dział: moje ciało

Drzemiący wulkan

WilHELLmina
dodano: 2013.02.28
Temperament ognistej kobiety jest niczym arabski narowisty ogier, dlatego jej wola musi być doskonałym jeźdźcem. Mój „jeździec” jest prawdziwym mistrzem. Należę do kobiet wyzwolonych, lubiących seks, eksperymenty, spontaniczność i wszystko, co tylko sprawia przyjemność. Jestem z pokolenia szalonych singielek - być może to skutek młodzieńczej fascynacji serialem „ Seks w wielkim mieście”...

Wszystko byłoby idealnie, gdyby w parze z tą piękną wolnością szło spełnienie seksualne. Od dawna tkwię w celibacie, oszukując się, że tak jest lepiej. Kiedy kobieta ma większe potrzeby niż mężczyzna, zaczynają się problemy. Rzeczywistość jest taka, że szanse na spotkanie faceta, z którym naprawdę dopasujemy się seksualnie, są marne, a kiedy tak jak ja kobieta preferuje seks bdsm, jest dominująca i ma kilka fetyszy, to sprawa wygląda fatalnie.


Od rozstania z K., z którym byłam najdłużej i najbliżej, a to co robiliśmy w sypialni i w miejscach publicznych nie jedną osobę wprawiłoby w zażenowanie, minęło kilka lat i przez ten cały cholerny czas miałam partnerów - jakby to ująć - seksualnie niewydarzonych, oczywiście z preferencjami przeciętnymi, co z kolei powodowało u mnie rozczarowanie i poczucie większego niespełnienia niż w stanie wstrzemięźliwości seksualnej.


Dno kompletne, seks-ciupcianko, aktywność zerowa, pozycja „Pan Kłoda”, no chyba że działam paraliżująco, lub moja aktywność powoduje nadmierną pasywność u partnera ?! Zero nawet pospolitego klapsa w pupę, namiętnych, kąśliwych pocałunków, mocnych chwytów, o ostrych formach bdsm nie wspominając. Mówiąc otwarcie „rozgotowane kluchy”, tylko erekcja jak należy. Braków jakościowych nie sposób było również nadrobić intensywnością, gdyż słyszałam najróżniejsze wykręty, w tym dość często i tu uwaga ciekawa sprawa: „Boli mnie głowa”.


Skłonności swoje poskromiłam i przeniosłam do świata fantazji, ale niestety moja seksualność jest cięższego kalibru i seks, który ja uważam za naprawdę normalny, dla ostatniego partnera był perwersją przewyższająca jego możliwości. Przysięgam byłam grzeczna, on kłamał. ;)


Mija półtora roku bez seksu, bylejakość mi nie w smak. Gdyby nie to, że namiętnie się masturbuje, a w mojej straży przyłóżkowej mam kilku zawsze gotowych do boju żołnierzy zasilanych na baterie, chyba bym oszalała. Przykrym jest być uznaną za seksualną wampirzycę z przytłaczającymi potrzebami, ale z drugiej strony to tortura zaspokajać się w pojedynkę tyle czasu. Żar własnego ciała nie jest wystarczający na dłuższą metę do rozpalania własnych zmysłów, a przecież to tam rodzi się przyjemność. Czy wybujały temperament jest wyrokiem? Samotność albo rozczarowanie. Jedno i drugie oznacza brak spełnienia. Czy kiedyś znowu spotkam kogoś, z kim dopasuje się seksualnie, ale również intelektualnie ? A może skończę samotna, nie zrozumiana i nie zaspokojona z arsenałem sex gadżetów?  


Tekst ukazał się w ramach konkursu Piszemy o seksualności, w którym można wygrać zestaw prezentowy Adore Me.     

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 18)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12013.02.28, 08:49

Damaris
oh. . . . u mnie jset podobnie. . . myslalam, ze tylko ja mam taki problem z facetami-kluchoklodami. . . najwyrazniej nie . . . z moich doswiadczen wynika, ze glownie Polacy niestety przoduja w takiej postawie ;/ zero temperamentu, zero wlasnej inicjatywy, zero zabawy.
# 22013.02.28, 08:59

katballou
Eh, witaj w klubie :(
Kolejny przypadek potwierdzający fakt, że dzis prawdziwych facetów już nie ma.
Ale jest to niestety signum temporis - wyścig szczurów, pogoń za pieniędzmi, kolejnym lepszym samochodem, domem to chroniczny brak czasu, ochoty, fantazji i sił.
# 32013.02.28, 11:38

Mike
Gdzie wy sie chowacie dziewczyny :)
Ja mógłbym napisać taki sam artykuł o sobie tyle że w drugą stronę.
Chyba mam pecha bo natrafiam ciągle na pruderyjne i zakomplesione kobiety. . .
# 42013.02.28, 11:42

Joanna
Rzeczywiście straszny pech ;)
A może raczej wyzwanie?
# 52013.02.28, 11:57

animanka
No patrz, a słyszałam marudzenia, że na 1 dominującą kobietę przypada 20 uległych facetów w środowisku bdsm. Może tam szukać? ;)
# 62013.02.28, 12:14

Typowa
Wow. Teraz wszystkie chcą pokazać, jakie to szalone są w łóżku.
Jakby inne nie miały temperamentu niby, ani ochoty. . .
# 72013.02.28, 12:19

Kornelia
Nic odkrywczego. . . .
# 82013.02.28, 12:25

P
Tekst jest nudny. . . Nie ma w nim nic odkrywczego. I choć jest napisany dobrze literacko to brak mu pasji i ostrości. "Mówiąc otwarcie "rozogotwane kluchy"" . . . niestety.

# 92013.02.28, 13:36

Uzi
Dobrze rozumiem autorkę, mam siostrę która od kiedy pamiętam zawsze jest i była bardziej aktywna seksualnie niż jej partnerzy a więc dlatego wiem że nie zawsze to kobieta musi być "rozgotowanymi kluchami".
# 102013.02.28, 15:13

Typowa
Nie zawsze musi to być rozgotowane kluchy. Fajnie, ale jeśli koś o samym sobie mówi, że jest szalony. . .
Za duże parcie i pokazywanie, że faktycznie taka jest, jakby i siebie chciała przekonać. Bo to, że kobieta lubi seks i że jest bardziej temperamentna niż facet lub że po prostu jest temperamentna, to nie jest coś, czym się wyróżnia. Bo takich jest mnóóóstwo.
# 112013.02.28, 15:51

V
@Typowa - "Za duże parcie i pokazywanie, że faktycznie taka jest, jakby i siebie chciała przekonać. " - hej, ludzie, a skąd w Was taka totalna chęć do oceniania kogoś? Dziewczyna pisze, co czuje. Musicie ją oceniać? Właśnie to takie komentarze totalnie zamykają nas na prawdę o seksie. Kiedy któraś w końcu przemówi z serca, odkryje się, odsłoni - zamiast wysłuchania i przyjęcia tego - krytyka, ocenianie. Nie tędy droga!

Widzę, że ten tekst poruszył wiele osób. A te wszystkie "nie i ble" świadczą chyba tylko o tym, że nie chcemy o tym czytać. Dlaczego? Bo jest bolesne, że w Twoim i Twoim życiu jest dokładnie to samo? Że marzy się o kochanku doskonałym, a dostaje się doskonałego męża w kapciach i z gazetą lub chłopca, który drży na dźwięk słowa "wagina"? . . .
# 122013.02.28, 15:52

AlNajid
Chyba niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Ciekawe ile z wypowiadających się tu osób lubi bić i być bitym do bólu, wystawienia szczęki, do krwi, z podnieceniem ogląda zasiniaczone ciało i rozkoszuje się bólem, który utrzymuje się wiele dni po. Zamiast cackania się z jakąś pieprzoną grą wstępną która budzi wkurwienie niektórzy lubią trochę się poszarpać, wymienić kilka ciosów. Nie każdego podnieca krew i cięcie, fisting, poniżanie, duszenie. Pozorowane gwałty. Artykuł nie jest zbyt precyzyjny co do preferencji ale może dlatego, żeby nikogo nie obrzydzać. Całkiem prawdopodobnym jest że autorka jest biseksualna i nie jedną sztywną cipe by tu przetresowała.
# 132013.02.28, 16:01

Typowa
@V - hahaha, tak, tak. . . Powiedzmy, że mój mąż to z kapciami i przed TV. Hahaha, proste rozumowanie :)
Osoba inteligentna nie mówi o sobie inteligentna. Tak samo tu: nie mówią osoby szalone, ze są szalone.

Autorka chce być l. ub chce uchodzić za kontrowersyjną. Tekst nie wzbudził kontrowersji. Zadnych emocji. Ale widzę, ze chciałabyś z autorką, aby tak było :)
# 142013.02.28, 16:34

anima
A skąd podejrzenie, że autorka może być biseksualna?
# 152013.02.28, 16:48

szczupak
No nie wierzę jeśli chodzi o tych facetów. Dla mnie byłabyś spełnieniem marzeń ;) Choć nie wiem tak do końca, bo najpierw piszesz, że lubisz ostro dominować, a potem o braku dominacji ze strony faceta. . . Ale i tak bym się z Tobą pobawił i myślę, że oboje bylibyśmy zadowoleni ;)
# 162013.02.28, 18:19

P
Ciekawe, że ten artykuł wywołał tyle nieprzychylnych komentarzy. Ja w pełni identyfikuję się z autorką i dziękuję za jej głos. To wciąż rzadkość, by kobiety mówiły o takich sprawach otwarcie, dlatego jest to tak ważne. Nie mogę słuchać o tym, że to kobiety boli głowa i że unikają seksu. Na pewno unikają tego kiepskiego. Ja zawsze mam więcej ochoty niż faceci, a to frustruje.
# 172013.02.28, 21:03

anna
"ognisty temperament", hahaha. tak jak co druga laska, ktora chce byc fajna i przebojowa. bo zgadzam sie z kims ponizej - ktos tu sie sili na bycie "szalona" (nota bene okreslenie jak z liceum), inaczej o samej sobie by tak nie mowila.
Sorry, Wilhelmino, ale gdybys sie wyrozniala, to przyznalabym Ci racje, ale nie jest to nic kontrowersyjnego, nowego, szokujacego, nie jestes tez inna, wyjatkowa, bo kazda laska/co druga kobieta "Lubi bardziej".
# 182013.02.28, 22:44

AlNajid
Anno w komentarzu poniżej również jako AlNajid wypowiedziałam się o swoich skłonnościach nieco dokładniej. Nie wiem dlaczego się tak kobiety unosicie, ten tekst nie był wymierzony w Was, nie napisałam że ja jestem doskonałą kochanką, a reszta kobiet jest beznadziejna. Czy ja w ogóle napisałam, że jestem "super kochanką" ?! Pisałam o sobie, o moim życiu o tym co mnie boli. Proponuje troszeczkę poczytać o seksualności od strony psychologicznej. Ocenianie osoby na podstawie kawałka tekstu jest śmieszne. Nie chciałam pokazać się taką jaką jestem, bo z nudnej stałabym się zdzirą. Jestem biseksualna i znam się na kobietach. Wszystkie kobiety jakie miałam nie przejawiały moich skłonności do przemocy seksualnej co pozwala mi być pewną, że co druga nie preferuje sparingu zamiast gry wstępnej. Bycie fajną nie ma nic wspólnego z BDSM. Usilne "bycie fajną" i używanie w ogóle tego zwrotu, to raczej okres gimnazjum i liceum gdzie zabiega się o akceptacje otoczenia. Widocznie przez takie osoby jestem oceniania. Nie rozumiem dlaczego piszecie, że pokazuje się jako "szalona" hehe. Ktoś tu w ogóle rozumie o co mi chodziło?? Pisałam o moim pokoleniu mającym obecnie od 25 do około 30 lat, o kobietach które jak ja nie potrafią się ustatkować, są bardziej wyzwolone, otwarte niż kiedyś wypadało. Pisałam o Nas. Taki jest sens. Jakbym chciała być kontrowersyjna to wystarczyłoby opisać którąkolwiek z przygód jakie przeżyłam, a nie napisałam nic konkretnego. Artykuł powstał przypadkiem, oglądałam sobie nocną porą soczyste waginy na dobry sen ;) i jakoś trafiłam na seksualnosc-kobiet. pl i stwierdziłam, że to całkiem fajny pomysł podzielić się swoją historią. Spontan.

podobne artykuły

Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
Nie mam czasu na seks. Czy takiego życia pragniesz?
Tak często wygląda życie. Pytanie tylko – czy właśnie takie życie – bez szczęścia, radości i poczucia, że żyjesz – chcesz prowadzić?
 
Tak mi dobrze, tak mi rób! Jak dawać sobie informację zwrotną w seksie?
Aaaa... Tak... Tak... Tak! Mocniej, och, tak, dobrze, taaaaak!!! A Ty jak przekazujesz informację zwrotną w seksie? Chcesz się tego nauczyć? Zobacz to wideo! I zapisz się na warsztaty.:)
 
Fajny seks a ”brzydkie” genitalia
Jeśli łączymy ze genitaliami emocje takie jak wstyd, zniesmaczenie, obrzydzenie, złość, żal - wtedy te emocje zabieramy ze sobą do łóżka. Do seksu. I to go czyni trudnym.
 

najnowsze artykuły

Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
seksualność kobiet » miesiączka
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
seksualność kobiet » seks
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
seksualność kobiet » wiadomości
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
Zapraszamy do magicznej podróży, podczas której Freya poprowadzi Cię w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa - Devą Kakao, odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
seksualność kobiet » kultura
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
komentarze (2)
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
Czy siebie lubisz, czy nie - jesteś Boginią!
seksualność kobiet » wiadomości
Czy siebie lubisz, czy nie - jesteś Boginią!
komentarze (1)
Każda Kobieta ma w sobie aspekt Bogini. Cóż, nawet każdy Mężczyzna go ma. Nawet jeśli nie lubisz siebie, możesz polubić i rozkwitnąć w swojej Kobiecości!
 
zobacz też

”Sklepy cynamonowe” - Tłuja na śmietniku

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter