoś jest permanentnie na polu walki, jeśli czerpie z tego wielką satysfakcję, to jego język, będąc projekcją takiego sposobu postrzegania rzeczywistości, pełen będzie słów takich, jak „morderczynie”, czy „zabójczynie”, bo przecież wiadomo, że pole walki służy zabijaniu.
 
zobacz też

”Voca i Karo o seksie gadajo”: Czy można żyć bez masturbacji?

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter